Швидкоруч• 16 октября в 21:48
Що робити коли межі між мною і родиною сина встановлює невістка?
Після ситуації коли невістка не прийняла мого середнього сина до себе, тому що була причина для неї, що вони були самі в гостях у її батьків і мій старший син, піддався їй і прислухався до її думки. Мій середній син, навіть заблокував старшого. І не хоче спілкуватися з ним,. І я також образилася на них і підтримую свого молодшого сина, тому що розумію його почуття. Старший син напросився в гості до нас. Спочатку запрошував нас до себе, але я сказала, що якщо б молодший був вдома, а не на роботі, то ми б приїхали до них, а так їхати не будемо. Нехай їдуть вони. І вони з невісткою приїхали, подарували подарунок, якийсь плед і постіль молочного кольору. Невістка поводила себе спокійно, але у мене все кипіло внутрі, але я себе стримала. Після зустрічі заблокувала невістку. Щоб не бачити ото її всюди. А молодший навіть не захотів їх і бачити, просто передав племіннику подарунок через мене. Невістка зрозуміла, що я її заблокувала. І сказала сину моєму, що спілкуватися і більше перші кроки робити не буде заради мого спілкування з онуком. І старший син став на її сторону, і сказав, що я поводжу себе, як дебілка, і йому набрид цей дитячий сад з нашої сторони. Ви уявляєте, як вона накрутила його? Що з таким відношенням, ніхто, ні до кого більше ногою не ступне. І вона його накрутила, що він вважає тепер, що мені просто не потрібний онук, і якщо б я хотіла приїхати до них, до онука, то сіла на таксі і приїхала, а я мовляв воду варю і мозок виношу. Що робити з такою невісткою?
Весела бджілка• 17 октября в 10:09
Ответ дляШвидкоруч
Він їхав не до невістки чи її батьків, а до свого племінника. Повторю ще раз. І є після того як вона образила мого середнього сина, маю повне право її заблокувати і не бачити.
Да что вы заладили, к племяннику он ехал... Племянник - ребенкок, в тот момент был в гостях у бабушки с дедушкой. Ваш сын собирался войти в дом, где живут родители невестки. С какого перепугу? Это даже не дом его брата. Сначала хватило ума плюнуть в колодец, а потом хотел сделать вид, что его статус позволяет ему использовать ребёнка как открывашку двери. Вы хотябы вдумайтесь - брат зятя - это же вообще не родня. А у вас запрос на отношение как к пупу земли. Вашему младшему сыну, да и вам, надо умерить амбиции.
Весела бджілка• 17 октября в 10:22
Ответ дляШвидкоруч
В честь мого день народження, був подарунок. Вони приїхали привітати. Я не просто так заблокувала, бо вона так вчинила з моїм середнім сином і поводила себе спокійно і поважно ніби вона все правильно зробила.
А вона правильно зробила. Ніяк вона його не образила. Взагалі ніяк. Вам просто скучно і ви вигадуєте привід для образи там, де його нема.
Міряно-переміряно• 17 октября в 10:37
Авторе, я не дуже зрозуміла, скільки у вас дітей, а особливо синів, але зап’ятайте прості правила:
1. Не треба лізти (читай: радити, випитувати, розповідати ітд) нічого і нікому, принаймні, поки вас не попросять це зробити - ні синам, ні донькам, ні невісткам, ні зятям.
2. Кожна сім’я має жити окремо, які ю прекрасні стосунки у них не були з батьками чи дітьми.
3. Навчіть цього і молодших дітей - якщо ви запитуєте ’ а можна...?’, то будьте готові, що вам скажуть ’ні’.
Швидкоруч
• 17 октября в 11:30
Ответ дляМама Никитки-2
Хтось розібрався скікі там синів?
Два, і сама молодша донька.
Швидкоруч
• 17 октября в 11:42
Ответ дляЧарівна патика
Иииии? Выводы в голову не приходят?
К племяннику, это в чужой дом, между прочим.
И прав на общение с ребенком брата он никаких не имеет.Вообще.Ни в чьем доме.
Що за маячня? Як це не має? Навпаки в нього є право на спілкування.
Швидкоруч
• 17 октября в 11:43
Ответ дляЧарівна патика
А должна свою жизнь под чужого чувака подстроить?
А почему наоборот нельзя?
Почему ваш средний сын не может ехать в гости, когда удобно невестке? Ну не эгоист ли?
А почему наоборот нельзя?
Так вона вдома сидить, а він працює. Хто під кого повинен підлаштуватися? Він чи вона? Відчуваєте різницю?
Швидкоруч
• 17 октября в 11:45
Ответ дляНога на ногу
А Вашому середньому було принципово бачити племінника саме в домі у людей, яких він зневажає, яких обісрав безпричинно? А тепер лізе до них в гості?
Він не до них їхав, він був згодний і на вулиці біля будинку погуляти. А невістка сказала, що вони його не чекали і їх поставили в таке становище, що вони не очікували гостей.
Швидкоруч
• 17 октября в 11:47
Ответ дляПліткарка
Невістка вас всіх послала?
Правильно зробила!!! Її чоловік молодець, що став на сторону дружини.
Не сімейна, а цирк з клоунами.
Ні, не послала. Але сказала, що спілкуватися з нами не буде. І не хоче витрачати свої нерви і життя, на це й дитячий садок. Їй виявляється є заради кого жити.
Швидкоруч
• 17 октября в 11:49
Ответ дляВкуси мене
Дети просто очень хорошо чувствуют людей и не умеют притворяться.
Ну так, ви дійсно в це вірите? Що діти відчувають людей? Ще скажіть, що вони енергетику людей відчувають.
Швидкоруч
• 17 октября в 11:50
Ответ дляВітаміни косметика
шкода що розум зі старістю до вас не прийшов.
Я ще не стара. Заспокойтесь.
Нога на ногу• 17 октября в 11:55
Ответ дляШвидкоруч
Ну все правильно. Якби вони звали в гості, то очікували б і були б готові. А так правильно відмовили.
Швидкоруч
• 17 октября в 11:57
Ответ дляВесела бджілка
Тобто ви б на таке не образились?
Швидкоруч
• 17 октября в 11:58
Ответ дляНога на ногу
Можна було б з її сторони і по-іншому себе повести. Все ж таки це брат її чоловіка.
Нога на ногу• 17 октября в 11:59
Ответ дляШвидкоруч
Ого! Аж цілий брат чоловіка?!!
Це той, хто обісрав її батьків?
Весела бджілка• 17 октября в 12:03
Ответ дляШвидкоруч
Тобто ви б на таке не образились?
На яке таке? Люди в гостях, запросити гостя в гості не вважають нормальним. Так майже всі вважають.
Знаєте чому Ваш син образився? Він себе вважає цацочкою. Всі мають розуміти, що він дуже зайнятий, а він обставини інших вважає малозначущими. Ви з сином хочете бути найповажнішими персонами у родині старшого сина, навіть більше, батьки невістки теж мають вас ставити у пріоритет. Такі очікування не є нормальними. Ви просто не знаєте свого місця.
Весела бджілка• 17 октября в 12:13
Я зрозуміла Вашу проблему. Глобально Ви вважаєте, що з боку невістки і її родини недостатньо поваги до Вас. Але у Вас занадто амбіційні очікування. Вони не роблять так, як Вам зручно. Вони не цінують достатньо, вони горді, вони незалежні. Але ж поваги неможливо вимагати. Вона може з´являтися як результат взаємодії. Вам видали дефолтний рівень, Ви могли б його підвищити, але робите все навпаки і руйнуєте його. Взагалі то, до Вас нормально ставились. Нафіг ця боротьба за статус сірого кардиналу, взагалі незрозуміло.
Пліткарка• 17 октября в 12:15
Ответ дляШвидкоруч
Яка мудра невістка.
Автор, радійте, що у сина чудова, розумна дружина, а у внука мама.
Весела бджілка• 17 октября в 12:30
А ще, автор, вибачте, але мені здається, що Ваш молодший син має дуже поганий характер. Він підбурює Вас і робить свій незначний дискомфорт причиною Вашого великого конфлікту з родиною старшого брата. Ну і що це взагалі за позиція - заборонити матері особисте життя. Хто його запитував, взагалі? Чи то Ваше зручне виправдання? А писати щось образливе про батьків невістки, це взагалі ненормально, він, мабуть, їх і не знав майже. Ви не там шукаєте ворогів. У Вас не старший син проблемний, а молодший, скоріше за все.
Ушла и Пришла• 17 октября в 12:33
Ви така ж бебілка,як моя секруха. Через настирне пхання нам своєї доці і онуці від доці, вона втратила можливість спілкування з сім´єю сина. Онук її мало цікавить і цікавив, а я тим більше.
Швидкоруч
• 17 октября в 12:38
Ответ дляПліткарка
Яка мудра невістка.
Що ж там розумного? Настроїла проти себе всю родину свого чоловіка, що її і знати ніхто не хоче.
Весела бджілка• 17 октября в 12:39
Ответ дляШвидкоруч
І ще одна Ваша проблема - неповага і знецінення невістки. Її робота бути мамою набагато важливіша, ніж робота середнього сина. Роботу він може змінити. А вона робить безцінний вклад в майбутнє Вашого онука.
Не може вона віддати його до садочка, він ще замалий. В такому віці в садочок дітей віддають коли є безвихідь. Діти там хворіють, їх ображають, вони ще малі і дуже залежні від мами.
А дома режим, її власні плани. Невістка може бути гнучкою, а може ні. Якщо для неї складно підлаштуватися, ваш син мав би сприйняти це з розумінням і повагою.
А взагалі, спілкування для галочки нікому не цікаве.
Ушла и Пришла• 17 октября в 12:41
Ответ дляШвидкоруч
Брат не може до брата додому у гості приїхати?
Швидкоруч
• 17 октября в 12:42
Ответ дляПліткарка
Яка мудра невістка.
Ага, і скоріше за все онука ми не побачимо тепер довго, напевно зможемо бачитися коли він виросте і зможе сам виразити своє бажання. А так невістка лавочку прикриє навмисно. Щоб нам насолити.
Швидкоруч
• 17 октября в 12:44
Ответ дляВесела бджілка
З чого ви взяли, що спілкуватися для галочки?
Пліткарка• 17 октября в 12:50
Ответ дляШвидкоруч
Ще раз повторюю — мудра та розумна!!!
Для чого їй витрачати час та енергію на спілкування з чужими та неприємними людьми?
Вона огородила свою власну родину (дитину та чоловіка) від вашої родини.
Весела бджілка• 17 октября в 12:50
Ответ дляШвидкоруч
Я емпатична людина. Дорослому чоловіку мало цікаві дворічні діти. Якщо дядько не бавив малого з народження, то і зв´язку особливого не може бути. Тепер нехай почикає, коли малий підросте. Спробує подружитися пізніше.
Скажіть, а Ви, створюючи теми, чого очікуєте? Що невістка прочитає? Чи робите висновки? Мені аж цікаво стало, які саме.
Невгамовна шахиня• 17 октября в 13:25
Ответ дляШвидкоруч
таку родину як ваша не гріх настроїти проти себе, так щоб ні вас, ні ваших других дітей ніколи не бачити,
а главне - щоб зі старшого сина не ви гроші не тягнули.
Царевна в уггах• 17 октября в 13:50
Ответ дляШвидкоруч
О ні, а про що ж тоді будуть теми? А ну швиденько помирились! Вся порадниця вимагає, врахуйте наші права
Швидкоруч
• 17 октября в 14:06
Ответ дляПліткарка
Ще раз повторюю — мудра та розумна!!!
І ви вважаєте що це правильно? Себе може відгородити від нас, а до чого тут дитина і чоловік? Вони можуть спілкуватися без неї.
Пліткарка• 17 октября в 14:10
Ответ дляШвидкоруч
Правильно.
Родина старшого сина — це його дружина та дитина, а не мама з родичами.
Якщо родичі та свекруха адекватні, то з ними можна спілкуватись.
Ви ж не розумієте, що шось не так у Вашій поведінці.