Подвійна веселка• 15 октября в 06:46
Если не будет отопления
Куплю огромный пуховик, одеяла есть и так в квартире перезимовать в теплой одежде или бред?
Ваши лайфхаки?
Сірничок• 15 октября в 12:15
Ответ дляМарафетчица
ну якщо здвиг.. згадайте,як раніше квіти взимку на базарах продавались.. аисокий ящик і свічка внизу
... В ящик поставити квіти і локально підтримувати..
Мне много ящиков понадобится))
Пез Году Неделя• 15 октября в 12:21
Ответ дляВсе будет, но потом
Ще місяць назад казали, що до опалювального сезону готові на 100%. Там хтось або великий піздун, або людина з біполярочкою.
У нас, у відносно новому будинку, ще поки тепло. Але я памʼятаю 2022, коли ми у лютому виїхали і я вимкнула опалення, а в кінці березня, коли повернулася було в квартирі просто неможливо знаходитися, на стільки стіни охололи, що вдень на вулиці було тепліше.
вы выключили отопление, у других биполярка??
Иванка Бур• 15 октября в 12:23
Ответ дляСірничок
А бельё как сушить? Вообще не стирать?
Ну если свет будет без проблем
Пез Году Неделя• 15 октября в 12:36
Ответ дляУхахайкина
Ну коміка же обрали на вищу посаду держави, а тепер чомусь не смішно ...
страна отсталых недоразвитых чмонь напала, а виноват комик
Цікавий писочок• 15 октября в 12:49
Ответ дляДжонсонюк
Тоесть Если не будет? Нету же
Уже а смысл выживать, если только всегда хуже все.
Только какой-то ужас вечно и конца - краю не видно.
Сдохнуть бы уже поскорее
Це у вас немає
я навіть не знаю чого... У нас є все.
пьЯНА• 15 октября в 13:03
На работе уже сегодня 12 градусов, холодина. Руки мёрзнут, трудно ручку держать и по клавиатуре стучать. А надо. Каждый день температура снижается на градус.
ЖонДуан• 15 октября в 13:06
Ответ дляМарафетчица
купуйте всі і включайте. ляже все система. проще -вдітися тепліше,чим сидіти без ее.
Мне все не нужны. Достаточно одного, но эффективного. Одеться при 14 градусах в пальто не вариант.
Педиатор_я• 15 октября в 13:17
Ответ дляпьЯНА
Конд вкл?
Яйцеголовая• 15 октября в 13:18
Електропростирадло. Батькам купила ще кілька років, користуються в міжсезоння.
Педиатор_я• 15 октября в 13:21
Ответ дляЯйцеголовая
світла нема і?
Яйцеголовая• 15 октября в 13:25
Ответ дляПедиатор_я
світла нема і?
Тоді є хімічні грілки.
а ви розглядаєте одразу що немає а ні світу, а ні газу, а ні опалення, а ні води?
Ухахайкина• 15 октября в 13:38
Ответ дляПез Году Неделя
На тих, хто готов до війни та оборони не нападають. Нападають на ідіотів, який ’закінчив війну в своїй голові’, готував нарід до шашликів, не давав наказ ні підрив мостів, бо вважав, ’що роzіяне теж люди’, не збільшував фінансування армії, бо тоді не зможе будувати дороги і тд і тп
Обижулька• 15 октября в 13:43
Если не будет отопления, никто не будет думать про мыться и стираться
Первое - это поесть, покакать и согреться
Хотя бы. Но долго, так не просидишь
Несколько недель максимум, до первой болячки от охлаждения
Да и дом остынет так, что холод будет переть от стен
Хотя бы. Но долго, так не просидишь
СкумбріяП8• 15 октября в 13:46
Ответ дляДжонсонюк
Тоесть Если не будет? Нету же
Сдохнуть бы уже поскорее
Скажіть це хлопцям ,які по 80 днів з окопів не вилазять . Або тим хто з полону повернувся 🥲🥲
Обижулька• 15 октября в 13:48
Ответ дляСкумбріяП8
Я думаю, что хлопцы не очень рады будут, если их родители, жены и дети будет мёрзнуть дома. Что они на это скажут?
Пез Году Неделя• 15 октября в 14:07
Ответ дляУхахайкина
Чечня, Грузия, Молдова тоже ідіоти? никто не мог поверить, шо разяне настолько отбітіе и хворі на всю голову
Блондинка в Шоколаде• 15 октября в 14:18
Аби що... Якби да каби.. нащо думати про те чого нема, не в середньовіччі, щось придумаємо
Джонсонюк• 15 октября в 14:28
Ответ дляПез Году Неделя
Он виноват не в том что тварь напала, а в том что не было адекватной подготовки к этому - ни одного оружейного завода не построено, ни одного укрытия, ни закупок оружия ДО нападения, ни подготовки армии, ни обучения населения действиям в ЧС, ни своевременной эвакуации из регионов на границах АТО, НИЧЕГО, в обмане населения (уже набишие оскомину шашлыки и обещание вовремя войны тарифы не повышать) и в том что не было адекватной дипломатии с Европой и США.
Джонсонюк• 15 октября в 14:29
Ответ дляЯйцеголовая
Тоді є хімічні грілки.
Зимові перспективи саме такі
Ухахайкина• 15 октября в 14:35
Ответ дляПез Году Неделя
Те, що роZZіяни мерзоти це одне. Але цей факт в жодному випадку не виправдовує дії Зе та його 5-6 ’потужних менеджерів’
Пез Году Неделя• 15 октября в 14:39
Ответ дляУхахайкина
а ниче шо по договорам с сша и евросоюзом біло определенное разрешонное колличество оружия, плюс и янык и порох распродавали разиянцам
и денег это немрянных стоит, а благодаря потужним мнеджерам нас снабжают оружием, а могли спокойно закрыть глаза как произошло с Грузией недавно в 2008
Яйцеголовая• 15 октября в 14:40
Ответ дляДжонсонюк
Зимові перспективи саме такі
В батьків є будинок, де змішане опалення. Будуть піч топити.
Можу з чужої історій згадати як в Грузії років десять жили з відключеннями всього. Важки часи, люди в квартирах ставили буржуйки. Страшно було чути це від людей, хто жив так. Вижили.
Бо який вибір? Виїздити в кого є можливість. Прилаштовуватись тим, в кого її немає.
Ухахайкина• 15 октября в 14:45
Ответ дляПез Году Неделя
Ну-да, ну-да, один партнер збагачуюєтся на крові українців, інші раді, що війна в Україні іде, а не у них ...
Обижулька• 15 октября в 14:59
Ответ дляДжонсонюк
Вот теперь хорошо готовится
Исправляется
❗️Київ готує евакуаційні автобуси. У КМДА хочуть запустити проєкт, який дозволить оперативно евакуювати людей у разі надзвичайних ситуацій. Проєкт на етапі пошуку рішень, — керівник апарату КМДА Загуменний
ㅤ
Исправляется
ㅤ
Джонсонюк• 15 октября в 15:13
Ответ дляОбижулька
Вот теперь хорошо готовится
Исправляется
ㅤ
Исправляется
ㅤ
’Конечно, конечно, конечно’ І скільки років готувати будуть? Все так і лишиться на папері, як завжди.
пьЯНА• 15 октября в 15:40
Ответ дляПедиатор_я
Конд вкл?
Какой конд, это бюджет, нет ничего и лимиты на электрику, даже обогреватель нельзя.
Маргарита и Мастер• 15 октября в 16:07
Ответ дляТа никада в жизни
Можна купити палатку поставити посеред квартири, там спати. Так тепліше буде.
я колись малій купила звичайну палатку замість дитячої, бо було в кілька раз дешевше :)
мала уже підліток а палатка лежить на шафі :)
треба її достати перевірити чи вмістимось ми всі туди зараз.
і спальники є
Маргарита и Мастер• 15 октября в 16:08
Ответ дляЯзикувата Хвеська
А жопу мыть как?
вологими туалетними серветками :)