Гадаю_По_шнуркам• 17 октября 2025
Ви видаляли собі зуби мудрості?
КоролеВешна• 17 октября 2025
Один, кривой и начал портиться, побоялась за 7, решила удалить , а не лечить, как предлагали.Сейчас думаю , что лучше все зубы сохранять до посдеднего
Любительница• 17 октября 2025
видалала: 2 через карієс, зуби лежали в щоці, не жували, вичистити було важко, почали псуватися, а нижній видаляла, бо ріс в бік, а не вгору, вирізали прямо. А один, слава богам, взагалі не виріс, тому з 3 всі 3 видалила.
Смайлик• 17 октября 2025
Так, видалила вже всі. Потроху псувалися, останній видалила разом з передостаннім, щоб вже двічі не ходити, все одно його доля була така сама.
А от дитині-підлітку довелося видалити всі. Лікували щелепний суглоб, він почав стиратися через неправильний прикус. Гнатолог порадила всі зуби мудрості прибрати перед установленням брекетів. Найбільш неприємно було видаляти ті, що не прорізалися.
Пліснявілий сир• 17 октября 2025
Да, отличный врач, отлично всё сделал, даже не страшно было абсолютно.
Главное - выбрать хорошего врача
Зоркая Зорро• 17 октября 2025
Ответ дляСмайлик
Добий день, чи вдалося виправити прикус? Довго брекети носили?
Смайлик• 17 октября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Ще тільки будемо ставити. Частково пластинкою прикус поправили, але все ж таки доведеться ставити брекети.
Ламборджини• 17 октября 2025
Ні, навіть задалася питанням , а навіщо видаляти, якщо це нормальні зуби, але тепер зрозуміла, що у багатьох вони криво ростуть
Виннипуховна• 17 октября 2025
Так, один який виліз(криво). Інші три в кістці лежать, самі не вилізуть, видаляти не планую, боюсь ускладнень
МатьЧасть• 17 октября 2025
Ответ дляЛюбительница
О, маю схожу ситуацію. Верхній нормально видалився, а нижній три години не могли видалити. Вибивали, вирізали.
Два ще не виросло. В 44 ще не домудріла
. Було б добре, якби не виріс нижній.
Два ще не виросло. В 44 ще не домудріла
Любительница• 17 октября 2025
Ответ дляМатьЧасть
Два ще не виросло. В 44 ще не домудріла
. Було б добре, якби не виріс нижній.
Два ще не виросло. В 44 ще не домудріла
у мене все пройшло відносно гладко: верхні взагалі швидко, хвилин за 10-15, бо вони були виросші, хоч і в бік, а нижній лежав, ну може пів години лікар працював, але там хірург досвідчений, все зробив гарно, безболісно. Ну, неприємна процедура, але більш морально, ніж фізично. Три години - це жесть. Шкода Вас