ФсеСама• 15 октября в 09:47
Як би у Вас була можливість
Купитииквартиру, але поки Ви не виплатити її вона (квартира) булаб заставою у тих хто вам позичає гороші 35років
Результат:
вже голосів:
12 (80%)
При таких умовах ні
3 (20%)
Купила б
КинДза• 15 октября в 09:50
Купляла в кредит квартиру на 7 років першу.Потім будинок на 5.Ну що зробиш,треба дах над головою і хотіла комфортніше,а не кануру.Важко,виплатила,зараз мені 47-ніяких кредитів вже.То все закрила до ковіду.А потім почався Армагедон і роки даються взнаки.То 3 роботи,то 2,то вже одна.Ну але і діти виросли,дивіться по своїх обставинах.
Затишне кубло• 15 октября в 09:55
Ответ дляКинДза
Коли ви купуєте житло в іпотеку, то воно ваше одразу, рросто обтяження на нього накладають. А тут інша сутиуація. Платиш 35 років, а житло не твоє. За що платиш, невідомо. Помре раптово той, кому платиш, і що тоді?
Подмигашка• 15 октября в 09:55
Одно дело - рассрочка у организации или в банке или кредит в банке, а другое дело - просто друзья или знакомые. Нет, на таких условиях - не брала бы. Нет гарантии, что у этих людей что-то не поменяется...
Я ж правильно вас поняла - вы хотите взять в долг, но квартира будет собственностью того, у кого вы взяли в долг?
Подмигашка• 15 октября в 09:57
Ответ дляЗатишне кубло
Или ещё куча разных ситуаций может быть с тем человеком
Так неразумно делать, по моему мнению
ФсеСама
• 15 октября в 10:22
Ответ дляПодмигашка
У органіщації наприклад...
Затишне кубло• 15 октября в 13:10
Ответ дляФсеСама
У органіщації наприклад...
Чим вам іпотека не підходить? В банку. По е-оселі можна купити, яещл аи підходите. 35 років платит за квартиру, яка не твоя, то якось не дуже... За 35 років і установи вже може не бути, зміниться керівництво, хтось вирішить, що квартира і йому потрібна... І з вами щось за 35 років може статися, як вашим спадкоємцям потім розбиратись...