Швидкоруч• 16 октября в 21:48

Що робити коли межі між мною і родиною сина встановлює невістка?

Після ситуації коли невістка не прийняла мого середнього сина до себе, тому що була причина для неї, що вони були самі в гостях у її батьків і мій старший син, піддався їй і прислухався до її думки. Мій середній син, навіть заблокував старшого. І не хоче спілкуватися з ним,. І я також образилася на них і підтримую свого молодшого сина, тому що розумію його почуття. Старший син напросився в гості до нас. Спочатку запрошував нас до себе, але я сказала, що якщо б молодший був вдома, а не на роботі, то ми б приїхали до них, а так їхати не будемо. Нехай їдуть вони. І вони з невісткою приїхали, подарували подарунок, якийсь плед і постіль молочного кольору. Невістка поводила себе спокійно, але у мене все кипіло внутрі, але я себе стримала. Після зустрічі заблокувала невістку. Щоб не бачити ото її всюди. А молодший навіть не захотів їх і бачити, просто передав племіннику подарунок через мене. Невістка зрозуміла, що я її заблокувала. І сказала сину моєму, що спілкуватися і більше перші кроки робити не буде заради мого спілкування з онуком. І старший син став на її сторону, і сказав, що я поводжу себе, як дебілка, і йому набрид цей дитячий сад з нашої сторони. Ви уявляєте, як вона накрутила його? Що з таким відношенням, ніхто, ні до кого більше ногою не ступне. І вона його накрутила, що він вважає тепер, що мені просто не потрібний онук, і якщо б я хотіла приїхати до них, до онука, то сіла на таксі і приїхала, а я мовляв воду варю і мозок виношу. Що робити з такою невісткою?
Вітаміни косметика• 17 октября в 14:44
Ответ дляШвидкоруч
Я ще не стара. Заспокойтесь.
малося на увазі що ви старше за невістку, а вумніше вона
Калинові вуста• 17 октября в 15:11
Ответ дляВесела бджілка
А ще, автор, вибачте, але мені здається, що Ваш молодший син має дуже поганий характер. Він підбурює Вас і робить свій незначний дискомфорт причиною Вашого великого конфлікту з родиною старшого брата. Ну і що це взагалі за позиція - заборонити матері особисте життя. Хто його запитував, взагалі? Чи то Ваше зручне виправдання? А писати щось образливе про батьків невістки, це взагалі ненормально, він, мабуть, їх і не знав майже. Ви не там шукаєте ворогів. У Вас не старший син проблемний, а молодший, скоріше за все.
Так вы наверное не знаете, где работает младший сын. Автор как то хвасталась, что работает в офисе и очень хорошо зарабатывает. Оказывается эти «офисы» занимаются воровством, разводят людей на деньги через телефонные звонки. Типа такого- ваш сын попал в аварию и срочно везите деньги или другие махинации типа звонков из банка. Короче, если эти офисы накроют, то загремит надолго. И снимают квартиру они где то в новостроях ибо негоже их семье в хрущевке ютиться.
Млинець Мій• 17 октября в 15:13
Ответ дляВесела бджілка
Я емпатична людина. Дорослому чоловіку мало цікаві дворічні діти. Якщо дядько не бавив малого з народження, то і зв´язку особливого не може бути. Тепер нехай почикає, коли малий підросте. Спробує подружитися пізніше.
Скажіть, а Ви, створюючи теми, чого очікуєте? Що невістка прочитає? Чи робите висновки? Мені аж цікаво стало, які саме.
Мне кажется, эти темы клепает ’союз писателей’, чтоб поддерживать форум в тонусе.
Удачная• 17 октября в 15:31
Ответ дляМлинець Мій
Была , кстати , тема от этой свекрови - что-то в том духе , что это был вброс с целью проверки общественного мнения .
Весела бджілка• 17 октября в 16:24
Ответ дляМлинець Мій
Дай Бог )
Весела бджілка• 17 октября в 16:25
Ответ дляКалинові вуста
А, здесь много сюжетных линий, я не поняла сразу
Чарівна патика• 17 октября в 17:05
Ответ дляМоль Моллівна
Вот почему детей от невестки надо минимизировать в жизни свекровей
Именно.Вообще не общаться.Никогда:)
А что, кому-то сильно надо?Не смешите.
Чарівна патика• 17 октября в 17:07
Ответ дляШвидкоруч
Що за маячня? Як це не має? Навпаки в нього є право на спілкування.
Закон покажите.
Чтоб было написано: дядя имеет право навещать 2летнего племянника не взирая на его родителей.По первому требованию.
Нет закона?
Голоса в вашей голове- не закон.
Чарівна патика• 17 октября в 17:09
Ответ дляШвидкоруч
Так вона вдома сидить, а він працює. Хто під кого повинен підлаштуватися? Він чи вона? Відчуваєте різницю?
Они вам и вашему второму сыну вообще ничего не должны.Срюовсем ничего.Улавливаете?
Работает ли он или нет.
Это их отдельная семья.
Вы никто в той семье.
Своему сыну- вы мама, стройте отношения.А чужой девочке ваш вторрй сын никто.НИКТО.По буквам написать?Никто.
Чарівна патика• 17 октября в 17:12
Ответ дляШвидкоруч
Можна було б з її сторони і по-іншому себе повести. Все ж таки це брат її чоловіка.
Это мать вашего внука, вы можете по- другому себя вести, с вашей стороны?
Чарівна патика• 17 октября в 17:15
Ответ дляШвидкоруч
Що ж там розумного? Настроїла проти себе всю родину свого чоловіка, що її і знати ніхто не хоче.
И кому от этого хуже?
Вы ей не нужны.
А вот вас торкает.Вам внука подавай.Уже ребенок от вас орет, чувствует, какая вы злобная и двуличная.
Скоро дите начнет больше понимать, сам вас будет посылать.
Чарівна патика• 17 октября в 17:17
Ответ дляШвидкоруч
Ага, і скоріше за все онука ми не побачимо тепер довго, напевно зможемо бачитися коли він виросте і зможе сам виразити своє бажання. А так невістка лавочку прикриє навмисно. Щоб нам насолити.
Не для галочки, а потому что вы прибацки.
Зачем ей хотеть с вами общаться?Что позитивное, хорошее вы хоть раз привнесли в ее жизнь?
Чарівна патика• 17 октября в 17:19
Ответ дляШвидкоруч
І ви вважаєте що це правильно? Себе може відгородити від нас, а до чого тут дитина і чоловік? Вони можуть спілкуватися без неї.
Но не будут
автор Швидкоруч • 17 октября в 17:31
Ответ дляКалинові вуста
Просто син нас привчив до комфортного життя, в новому ЖК, а не у старому фонді. Це не престижно.
Чарівна патика• 17 октября в 17:53
Ответ дляШвидкоруч
Отучайтесь.Или сами зарабатывайте.
Распутница• 17 октября в 19:10
ох и люблю я эту свекрушеньку, вылитая Садакат из Далекого города) все виноваты, одна она стоит в белом пальто красивая)
автор Швидкоруч • 17 октября в 19:10
Ответ дляЧарівна патика
Работает ли он или нет.
Это их отдельная семья.
Вы никто в той семье.
Можливо, вона і не повинна. Але старший брат своєму середньому брату, як раз таки і повинен.
автор Швидкоруч • 17 октября в 19:11
Ответ дляЧарівна патика
Закон покажите.
Нет закона?
Голоса в вашей голове- не закон.
Ну звичайно, і я також не маю права?
Дівчина Бобула• 17 октября в 19:19
яка ж ви нерозумна жінка !
Борисфенка• 17 октября в 20:59
Ответ дляШвидкоруч
Що саме старший син винний середньому?
Те, що вам винний, всі вже зрозуміли. А, ще доньці вашій винний.
Чарівна патика• 17 октября в 21:02
Ответ дляШвидкоруч
Нет.Они оба взрослые.У вас средний сын дееспособен?Значит ему никто ничего не должен.Вырос уже, пора жить взрослуб жизнь.
Чарівна патика• 17 октября в 21:02
Ответ дляШвидкоруч
Ну звичайно, і я також не маю права?
Нет.Закон покажите.Не ваши эмоции.