Синди Кроуфорд• 15 октября в 15:11

Кияни, що будете робити?

Вже всі читали новини про білорусь і евакуацію. Чекати до останнього не хочеться. Що плануєте робити? Відчуття ,що в наступні 1-2 тижні буде наступ. І це ні фіга не лякалки
Зоя Жорівна• 15 октября в 23:30
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Це фіга лякалки.

Я собі через 3 тижні квитки на концерт купила.
В мене абонемент на рік в спортлайф.
Басноплетка• 15 октября в 23:50
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Це фіга лякалки.

та да .шашліков уже все наелись, можно и на концерт теперь.
df364tye3• 16 октября в 00:04
Ответ дляcTpawHoegeJIo
🔴Є російська загроза зі сторони Білорусі, будемо попереджати партнерів, є інформація розвідки, — Зеленський
брехня ,,,
батька за 22г на путина зуб держит ,,,
обещал неделя гавно вопрос , итоге белорусы попали маргарин ,,,
московские уже сто раз писали ,,,
батька категорически ,,, нас не впутывайте ,,,
плюс россии с живой силой , жопа ,,,
минобороны требует мобилизацию или окапываемся там где стоим ,,,
не каких наступлений , не будет ,,,
Капитанша• 16 октября в 00:10
Ответ дляРомашка -3390
Ймовірно, якщо атакуватимуть ГЕС

Лівий берег може піти під воду
По який поверх?
В кого тако було• 16 октября в 06:44
Погодите, а угроза нападения с преднестровья?! Уже не тренд, эх
Бабулька• 16 октября в 16:51
Ответ дляМост_Устал
Спікер російської Думи В’ячеслав Володін заявив, що російськомовні нібито “терплять приниження й утиски”, тому їх потрібно “захистити”.

Також лідер партії ЛДПР Леонід Слуцький пообіцяв прийняти всіх “пригноблених” росіян, яких депортують з Латвії, бо вони, за його словами, “частина” так званого русского міра.

У ЦПД наголошують, що така риторика не випадкова, адже формула “захисту російськомовних” уже використовувалася Росією як привід для військової агресії проти України у 2014 році.
Україну та Балтію вони не потягнуть тому скоріше за все захочуть заморозити війну
автор Синди Кроуфорд • 16 октября в 17:49
Ответ дляБабулька
Ви забуваєте про китай. Якщо китай дасть багато зброї. А м´ясо у пу є. То пи.да буде всім.