Стефанія• 16 октября в 06:43

Мери міст, сіл, які залишились в полоні в рф

Питання до громадян України. Ви реально вірите, що цих мерів міст так закатували, що вони померли у полоні? Я знаю, що багато з них мають дуже багато родичів в рф і вони можуть там лишитися жити, відкривши собі бізнес, після награбованого в Україні.
Ви реально вірите, що їх там до смерті катують? Саме мерів міст, куди раша по повній з хлібом-сіллю пройшлася...??? Скільки ще наш народ буде їсти цей непотріб, який подають з солодким соусом. Це ж відверта брехня. Більшість мерів міст зрадники і легше притворитись мертвим і забути за Україну, ніж брати участь в обміні полоненими. Вони ж розуміють, що в Україні реально вже нічого не залишилось, що чи звідки можна украсти, награбувати собі непосильною працею. От вони і притворяються мертвими..це фейк, вони просто собі вже там з нашими доларами бізнесок організували під іншим іменем. Чи це перший раз таке? Навіть, в Україні багато зрадників сидить і просто змінили імена, ті ж священники. І нормально засинають скандали. Був Петя, став Вася і адіос аміго, я не я, хата не моя. А наш піпл це хаває. Скільки ще народ буде в омані, це ж вже просто відверта брехня.
Летчица• 16 октября в 06:46
Що будемо робити? Я з вами, пропонуйте
Кукусики• 16 октября в 06:49
Піднімайте повстання. Толку з вашої писанини
автор Стефанія • 16 октября в 06:50
Ответ дляЛетчица
Що будемо робити? Я з вами, пропонуйте
Просто цікавить думка людей, невже народ це з´їдає , глотає і відчуває, що йому добре. Це ж шакали, які розривають Україну живцем. І просто тікають з куском м´яса. І народ вводять в оману, що їх спасають. Та подивіться на силовиків, рік мовчали, попи їм не мішали, а потім на минулому тижні про них згадали, де ж ви рік були, чого ви не бігали, бо це все показана брехня і собі бонуси напрацювати, а українців загнобити, бо нас з вами проклинають за переслідування, а потім ці людоньки попадають в полон і швидко помирають. Це все брехня, вони давно вже там награбоване реалізують.
Летчица• 16 октября в 06:52
Ответ дляСтефанія
Ну от ви не глотаєте.. а що це дає вам?
автор Стефанія • 16 октября в 06:52
Насправді ситуація перевертень. Не знаєш хто твій ворог, а хто друг.
Подивіться на ситуацію із світлом , в населення тренують відчуття ненависті, щоб вони хотіли іти на фронт. Як же ж вони у Словаччину світло продають тоді??? Хтось про це думав???
автор Стефанія • 16 октября в 06:53
Ответ дляЛетчица
Ну от ви не глотаєте.. а що це дає вам?
Я точно ні, але сиджу і розумію чому багато майданів і війна, бо народ дуже легко можна ввести в оману...
Летчица• 16 октября в 06:53
А, ви просто висловитись, я зрозуміла )
Бамбарбия! Кергуду.• 16 октября в 06:53
Всемирный заговор. Все вокруг против вас, смотрю. Страшно так жить.
КошкинДом• 16 октября в 06:55
Да вообще все мертвые на этой войне на самом деле не умерли, а жируют в раше.
Вы об этом думали, автор?
Там рай на планете Земля, а нас туда не пускают обманным путем, гонят в Европу загнивающую.
Анонимба• 16 октября в 06:55
Я не верю, в Украине новости сплошная лапша,поэтому давно не слушаю, даже телек не включаю и радио у меня ноут, и телефон тг, вайбер всё. Мне пофиг на меров и всех остальных, хотя есть знакомые, дальние родственники в оккупации, скажу одним словом, они лучше намного живут как мы с матерью без оккупации.
неДоПриличий• 16 октября в 06:56
За Київщину можу написати. В 2022 узькі уроди пропонували мерам/головам селищної ради/ старостам ’служити сосії’ і зустрічати їх хлібом сіллю. Як вони знаходили їх приватні номери телефонів - незрозуміло. Знаю точно, що прилітало постійно де зупинялася така посадова особа (яка не прийняла пропозицію ’співробітництва’. Тому кожні день-два люди ночували у різних місцях. Знову ж, як відслідковували - незрозуміло. І це ще на НЕокупованій території. Також знаю випадок коли вбили сільську старосту, її чоловіка і сина за відмову співробітництва. Вона була на окупованій. Вбивали також родичів посадових осіб, які відмовили у співробітництві і виїхали на НЕокупованій частину. То вбили просто їх близьких. Перед вбивством катували.
КошкинДом• 16 октября в 06:56
Ответ дляАнонимба
Да, Донецк сейчас цветет, как никогда.
Анонимба• 16 октября в 06:56
Ответ дляСтефанія
Без лоха и жизнь плоха
Баба Йога• 16 октября в 06:57
Кому нужны предатели?
КошкинДом• 16 октября в 06:58
Ответ дляБаба Йога
Кому нужны предатели?
Так рассии же. Там каждому по миллиону приготовлено. Для жирования.
неДоПриличий• 16 октября в 06:59
Ответ дляСтефанія
Якщо ви не знаєте хто твій ворог, а хто друг, то єдиний висновок - ви засланий казачок від узьких, який має розказувати, що ’ні всьо так адназначна і бандеравци самі себе бамбят’.
Цікаво, вас забанять чи як?
Дівчина заглядєніє• 16 октября в 06:59
Ответ дляСтефанія
Ок. Ваши предложения? Майдан повторить? Так ’кровавый Янык’ это был детский лепет. Сейчас любой Майдан за полчаса сотрут боевыми, а уцелевших в бусы и на фронт.
Дівчина заглядєніє• 16 октября в 07:01
Ответ дляСтефанія
Потому, что народ туп, не знает историю, не умеет анализировать и после сериала выбрал президента, который заколотит последние гвозди в гроб Украины.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 16 октября в 07:02
Вы похоже вообще не понимаете как это происходило. Села, которые были или есть в окупации это нищие в основном села, они не такие как в Закарпатье. Наш староста на Таврии ездит, ни в какой плен его не бралии никуда он не убегал. Большинство из жителей имели родню в России. Естественно к ним и переехали , а куда людям? Максимум кого русня поимела это фермеров , они самые богатые в селах. Наше село сейчас не в окупации. Недавно была облава тцк+ менты, одни искали ухилянтов , другие русский след. Забирали телефоны и проверяли. Так бабки все боялись из хат выйти, потому что у многих дети в Росси и они с ними переписываются.
Анонимба• 16 октября в 07:03
Ответ дляКошкинДом
Да, Донецк сейчас цветет, как никогда.
Есть в Донецке семья, где-то недалеко от центра живут на 3 этаже, вода по графику, во двор привозят бочки с питьевой водой, но доход у них нифига себе на двоих, коммуналка вообще копейки, поэтому когда мать её умерла и она получила наследство в пригороде Киева, Вишневом, квартира отличная, новострой, она приехала, покрутилась и уехала обратно в Донецк.
КошкинДом• 16 октября в 07:03
Ответ дляАнонимба
Да понятно, что в Вишневой делать после Донецка. Вот там житуха.
автор Стефанія • 16 октября в 07:07
Ответ дляЛетчица
А, ви просто висловитись, я зрозуміла )
Ні, я не просто висловитись, просто хочеться щоб народ уже вийшов із дурману. З ейфорії в яку його ввели.
автор Стефанія • 16 октября в 07:08
Ответ дляКошкинДом
Вы об этом думали, автор?
Я не про всіх, а саме про мерів міст.
КошкинДом• 16 октября в 07:10
Ответ дляСтефанія
Я не про всіх, а саме про мерів міст.
А что вас натолкнуло на эту гениальную мысль? И как вы прокомментируете возврат из плена мэра Херсона бывшего, например? Не успел миллионы вывезти в кармАнАх? Пришлось вернуться?
автор Стефанія • 16 октября в 07:10
Ответ длянеДоПриличий
От, от... Я теж таке знаю, а тут, тримали, лякали, катували, потім через 100 років помер і на тому кінець, та гра це все. Тих кого катували, то там така катівня була, що не позаздриш.
А цей просто свою гру прилаштував біля місцевих і зрозумів, що вже не нахапаєш.
автор Стефанія • 16 октября в 07:11
Ответ дляБаба Йога
Кому нужны предатели?
Але їх гроші нікому не помішають.
автор Стефанія • 16 октября в 07:12
Ответ длянеДоПриличий
Цікаво, вас забанять чи як?
Якраз я знаю хто ворог, а хто друг, а такі як ви заслані козачки придумали єдиний телемарафон і готують народ як ми перемагаємо.
автор Стефанія • 16 октября в 07:13
Ответ дляКошкинДом
Вони з мільйонами приїхали.
КошкинДом• 16 октября в 07:14
Ответ дляСтефанія
Так а кто друг, автор? На вас вся надежда, просветите заблудших овец.
автор Стефанія • 16 октября в 07:14
Ответ дляКошкинДом
Я б його ще довго перевіряла. Просто так. От чисто просто так з якими намірами він повернувся.