Стефанія• 16 октября 2025
Мери міст, сіл, які залишились в полоні в рф
Питання до громадян України. Ви реально вірите, що цих мерів міст так закатували, що вони померли у полоні? Я знаю, що багато з них мають дуже багато родичів в рф і вони можуть там лишитися жити, відкривши собі бізнес, після награбованого в Україні.
Ви реально вірите, що їх там до смерті катують? Саме мерів міст, куди раша по повній з хлібом-сіллю пройшлася...??? Скільки ще наш народ буде їсти цей непотріб, який подають з солодким соусом. Це ж відверта брехня. Більшість мерів міст зрадники і легше притворитись мертвим і забути за Україну, ніж брати участь в обміні полоненими. Вони ж розуміють, що в Україні реально вже нічого не залишилось, що чи звідки можна украсти, награбувати собі непосильною працею. От вони і притворяються мертвими..це фейк, вони просто собі вже там з нашими доларами бізнесок організували під іншим іменем. Чи це перший раз таке? Навіть, в Україні багато зрадників сидить і просто змінили імена, ті ж священники. І нормально засинають скандали. Був Петя, став Вася і адіос аміго, я не я, хата не моя. А наш піпл це хаває. Скільки ще народ буде в омані, це ж вже просто відверта брехня.
Стефанія
• 16 октября 2025
Ответ дляЛетчица
Що будемо робити? Я з вами, пропонуйте
Просто цікавить думка людей, невже народ це з´їдає , глотає і відчуває, що йому добре. Це ж шакали, які розривають Україну живцем. І просто тікають з куском м´яса. І народ вводять в оману, що їх спасають. Та подивіться на силовиків, рік мовчали, попи їм не мішали, а потім на минулому тижні про них згадали, де ж ви рік були, чого ви не бігали, бо це все показана брехня і собі бонуси напрацювати, а українців загнобити, бо нас з вами проклинають за переслідування, а потім ці людоньки попадають в полон і швидко помирають. Це все брехня, вони давно вже там награбоване реалізують.
Летчица• 16 октября 2025
Ответ дляСтефанія
Ну от ви не глотаєте.. а що це дає вам?
Стефанія
• 16 октября 2025
Насправді ситуація перевертень. Не знаєш хто твій ворог, а хто друг.
Подивіться на ситуацію із світлом , в населення тренують відчуття ненависті, щоб вони хотіли іти на фронт. Як же ж вони у Словаччину світло продають тоді??? Хтось про це думав???
Стефанія
• 16 октября 2025
Ответ дляЛетчица
Ну от ви не глотаєте.. а що це дає вам?
Я точно ні, але сиджу і розумію чому багато майданів і війна, бо народ дуже легко можна ввести в оману...
Бамбарбия! Кергуду.• 16 октября 2025
Всемирный заговор. Все вокруг против вас, смотрю. Страшно так жить.
КошкинДом• 16 октября 2025
Да вообще все мертвые на этой войне на самом деле не умерли, а жируют в раше.
Вы об этом думали, автор?
Там рай на планете Земля, а нас туда не пускают обманным путем, гонят в Европу загнивающую.
Вы об этом думали, автор?
Анонимба• 16 октября 2025
Я не верю, в Украине новости сплошная лапша,поэтому давно не слушаю, даже телек не включаю и радио
у меня ноут, и телефон тг, вайбер всё. Мне пофиг на меров и всех остальных, хотя есть знакомые, дальние родственники в оккупации, скажу одним словом, они лучше намного живут как мы с матерью без оккупации.
неДоПриличий• 16 октября 2025
За Київщину можу написати. В 2022 узькі уроди пропонували мерам/головам селищної ради/ старостам ’служити сосії’ і зустрічати їх хлібом сіллю. Як вони знаходили їх приватні номери телефонів - незрозуміло. Знаю точно, що прилітало постійно де зупинялася така посадова особа (яка не прийняла пропозицію ’співробітництва’. Тому кожні день-два люди ночували у різних місцях. Знову ж, як відслідковували - незрозуміло. І це ще на НЕокупованій території. Також знаю випадок коли вбили сільську старосту, її чоловіка і сина за відмову співробітництва. Вона була на окупованій. Вбивали також родичів посадових осіб, які відмовили у співробітництві і виїхали на НЕокупованій частину. То вбили просто їх близьких. Перед вбивством катували.
КошкинДом• 16 октября 2025
Ответ дляАнонимба
Да, Донецк сейчас цветет, как никогда.
Анонимба• 16 октября 2025
Ответ дляСтефанія
Без лоха и жизнь плоха
КошкинДом• 16 октября 2025
Ответ дляБаба Йога
Кому нужны предатели?
Так рассии же. Там каждому по миллиону приготовлено. Для жирования.
неДоПриличий• 16 октября 2025
Ответ дляСтефанія
Якщо ви не знаєте хто твій ворог, а хто друг, то єдиний висновок - ви засланий казачок від узьких, який має розказувати, що ’ні всьо так адназначна і бандеравци самі себе бамбят’.
Цікаво, вас забанять чи як?
Дівчина заглядєніє• 16 октября 2025
Ответ дляСтефанія
Ок. Ваши предложения? Майдан повторить? Так ’кровавый Янык’ это был детский лепет. Сейчас любой Майдан за полчаса сотрут боевыми, а уцелевших в бусы и на фронт.
Дівчина заглядєніє• 16 октября 2025
Ответ дляСтефанія
Потому, что народ туп, не знает историю, не умеет анализировать и после сериала выбрал президента, который заколотит последние гвозди в гроб Украины.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 16 октября 2025
Вы похоже вообще не понимаете как это происходило. Села, которые были или есть в окупации это нищие в основном села, они не такие как в Закарпатье. Наш староста на Таврии ездит, ни в какой плен его не бралии никуда он не убегал. Большинство из жителей имели родню в России. Естественно к ним и переехали , а куда людям? Максимум кого русня поимела это фермеров , они самые богатые в селах. Наше село сейчас не в окупации. Недавно была облава тцк+ менты, одни искали ухилянтов , другие русский след. Забирали телефоны и проверяли. Так бабки все боялись из хат выйти, потому что у многих дети в Росси и они с ними переписываются.
Анонимба• 16 октября 2025
Ответ дляКошкинДом
Да, Донецк сейчас цветет, как никогда.
Есть в Донецке семья, где-то недалеко от центра живут на 3 этаже, вода по графику, во двор привозят бочки с питьевой водой, но доход у них нифига себе на двоих, коммуналка вообще копейки, поэтому когда мать её умерла и она получила наследство в пригороде Киева, Вишневом, квартира отличная, новострой, она приехала, покрутилась и уехала обратно в Донецк.
КошкинДом• 16 октября 2025
Ответ дляАнонимба
Да понятно, что в Вишневой делать после Донецка. Вот там житуха.
Стефанія
• 16 октября 2025
Ответ дляЛетчица
А, ви просто висловитись, я зрозуміла )
Ні, я не просто висловитись, просто хочеться щоб народ уже вийшов із дурману. З ейфорії в яку його ввели.
Стефанія
• 16 октября 2025
Ответ дляКошкинДом
Вы об этом думали, автор?
Я не про всіх, а саме про мерів міст.
КошкинДом• 16 октября 2025
Ответ дляСтефанія
Я не про всіх, а саме про мерів міст.
А что вас натолкнуло на эту гениальную мысль? И как вы прокомментируете возврат из плена мэра Херсона бывшего, например? Не успел миллионы вывезти в кармАнАх? Пришлось вернуться?
Стефанія
• 16 октября 2025
Ответ длянеДоПриличий
От, от... Я теж таке знаю, а тут, тримали, лякали, катували, потім через 100 років помер і на тому кінець, та гра це все. Тих кого катували, то там така катівня була, що не позаздриш.
А цей просто свою гру прилаштував біля місцевих і зрозумів, що вже не нахапаєш.
Стефанія
• 16 октября 2025
Ответ дляБаба Йога
Кому нужны предатели?
Але їх гроші нікому не помішають.
Стефанія
• 16 октября 2025
Ответ длянеДоПриличий
Цікаво, вас забанять чи як?
Якраз я знаю хто ворог, а хто друг, а такі як ви заслані козачки придумали єдиний телемарафон і готують народ як ми перемагаємо.
Стефанія
• 16 октября 2025
Ответ дляКошкинДом
Вони з мільйонами приїхали.
КошкинДом• 16 октября 2025
Ответ дляСтефанія
Так а кто друг, автор? На вас вся надежда, просветите заблудших овец.
Стефанія
• 16 октября 2025
Ответ дляКошкинДом
Я б його ще довго перевіряла. Просто так. От чисто просто так з якими намірами він повернувся.