Садоводница• 15 октября в 22:10

Тривалість пологів

Яка статистика тривалості пологів по їх кількості?
Так, я знаю, що кожні наступні швидші за попередні але ж не завжди.
Мами, в кого було кілька пологів, поділіться досвідом?
В мене перші пологи тривали 28 годин. Другі пологи- 16 годин.
Третіх боюсь через цю довготривалість 😥
Плакулька• 15 октября в 22:11
С третьими я решила не заморачиваться и сделала КС)
Ондатрова шуба• 15 октября в 22:11
Первые 12 часов , вторые 7 часов
Відкушу все що стирчить• 15 октября в 22:12
Эпидуралка решает этот вопрос
Фуліганка• 15 октября в 22:13
первые ер 10 часов, вторые ер после амниотомии без другой стимуляции - 4 часа.
Злюка бобер• 15 октября в 22:18
Хз скільки часу. Просто народжувала і все... пам´ятаю тільки час народження дітей. А скільки то тривало, то якось і не знаю. Хіба фіксується скільки годин жінка народжувала?
Чупа-чупс• 15 октября в 22:20
А від якого моменту ви почали рахувати? Від першої схватки? Чи від того, як лікар сказав, що пішло розкриття? Наприклад, розкриття 2 см.
CuteMay• 15 октября в 22:35
Первые 8-9 часов где-то. Вторые 1 час и 10 минут.
автор Садоводница • 15 октября в 22:45
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Эпидуралка решает этот вопрос
В других була епілуралка. Але через довготривалість це всеодно було дуже виснажливо
автор Садоводница • 15 октября в 22:45
Ответ дляЗлюка бобер
Якщо ви засікаєте перші перейми ще вдома, то так і знаєте коли почалось