АяВсёЗнаю• 15 октября в 11:27
Здала теоретичний екзамен в мрео, але не встигаю здати практичний екзамен
Добрий день. Дівчата, підкажіть, будь ласка, можливо хтось з вас стикався з такою ж ситуацією.
В грудні 2024 року здала теоретичний екзамен в мрео на права. Навчання в автошколі починаю лише в листопаді. Тобто до грудня точно не встигну здати практичний іспит в мрео.
Хто знає, чи зможу я під час курсів водіння знову здати теорію, після закінчення курсів я можу здати практичний іспит?
парИла я парИла• 15 октября в 11:30
Спочатку вивчитесь, повністю, а потім скачіть...
Особисто. В мене школа (повноцінна) була 6 міс.
АяВсёЗнаю
• 15 октября в 11:48
Ответ дляЛапка
Так 2 года даётся, если не ошибаюсь, после теории для сдачи практики
1 рік після теоретичного іспиту і 2 роки після курсів. Ніби так
Докладальниця• 15 октября в 12:18
Теорію можна здавати і без курсів.
Тільки практика обов´язкова з курсами.
Я_з_Франека• 15 октября в 13:14
Ответ дляСкіфська пектораль
Так, можна.
Можна тільки коли спливе термін теоретичного іспиту, раніше не вийде. Під час практичного навчання це буде чи після нього, не має значення. Головне на практику оформитись поки термін не сплив.