Почемучка• 14 октября 2025
Как вам такие условия от мужчины при совместном проживании
Обсуждали с мужчиной условия бюджета, если мы поженимся. У меня доход невысокий, немного ниже среднего, наверное. Мужчина достаточно обеспеченный (насколько, я не знаю, но значительно выше среднего уровня, доход в 5-10 раз выше моего). Предложил такие условия, что у нас будет совместный счет, я на него перевожу какую-то сумму в месяц, а он сумму в 2 раза больше. И так тратим эти деньги на жизнь, на нас с ним, счета, и моего ребенка. Отдых тоже оплачиваем с этого счета. При этом мы живем в его квартире. Это Европа. Как бы вы восприняли такой вариант? интересен взгляд со стороны
ХвостПистолетом• 14 октября 2025
Ответ дляJannyMoney
Так медстраховка обязательна во многих ЕС странах. Врач в нее входит уже.
Це просто приклад) питання в тому, наскільки на людину можна покластися
Блондинка в Шоколаде• 14 октября 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Половина від вашого заробітку- це мізер, судячи зі всього, він вкладає в 2 рази більше, тобто це теж дуже мало. Питання навіщо чоловіку стільки грошей для себе?..
Это его заработанные деньги. Я хренею с ответов, сидят тут перебирают, чужие евро считают. Але, девочки, проснитесь) он вполне может добавлять больше со временем, если сложится. Ей не 25 и есть ребенок как бы. Если мужик норм, то почему нет. В АТБ в 7 утра за маслом бегать не будет, как многие))) Сидят тут, делят))
ХвостПистолетом• 14 октября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Сидимо, ділимо) нас просто тато любив і балував, то нам є про що поговорити
Репетиторша• 14 октября 2025
Ответ дляСмурфик
щас всі одноголосно напишуть, що вони б ніколи на такі умови не погодились, шукайте іншого, он за совєтчицями черга з бажаючих стоїть і вони ВИБИРАЮТЬ.
потім ще прийдуть інші і напишуть, де батько дитини, чого це посторонній мужик повинен утримувати чужу дитину і таке всяке.
а мені здається, що хороші умови, треба погоджуватись.
Так, неможна погоджуватися на чоловіка, який тебе не кохає !
Бо, якщо є кохання - то не буде ніяких умов, а буде ночами думати, як жінку захомутати і як її зацікавити.
Блондинка в Шоколаде• 14 октября 2025
Ответ дляРепетиторша
Ой, да прям. Весь форум забитий питаннями ’як знайти чоловіка’
при чому згодні вже на середній варіант))) Ще частина пише про колишнього козла нон-стоп) Такі ми цікаві дівчата.
До речі, за кордоном теж, коли вже побачу тих багатих, які упадають за нашими дівчатами. Все життя чекали її і дитину від іншого чоловіка. Хай почку продає відразу, нащо йому дві)
Репетиторша• 14 октября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Мова не йде про бідний/багатий, а про відношення - якщо чоловік хоче саме цю жінку, не буде ніяких умов !
Умови укладають, коли сходяться від скуки - і це довго не протримається …
Блондинка в Шоколаде• 14 октября 2025
Ответ дляРепетиторша
З віком мозок має працювати, особливо якщо є дитина. І нормальні люди обговорюють всі питання до спільного проживання. Якщо б він хотів когось кружити чи знайти жінку для продовження свого роду, то напевно дивився в сторону 30+. У нас в країні дофіга розлучень як раз із причини, що хотіли, було кохання і на цьому все. Їй запропонували абсолютно нормальний варіант, наші жінки вміють розкрутити потім і на більше, як треба)
JannyMoney• 14 октября 2025
Ответ дляХвостПистолетом
так он и не предлагает ей папиком стать) И не собирается удочерять автора. Равноценное равноправное партнерство.
JannyMoney• 14 октября 2025
Ответ дляРепетиторша
ну у нее же есть...
JannyMoney• 14 октября 2025
Ответ длячаревна
Можно подумать у вас выбор есть с ’ прицепом’
Есть конечно. Либо с ним либо без него.
Ранковий базар• 14 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Я думаю, он считает, что это очень щедрое предложение. Какбы не обязан содержать моего ребенка, я понимаю. Свои алименты он будет платить отдельно,у него тоже есть ребенок. Но все равно как-то... не знаю, не то чего бы мне хотелось
Я думаю він просто знайшов економ варіант домашньої робітниці з секс послугами, комбо так би мовити. Його пропозиція дивна і в його, а не ваших інтересах.
JannyMoney• 14 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
В интересах автора и дальше отдавать пол зарплаты за жилье а вторую половину за еду? И сидеть без секса...раз уж на то пошло) Интересные интересы)
Ранковий базар• 14 октября 2025
Ответ дляviter33
Тобто, жити авторці з дитиною умовно на 1500Є (з яких платити оренду) - це краще, ніж жити втрьох на 4500Є в безкоштовному житлі?
У випадку автора краще. Вона вдвох з дитиною з´їсть менше, ніж один чоловік. Плюс вона може економити на обідах, наприклад, а він точно ні, маючи нормальний дохід. З загального бюджету буде йти обслуговування його авто, його одяг і взуття (людина з доходом явно не у дешевому магазині одягається), тощо. Тобто, автор якщо захоче економити - то на собі і дитині.
Плюс не забуваємо, що побут ляже на автора. Побут на жінку з дитиною незрівнянно легший, ніж на трьох.
Економія на житлі сумнівна. Автор буде вкладатися в. Чуже житло. Ремонт, техніка, меблі і та.д. - все це автор оплатить на 33%, замість вкладатися в своє.
Фінансово це невигідна пропозиція, як не крути.
Пез Году Неделя• 14 октября 2025
Ответ дляJannyMoney
Все ржут если озвучиваешь, что асексуалка, но по факту в темах про секс 90% пишут, что могут годами и десятилетиями прожить без секса, плюс эти же 90% пишут что никогда не испытывают оргазма от обычного секса. Так что да, большинству женщин это действительно не необходимость, в отличии от мужчин.
JannyMoney• 14 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
ой, всё.
С общего счета идут общие расходы. Коммуналка, продукты, интернет.
Остальное каждый сам.
И что мальчик подросток мало ест это вы кому-то другому расскажите)
И причем здесь его обеды, ее обеды. Они оба в офисах. Там корпоративные обеды. Не с общей карты.
А быт ему уборщица сейчас обеспечивает а готовит он сам.
И кто вам сказал что от автора требуется туда диваны покупать? 🤣 Или платить сантехнику. Ну серьезно)
Остальное каждый сам.
Ранковий базар• 14 октября 2025
Автор, в якій ви країні? Як вплине ваше сумісне проживання на оподаткування? На соцдопомогц, якщо є?
Чи нема у вас такого, що при розрахунку щорічного податку на дохід беруться до уваги доходи і чоловіка, і жінки (навіть не одружених, в проживаючих разом )? Йому ваше сумісне проживання дозволить знизити податки, в вам навпаки - підвищить.
Якщо ви маєте соцдопомогу на житло, чи дитину - ви їх втратите. В країні мого проживання при оплаті за школу чи стипендії учням/студентам враховуються доходи і чоловіка, і жінки. Тобто у вашому випадку жінка втрачає сильно.
Почемучка
• 14 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
ніяк не вплине
JannyMoney• 14 октября 2025
Ответ дляПочемучка
ніяк не вплине
Что за чудесная страна? У вас есть возможность подавать отдельные декларации?
Почемучка
• 14 октября 2025
Ответ дляJannyMoney
У него свое дело, каждый отдельно налоги будет платить. Помощи я никакой не получаю на ребенка и жилье сама арендую. а вообще я не собираюсь замуж при таком раскладе как он предложил.
JannyMoney• 14 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
Именно так. Низкий доход жены может слегка облегчить налоговую базу мужа.
JannyMoney• 14 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Если вы не хотите, не выходите. Было бы странно соглашаться против воли. Брак дело добровольное.
Ранковий базар• 14 октября 2025
Ответ дляJannyMoney
ой, всё.
Остальное каждый сам.
А звідки ви взяли хлопчика підлітка? Автор ні слова про це не писала.
Якщо автор вирішить поекономити, то вдвох це легше буде, як би це дивно не звучало. Я не здивуюся,якщо автор буде вкладати в сімейний кошик майже весь свій дохід, в чоловік незначну частину. Це ненормально. Це не сім´я, а сусіди з преференціями.
А тепер уявімо, з цим чоловіком щось трапляється (не бажаємо в жодному разі, але це життя). І де буде автор ? На вулиці? Виявиться, що все майно на його дитині, тітці і пуделю, в автор має звільнити житло. Ненадійний якийсь товариш.
Блондинка в Шоколаде• 14 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
Комбо? Я думаю, що він має можливість змінювати дівчат, якби хотів. Це складно назвати ’економ’ варіантом) Плюс необхідність шукати спільну мову із дитиною. Автор може сама себе обслуговувати, годувати себе і дитину, платити за аренду. Наступний принц вже в дорозі)
Ранковий базар• 14 октября 2025
Ответ дляПочемучка
Яка різниця як хто заробляє гроші (своя справа чи найманий працівник), якщо в податковій декларації ви вказуєте свого чоловіка чи співмешканця і його дохід вам підтягнеться також ?
JannyMoney• 14 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
Удивитесь. Автор должна вкладывать половину. Не более . Ну также будет снимать как и раньше. Она же не на улице живет сейчас) При таких ценах на аренду и при невысокой зп непонятно где там можно сэкономить
JannyMoney• 14 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
можно отдельно подаваться
Ранковий базар• 14 октября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Змінювати дівчат це не про Європу. Тут нема папіків і п...чек, це вважається моветон. Чоловіки підбирають жінок свого віку. А у 40 років не дуже вийде змінювати жінок, плюс це напряжно для чоловіка. Плюс слабо віриться, що в Європі є країни де не враховується дохід подружжя при оподаткуванні.
Ранковий базар• 14 октября 2025
Ответ дляJannyMoney
можно отдельно подаваться
Подаватися можна, але ж дохід врахують все одно обох.
Почемучка
• 14 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
якби ми одружилися, і так була б роздільність майна, я думаю доходу також. Я писала про це вище