якщо б до кінця життя можна було б тількі 2 парфюма які б це були ?
в мене 1. Love Chloe ( або бюджетній але в навіть в чомусь кращій клон Pull and Bear Phillys)
2. Dolce & Gabbana Sicily( або більш мильний клон Zara For Her — ’бюджетна альтернатива’ через м’яку пудровість і цитрусово-квітковий старт.)
Результат:
вже голосів:
13 (92.86%)
користуюсь парфюмами
1 (7.14%)
ніт
Ответ дляKittaa
Tilia та love don’t be shy
классніе но дорогие
Ответ дляmeatlug
В два не уложусь(
никто не уложиться( но такое задание как про книгу на необитаемом острове
Ответ дляМerida
Килиан плохая девочка и либре
єто шикарніе ароматі особенно либре - не нанюхаться. но я не люблю узнаваеміе парфюми - типа пройду мимо а все - вон килиан пошла ...
не бівает у вас такого комплекса?
Ответ дляAnasta25
Либре на прохладу , 1 молекула с мандарином на жару.
либре очень свежий для прохладі хотя я сама вібрала два свежих аромата до конца жизни
Ответ дляАлина-eb61
не бівает у вас такого комплекса?
Вообще пофиг. Если чувствую на ком-то аромат, который нравится, попробую вдохнуть глубже.