Синди Кроуфорд• 15 октября в 15:11
Кияни, що будете робити?
Вже всі читали новини про білорусь і евакуацію. Чекати до останнього не хочеться. Що плануєте робити? Відчуття ,що в наступні 1-2 тижні буде наступ. І це ні фіга не лякалки
Черный Ловелас• 15 октября в 15:48
Нужно подключать тарологинь та нумерологинь к этому вопросу. Без них никак.
Жена миллионера• 15 октября в 15:51
Ответ дляКукарачка
Сегодня как раз упал взгляд на йодид калия, в августе срок годности вышел. Давно не обещали пиздеца😆
Ви знаєте, в мене він теж в сумочці лежить, вже термін вийшов.
ЧупакабраЗеБест• 15 октября в 15:54
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Це фіга лякалки.
Я собі через 3 тижні квитки на концерт купила.
на кого?
Астоновитесь!• 15 октября в 15:57
Ответ дляЖена миллионера
Его без рецепта продают?
Экспертиза• 15 октября в 15:57
Ответ дляСинди Кроуфорд
кмда готує автобуси на евакуацію.
Ми вже забронювали місця
Полюю на дрони• 15 октября в 15:59
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Ничего) Мне некуда бежать) Только на фронт...
А я думала на свидания с оплатой 50/50)
Советчица Года• 15 октября в 16:02
Ответ дляСвекруня
Про автобуси вже написали,що ніхера не готове поки,все у планах,як завжди.
Ну так отмоют деньги на этих автобусах и все приготовления.
Мрію про пончик• 15 октября в 16:02
Ответ дляПродавчиня кіз
Интересно, про автобусы они думают, а куда людей повезут, не думают? Помоему, это очередное отмывание денег
100% на оружие нет, а на ремонт родины мать есть, теперь автобусы
cTpawHoegeJIo• 15 октября в 16:02
Ответ дляПолюю на дрони
А я думала на свидания с оплатой 50/50)
А что так можно было ?)))
Экспертиза• 15 октября в 16:03
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Біля вікна?
Так!
Будемо їхати через Польщу.Там забираємо Міззері, потом в Німеччіні беремо Анну Ост та Борисфенку - та пересуваємся до Португалії. Там на паром - і до Лавлавлав в Пенсільванію..
Мрію про пончик• 15 октября в 16:03
Ответ дляПродавчиня кіз
Велике крадівництво
К овощерезке и барабанам и стена
Мрію про пончик• 15 октября в 16:06
Ответ дляНе будь КакСвета
і шо? чергове відмивання грошей.
Так само як витрати на укриття.
Вам сама ідея бредовою не здається? Куди вивезти населення багатомільйоннику? За 200 км в чисте поле? Кому і де ми потрібні в такій кількості в межах країни? Проте, головне підготувати автобуси. А вже кінцева зупинка- то неважливо
Так само як витрати на укриття.
Пусть вагоны готовит, Укрзалізниця не подвела, а точно все есть и готовить не надо
Мрію про пончик• 15 октября в 16:08
Ответ дляКукарачка
Так это из-за вас, вы сглазили
Рубаю олівлє• 15 октября в 16:12
А чоловікам ьез варіантів, сидіть ждать окупацію, бо виїхать вийде тільки в лапи тцк
Щаслива Я• 15 октября в 16:15
Ответ дляСинди Кроуфорд
так.просніться. армія приведена у бойову готовність
Вони вже навчилися їздити по болотах? Чи знов вишукаються в довжелезну колону?
Добра всем!• 15 октября в 16:27
Ответ дляБілка в колесі
Думаєте у шкафу сховатись?)
О, Нарнія - це варіант:))
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 15 октября в 16:29
Ответ дляСинди Кроуфорд
кмда готує автобуси на евакуацію.
Якщо в цих автобусах не буде овочерізок і барабанів, то нафіг такі автобуси треба
годовасик• 15 октября в 16:33
Ответ дляРубаю олівлє
Будуть партизанити)
Пушкининиана• 15 октября в 16:34
Це типу для європейців ? А наші тг перекрутили?
Кому це вигідно
І друге, чому тут такий хай?
Кому це вигідно
І друге, чому тут такий хай?
годовасик• 15 октября в 16:35
КМДА:
❌ У КМДА спростували інформацію про те, що Київ готує автобуси для евакуації населення
Там повідомили, що фраза про нібито підготовку евакуаційних автобусів для жителів ’маніпулятивно вирвана з контексту’.
Чемна панночка• 15 октября в 16:35
Київ не готує автобуси для евакуації населення, фахівці працюють над проєктом переоблаштування автобуса під реанімаційно-евакуаційні потреби, — КМДА
❗️Фраза, яка шириться по ТГ-каналах про нібито підготовку Києвом евакуаційних автобусів для жителів маніпулятивно вирвана з контексту
Любви вам!• 15 октября в 16:37
Ответ дляСинди Кроуфорд
кмда готує автобуси на евакуацію.
и куда будет вывозить? В поле под Львовом?))
А почему автобусы, а не поезда?
годовасик• 15 октября в 16:37
Ответ дляЛюбви вам!
А почему автобусы, а не поезда?
Шоб страшніше було
Любви вам!• 15 октября в 16:38
Ответ длягодовасик
Шоб страшніше було
ну Київ вивезти автобусами - це потужно)) Питати куди вже і немає сенсу))
Пушкининиана• 15 октября в 16:38
Ответ длягодовасик
КМДА:
І основне
Партнерів, про загрозу в ЕС
’Олег Іващенко доповів щодо російського плану подальшої військової експлуатації території Білорусі. На цьому етапі не будемо робити інформацію публічною. Попередимо партнерів, яким це може загрожувати’, – написав глава держави.
А тут вже цілу тему в топ розігнали
Партнерів, про загрозу в ЕС
А тут вже цілу тему в топ розігнали
ФФФФристайла• 15 октября в 16:39
Ответ дляЧемна панночка
Всё как обычно, абы паники нагнать
Весёлая морковка• 15 октября в 16:40
Я так зрозуміла, що загроза з білорусі не нам, а країнам Балтії. Зеленський їх хоче попередити.