Синди Кроуфорд• 15 октября в 15:11

Кияни, що будете робити?

Вже всі читали новини про білорусь і евакуацію. Чекати до останнього не хочеться. Що плануєте робити? Відчуття ,що в наступні 1-2 тижні буде наступ. І це ні фіга не лякалки
Электричка• 15 октября в 15:19
Ответ дляПродавчиня кіз
Все новое - хорошо забытое старое. Мобильные убежища уже установили, теперь можно автобусы для эвакуации покупать.
Все на шашлыки на нг!
автор Синди Кроуфорд • 15 октября в 15:19
Ответ дляРомашка -3390
А разве на кордонах Белоруссии большая армия сейчас стоит?
так.просніться. армія приведена у бойову готовність
cTpawHoegeJIo• 15 октября в 15:19
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Вибач, зе, а коли тебе партнери попереджали, ти що робив?
Он в бункере сидел)
Українська зірочка• 15 октября в 15:19
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Що коїться, тепер сам найвеличніший! найпотужніший! партнерів попереджає
Каркуша Клара• 15 октября в 15:19
Ответ дляМагиня
Боже, то ройте ямы вместо туалета, то выезжайте за город на зиму, теперь уже сваливайте окончательно 😵‍💫
Ну так, может, в том и цель, уничтожить или заставит уехать побольше, освободть территории.
автор Синди Кроуфорд • 15 октября в 15:20
Ответ дляНе будь КакСвета
’Також Олег Іващенко доповів щодо російського плану подальшої військової експлуатації території Білорусі. На цьому етапі не будемо робити інформацію публічною. Попередимо партнерів, яким це може загрожувати’, - йдеться у заяві Зеленського.
Де тут про Київ?? Що ви блін нагнітаєте?
Я вже свої відіздила в 2022, на півтори місяці залишала Київ. Зараз ані бажання, ані грошей, ані можливості покинути роботу не маю. Будемо вдома
кмда готує автобуси на евакуацію.
ДваДваВісім• 15 октября в 15:21
Цікаво, значить не просто так рашисти повибивали на півночі всю основну енергетику.
Продавчиня кіз• 15 октября в 15:21
Ответ дляМагиня
Только куда сваливать не сказали
Перловая Кашка• 15 октября в 15:21
кияны больше озабочены отопительным сезоном. наступил ли он.
ДваДваВісім• 15 октября в 15:21
Ответ дляПродавчиня кіз
Только куда сваливать не сказали
Сказали що евакуаційні автобуси будуть. Влада печеться о своїх громадянах.
годовасик• 15 октября в 15:21
Біларусь евакуюють?
Магиня• 15 октября в 15:22
Ответ дляПродавчиня кіз
Только куда сваливать не сказали
Вот вот, и кто спонсирует переезд😏
дама_из_декрета• 15 октября в 15:23
Я ничего об этом не знала. Ну, если что, то на дачу в область поеду, это максимум.
Мама Карло• 15 октября в 15:23
Ответ дляПерловая Кашка
Если со всех сторон напугать, может и забудут про отопление
Бензин начнут покупать, к эвакуации готовится, а там глядишь, весна
Не будь КакСвета• 15 октября в 15:23
Ответ дляСинди Кроуфорд
кмда готує автобуси на евакуацію.
і шо? чергове відмивання грошей.
Так само як витрати на укриття.
Вам сама ідея бредовою не здається? Куди вивезти населення багатомільйоннику? За 200 км в чисте поле? Кому і де ми потрібні в такій кількості в межах країни? Проте, головне підготувати автобуси. А вже кінцева зупинка- то неважливо
Тоскующая• 15 октября в 15:24
Ответ дляНе будь КакСвета
’Попередимо партнерів, яким це буде загрожувати’. Це він про Польщу?
Жена миллионера• 15 октября в 15:24
Ответ дляТоскующая
Я думала про Польщу, тут пишуть про Київ
Бойова• 15 октября в 15:25
Ответ дляУкраїнська зірочка
І знову нам ’ не так’
Не будь КакСвета• 15 октября в 15:25
Ответ дляТоскующая
В нього спитайте, я звідки знаю
Українська зірочка• 15 октября в 15:26
Ответ дляБойова
І знову нам ’ не так’
А що може бути ’так’ у нескінченному бла-бла-бла шоу на крові українців?
ЛижТолько• 15 октября в 15:27
Ответ дляСизоока бестія
Я не читала.
Но если будет наступление - будем выезжать
Они не смогут оккупировать Киев,даже сумы не смогли
Оно само купилось• 15 октября в 15:28
Ответ дляМама Карло
От сто відсотків, залякуванням маніпулюй, ліпи з людей, як з пластиліну,все що заманеться....
ЛижТолько• 15 октября в 15:29
Ответ дляНе будь КакСвета
і шо? чергове відмивання грошей.
Так само як витрати на укриття.
Да да и такой большой город они все равно взять не смогут.
автор Синди Кроуфорд • 15 октября в 15:30
Ответ длядама_из_декрета
ага,щоб там і пришибли. знайшли куди тікати
ЛижТолько• 15 октября в 15:30
Ответ дляСинди Кроуфорд
Да в области как раз опаснее намного
Перловая Кашка• 15 октября в 15:30
Ответ дляМама Карло
Меня не напугать. Я в 2022 не зассала, так и осталась в Киеве.
Поміркована думка• 15 октября в 15:31
Ответ дляДваДваВісім
а я казала про наступ з півночі, але я за вересень казала... і ообстріли з півночі про це свідчили. Але ж мені ніхто не вірив.
Гопница-Советчица• 15 октября в 15:31
ага уже верим,шо эти сируны полезут.они слово боятся сказать в собственной стране.как полезут,так и отлезут. Пусть попробуют чмошники.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 15 октября в 15:31
Какие нах автобусы и эвакуация города?
Кстати, если даже теоретически это сделали бы (куда?????), то представляете уровень мародерства в пустом городе? У нас дом только 3 дня без присмотра остался и на 1-2 этажах уже несколько квартир обнесли.
Гопница-Советчица• 15 октября в 15:32
Ответ длягодовасик
Біларусь евакуюють?
это больше похоже на правду