Стефанія• 16 октября в 06:43
Мери міст, сіл, які залишились в полоні в рф
Питання до громадян України. Ви реально вірите, що цих мерів міст так закатували, що вони померли у полоні? Я знаю, що багато з них мають дуже багато родичів в рф і вони можуть там лишитися жити, відкривши собі бізнес, після награбованого в Україні.
Ви реально вірите, що їх там до смерті катують? Саме мерів міст, куди раша по повній з хлібом-сіллю пройшлася...??? Скільки ще наш народ буде їсти цей непотріб, який подають з солодким соусом. Це ж відверта брехня. Більшість мерів міст зрадники і легше притворитись мертвим і забути за Україну, ніж брати участь в обміні полоненими. Вони ж розуміють, що в Україні реально вже нічого не залишилось, що чи звідки можна украсти, награбувати собі непосильною працею. От вони і притворяються мертвими..це фейк, вони просто собі вже там з нашими доларами бізнесок організували під іншим іменем. Чи це перший раз таке? Навіть, в Україні багато зрадників сидить і просто змінили імена, ті ж священники. І нормально засинають скандали. Був Петя, став Вася і адіос аміго, я не я, хата не моя. А наш піпл це хаває. Скільки ще народ буде в омані, це ж вже просто відверта брехня.
Птица Говоруша• 16 октября в 08:51
Ответ дляСтефанія
Я б його ще довго перевіряла. Просто так. От чисто просто так з якими намірами він повернувся.
Бо не всі люди можуть співіснувати разом з кацапнею.
Але Вам цього не зрозуміти.
Птица Говоруша• 16 октября в 08:54
Ответ дляnabludatel
Автор, а що ви скажете щодо вбивства руськими підлітків в Мелітополі? А в Бердянську?
Та скаже, що інсценування, що живі та здорові.
І в Бучі було інсценування, і в селах, звільнених після окупації, також було інсценування.
Як таких гнид, як автор, земля носить?
Ирина Веселуха• 16 октября в 08:57
Дивлячись на мера Херсона, не скажеш, що в полоні було добре. Мери яких міст в полоні жирують ?
Коленная ложечка• 16 октября в 09:11
Автор, мир не черно-белый. Он цветной. И там и здесь есть твари. Но и идеализировать их не стоит. В плену людей пытают и убивают тоже
Coffee is Love• 17 октября в 05:17
Ответ дляСтефанія
Насправді ситуація перевертень. Не знаєш хто твій ворог, а хто друг.
Подивіться на ситуацію із світлом , в населення тренують відчуття ненависті, щоб вони хотіли іти на фронт. Як же ж вони у Словаччину світло продають тоді??? Хтось про це думав???
З чого ви взяли, що в Словаччину щось продають?
Coffee is Love• 17 октября в 05:33
Ответ дляКошкинДом
В смысле з якими? Он там в тюрьме сидел, здесь у него семья, жена, дети.
З якими же намірами? Загадка века. Может просто чтобы жить в человеческих условиях и элементарно иметь возможность на улицу выйти, поесть.
Вы бы остались в тюрьме сидеть?
Звісно, це ж в рааасііієєє
Coffee is Love• 17 октября в 05:34
Ответ дляМеняАЖтрусит
Володимиру Рибаку з Горлівки мабуть теж не розпорювали живіт живцем, і не викидали в річку. То все інсценуація.
І в Зеленівці азовців не вбивали