Байрактарна• 14 октября 2025

Всіх з Покровою!

14 жовтня дівчина, яка щиро бажає вийти заміж, може прийти в церкву саме до початку святкового богослужіння, поставити свічку біля ікони Покрови Пресвятої Богородиці, і попросити її про заміжжя, а також про щасливе сімейне життя.
Вдень у будинках печуть млинці і обносять ними кути житла, щоб задобрити домовика, а вечорами влаштовують гучні застілля.

У цей день потрібно робити дари бідним і сиротам, а також обкурювати будинку димком від підпалених гілочок яблуні або вишні – для благополуччя та удачі.

З давніх часів в народі збереглося багато прикмет на Покров. Зокрема, якщо господиня напече багато млинців, то в зимову холоднечу в будинку буде тепло. Незаміжні дівчата вважали, що якщо на Покров добре повеселитися, то можна знайти хорошого нареченого. З цією прикметою пов’язана і традиція звертатися до Богородиці у святковий день з благаннями про заміжжя.

У народній свідомості Покров Пресвятої Богородиці з’єднався і з першим сніговим покривом землі: вважається, що сніг, який випав на Покрову, володіє особливою силою. Якщо вмитися ним – то примножиш красу, збережеш молодість.
Якою буде Покрова – такою буде і вся зима.
Якщо сніг випав в цей день, то і Дмитрієв день 8 листопада буде сніжним.
Східний і західний вітер обіцяють сувору зиму, південний – м´яку, а північний – сніжну.
Якщо журавлі вже полетіли на південь, то зима буде холодною.
ротцвеники• 14 октября 2025
Ответ дляШанельКуКу
Та поверьте, все бы поехали очень быстро, если бы границы открыли! А патриоты с ЗУ и на русском научились бы говорить, чтобы выехать!!!
В дань кому я в 50 лет начну менять правила своей жизни???
Вот, кстати, да. Откройте границы для русскоговорящих и посмотрим кто и как Родину любит
бибизяна• 14 октября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
щоб сходити в Московський то треба до москви їхати. в україні нема московського, є тільки Українська Православна Церква, єдина канонічна. У нас Митрополит, а не Патріарх.
а над Митрополитом хто стоїть в ієрархії?
ЗдохниПуйло• 14 октября 2025
Ответ дляБайрактарна
На Покрову ці прикмети перевіряли
Якраз середина осені
Так прикмети про середину осені
ЗдохниПуйло• 14 октября 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
вчерашней темы провокационной им мало
в Харькове по больнице попали, когда эти защитницы рускких праздников в своей теме на людей бросались с прокленами, Господа всуе поминали, а сейчас снова темка издалека и главное ж начата на украинском языке
Мпшницям нейметься
ЗдохниПуйло• 14 октября 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Хоч я і прихильник нового календаря, але ж, чкщо по чесному, вони від´єдналися від мацкви і самі по собі тепер.
Завжди лишаться люди, які ні за що не приймуть київський патріархат, навіть під страхом смерті. Бо так їм внушали з дня започаткування київського. Що ти це секта самопроголошена, без благословіння і дозволів священого синоду.
То їм або лишитись в своїй старій цекрві зі старими уставами, або взагалі ніде. І отриманий Томас вони не признають, навіть якби всв зп нього проголосували, а не 2 (в тому числі самий головний константинопольський), вони все одно б шукали приводу не визнать дійсними ці дозволи. Віджав київський патріархат церкви, то люди пішли зі священником (ненавиджу слово батюшка, воно чисто московське), молитимь десь по хатах і підвалах. Як ото вкінці 90х протестанти різні баптисти, п´ятидесятники молились по хатах і люди не сприймали їх за церкву, а казали, що вони сектанти. Хоча вони признані хрестияни, як і православні. Вже пізніше почали помагать їм з за кордрну і набудували церков.
Ну, короче, най ходять люди в церкви, які їм до душі. Аби ходили. Ми всі хрестияни. Мені подобається ідея зі зміною календаря. Особливо Різдво перед новим роком. Як і в православних, наприклад, в Європі. Але наші люди противляться. Всруся, а не покорюся.
І шкода, що в нас це роз´єднання.
Нагпдую, що юліанмький календар ввели совєти в 1918 році. До цього ваші всі предки жили за григоріанським.
Але ваші прабабусі легко взяли і перекреслили традиції своїх батьків і дідів. Їм сказали, вони і перейшли. То чого ж ви противитесь????
Всього 3 покоління, а ви четверті святкують Покрову 14 жовтня. За що ж ви так тримаєтесь, люди?
І прикмети підтягнуті ясна річ вже під цю дату. Певно, колись були і інші прекмети. Але їх вже нема.
Тут враження, що аби наперекор
Так справа в тому, що вони донатять на зброю в тих церквах. Їм мало ракет на голови, вони, ще мають бігати і донатити на це.
ЗдохниПуйло• 14 октября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
а скільки ракет пцу зробило, ви ж туди донатите?
А пцу напало на когось? Чи є хоч одна церква пцу на рашці?
ЗдохниПуйло• 14 октября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
зі всіма Православними церквами по всьому світу.
Ні, ви саме з кацапйом святкуєте, бо ваша душа така само як у ваших кірюш і всіх його прибічників
ТаЕщеОптимистка• 14 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ви особисто багато носите в церкву грошей?
Чи баба сусідка?
Що там носять ті люди
Ліплю вареники• 14 октября 2025
Ответ дляротцвеники
Так чого ж раніше не виїжджали ?
ТаЕщеОптимистка• 14 октября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Це не правда.
Ви хоч би дізнались
Ліплю вареники• 14 октября 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Чи баба сусідка?
Що там носять ті люди
Носять -носять .
Попи не бідують . Пуза такі що уххх .
А авто які під церквою стоять .
ЗдохниПуйло• 14 октября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Ви за дурнів людей рахуєте, чи вважаєте, що всі такі тупі і не знають, не читають кому підпорядковується ваше кодло попів? Ну побоялись би вже Бога писати цю брехню
ТаЕщеОптимистка• 14 октября 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Носять -носять .
Попи не бідують . Пуза такі що уххх .
А авто які під церквою стоять .
То в великих храмах великі пожертви можуть бути. А в звчичайних.
Які можуть бути донаии на зброю, тих пару гривень хоч би вистачило попу з матушкою
ЗдохниПуйло• 14 октября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
так і зе отримував багато чого і цьомки-бомки були. і родичі деяких високопосадовців на разі є чинними громадянами рашки і тд. і тп.
Скажіть, от що має ще зробити рашка для України, щоб такі, як ви перестали носити туди гроші і молитися їх попам? От вам дійсно норм дивитися на це все, а потім бігти і донатити у московську церкву?
ТаЕщеОптимистка• 14 октября 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
А чого ПЦУ не канонічна? Вона ж отримала Томас. які у вас ще претензії можуть бути до її канонічності? Що з нею не так. Що вона молодша за вашу? Так і ваша колись була молода. І в Європі молоді церкви є, то що вони не каночні
ЗдохниПуйло• 14 октября 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Не на русском, а на русском языке, или по-русски.
Вы иначе и не поймёте, как и мой русский в сотни раз правильнее и чище, обширнее, чем ваш.
А вы блины пеките, авось до российской Масленицы научитесь )
Ти краще на права здай, авось твого в своошникі призвуть і будеш на маслєнніцу баяни рвати похоронки святкувати, пуйлу дякувати
ЗдохниПуйло• 14 октября 2025
Ответ дляСтервочка
И чего ж вы со своей головой «светлой» всю жизнь праздновали 14 октября? А как политика партии поменялась - переобулись? Совпадение)
Щоб тепер з такими, як ти не святкувати і відрізняти, де промосковське бидло, а де український народ
ЗдохниПуйло• 14 октября 2025
Ответ дляБрюльтик
Вам какое дело, если вы вообще в церковь не ходите и для вас даты церковных праздников указывает президент?
А вам наче Бог спустився і сказав(
Ліплю вареники• 14 октября 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А молитви за що лунають ?
А література яка розповсюджується ?
Ліплю вареники• 14 октября 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Твій рос монголо -тюркське нарєчіє
жар-птица Нюра• 14 октября 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Твій рос монголо -тюркське нарєчіє
Показились? ))
Или провокации от раша-троллей в вашем лице?
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-92786036
жар-птица Нюра• 14 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
вы с нескольких аккаунтов пишете, Ліплю вареники?
ЗдохниПуйло• 14 октября 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Мені і з одного норм
ЗдохниПуйло• 14 октября 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
вам мало поздравлений от московского патриархата, что благословляет и бомбы и ракеты и шахеды с их солдафней на убийства вас?
так таких новостей уйма за ночь и утро.
Не відповідають, бо стрьомно писати
жар-птица Нюра• 14 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Мені і з одного норм
Только в этот раз с телефона, потому что комп занят Варениками.
Будете хамить и не читать кому, пожалуюсь.
Всех благ.
ЗдохниПуйло• 14 октября 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Чи баба сусідка?
Що там носять ті люди
Порахуйте скільки тут вас, помножте і буде норм, для рашки
Ліплю вареники• 14 октября 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Показились? ))
Спокійно , шановна . Спокійно
Ліплю вареники• 14 октября 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Перехрестися .
Муууумие• 14 октября 2025
Незаміжні дівчата вважали, що якщо на Покров добре повеселитися, то можна знайти хорошого нареченого.
Этот пункт мне нравится))
ЗдохниПуйло• 14 октября 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Всех благ.
І з різних акаунтів? Ану ка покажіть з якого я ака писала ще? Чи ви не в курсі, що у людей є і в телефоні кідстаф і на компі чи я вам Америку відкрила