Соня-сонятко• 16 октября в 09:16
Головокружіння та слабість під час місячних, як рятуєтеся?
У доньки буває обільна менструація, і тоді вона погано себе почуває. Крутиться голова, слабість. Чим рятуєтеся, що допомагає? Аналізи в нормі, невропатолог сказав, що вона гіпотонотік, а решта все ок
Україна наше все• 16 октября в 09:25
Залиште вдома коли погано себе почувпє, нехай відпочиває. Зазвичай це пару днів всього
Цідило правди• 16 октября в 09:31
Если очень обильные месячные наверное стоит сходить к гинекологу. Она назначит анализы и что то типо Дицинона, хотя бы на пару дней. Будет меньше потеря крови и соответственно лучше самочувствие. Но это только гинеколог вам подскажет исходя из анализов. Возможно понижается сильно гемоглобин, поэтому такая ситуация
Правильно_Валерчик• 16 октября в 09:35
Здайте аналіз крові на феритин і гемоглобін. У вас симптоми зниженого рівня гемоглобіну, тож і зрозуміла така реакція організму при рясних місячних. Тут гінеколог лише може щось порадити, мені особисто призначали рослинні препарати для менших виділень при М, але від них було ще гірше. Тому лише лікар і контрольований підхід, ну і препарати заліза під час і після, якщо буде дійсно в цьому ще питання, це теж лікар має сказати, а не порадниці
Застряла• 16 октября в 09:40
У меня низкое давление и всю жизнь так, мне уже 40+
В жару вообще лучше никуда не выходить, падаю в обморок
Ничего не делаю, лежу дома пару дней