Залізна тьотя• 17 октября 2025
Фізмат ліцей. Репетитор.
В кого діти навчаються в фізмат ліцеях? Поділіться де ви шукали репетиторів, які розбираються в поглиблений програмі?
МаксХмара• 17 октября 2025
Якщо щось пропустив чи не зрозумів, йде на додаткові заняття до свого ж викладача.
Вони безкоштовні.
Технічний ліцей (мій навчається у класі з поглибленим вивченням математики, є ще класи хімія/біологія).
Вони безкоштовні.
Дверной_Проем• 17 октября 2025
На кабанчику пишіть одразу ’підручник мерзляк профільний рівень ’, наприклад, якщо в ліцеї йдуть по підручнику.
Дверной_Проем• 17 октября 2025
Ответ дляМаксХмара
Вони безкоштовні.
От дарма вам вліпили фіолетову тітку, в УФМЛ така ж система, називається індивідуальна консультація. Але просто деякі діти і з інд.консультаціями не справляються, їм потрібен регулярний супровід. Хоча сенсу з такими муками сидіти в фізматліцеї нема ніякого, але сидять заради престижу.
Однозначно• 17 октября 2025
Русанівський ліцей.
7-9 клас був репетитор, знайшли на якомусь сайті типу репетитор.орг.юа. Поспілкувались з кількома, пояснили вимоги до поглибленного курсу, обрали одного. Це була молода дівчина, не так давно закінчила фізмат універу, дуже гарно пояснювала, сину з нею було комфортно.
Залізна тьотя
• 17 октября 2025
Ответ дляСнегурочко
Мерзляк?
Мерзляк -это легкотня для ребенка )
Свои наработки ) они мерзляк конец учебника еще в сентябре делали 🤪🤯
Залізна тьотя
• 17 октября 2025
Ответ дляОднозначно
Русанівський ліцей.
А хто в дитини викладав алгебру та геометрію? Вдалося вийти на рівень хоча б дев´яток? Бо в моєї то 12, то 6 🙈 деякі завдання Філіповського її репетитор зробити вже не може. Тому терміново шукаю нового. Я і вимог не розумію, якщо чесно )
Залізна тьотя
• 17 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Справа в тому, що даютб завдання не тільки з Мерзляк на самостійних..
Дверной_Проем• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Мерзляк -это легкотня для ребенка )
Мерзляк два види підручника, рівень стандарт і профільний. Свої напрацювання - чудово. Шукайте репетитора з матана для студентів.
Залізна тьотя
• 17 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Я в них не розуміюсь, якщо чесно. Такі підручники. Алгебра все ок. Геометрію репетитор дитини часто не може зробити, бо завдання не тільки з підручника.
Ось і питаю де шукати... бо звичайні букі не факт, що потягнуть
Залізна тьотя
• 17 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Забула фото додати.
Однозначно• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
6 - це гарна оцінка в Русанівському, значить, що більше половини завдань зроблено )) А там такі задачі, що ви ж бачите, не усі репетитори справляються
Ваша ще тільки в 7 класі? Якщо так, то не хвилюйтеся, і не тисніть. Перші два роки треба пережити і звикнути. Попереду ще заліки в кінці семестру, теж стресу дітям додають.
У мого був Шамович, по-своєму ´´специфічний´´, як усі зірки.
МаксХмара• 17 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
У класі сина погані оцінки не могли виправити ті, хто не робив домашку чи не вчив нічого.
А таких, хто б старався, але не виходило, практично не було.
Додаткові 2-3 рази на тиждень, можна хоч на кожне ходити. І діти ж вступали за результатами іспитів. В УФМЛ теж просто з вулиці не беруть.
Однозначно• 17 октября 2025
Ответ дляМаксХмара
У Русанівському немає додаткових занять, індивідуальних консультацій тощо. Якщо пропустив, не зрозумів - твої проблеми. Ніхто чекати і пояснювати не буде
Залізна тьотя
• 17 октября 2025
Ответ дляОднозначно
Моїй навпаки вме подобається. Вона взагалі обожнює Філіповського і хоче з ним займатись індивідуально 🙈 але, якщо чесно, я не впевнена, що від берега ’звичайних’ дітей да і думаю ціна в нього достатньо висока. Кажу,якщо є питання йди питай коли консультація.
Мені знається, що з репетитором легше
Вона переживає, що може вилетіти з олімпіадної групи ))
Мені знається, що з репетитором легше
МаксХмара• 17 октября 2025
Ответ дляОднозначно
Яке щастя, що нам туди їздити незручно, обирали між 208 і Технічним.
Там ставлення до учнів людське.
Залізна тьотя
• 17 октября 2025
Ответ дляОднозначно
Да? Нам пояснювали на зборах, що є. Щоб підходили до викладача і питали.
Однозначно• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Мені знається, що з репетитором легше
Можливо, у Філіповського якось інакше, але у Шамовича зміни в групах були тільки в 10 класі
Залізна тьотя
• 17 октября 2025
Ответ дляМаксХмара
Там ставлення до учнів людське.
В русанівському дуже гарне ставлення до учнів. Крута домашня атмосфера. Дуже відрізняється від інших шкіл. Дітей менше 250 в школі )
Однозначно• 17 октября 2025
Ответ дляМаксХмара
Там ставлення до учнів людське.
Син у свій час вступив в Технічний, 208 і Русанівський. Був момент, коли я, навіть, жалкувала, що ми обрали не Технічний :)
Однозначно• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Це в теорії
Залізна тьотя
• 17 октября 2025
Ответ дляОднозначно
В них алгебру інший викладає.
Будемо сподіватись, бо нам ра зборах сказали, що будуть придивлятись і можуть бути зміни. Бо 100 відсотків будуть ті, хто потратив випадково.
Залізна тьотя
• 17 октября 2025
Ответ дляОднозначно
Це в теорії
З алгебри є ) але тільки з неї
Цікаво.. )
Однозначно• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Те, що діти чудові - погоджуюсь на 100%. А от викладачі ´´різні´´ ...
МаксХмара• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Я б Вам повірила, якби Ви не написали, що дитина боїться.
Щось все-таки не так.
Залізна тьотя
• 17 октября 2025
Ответ дляОднозначно
У доньки в класі всі наче ок. Крім літератури 🤣
МаксХмара• 17 октября 2025
Ответ дляОднозначно
У кожному з них свої плюси і мінуси, ідеалу немає.
Я обирала під свою дитину :)
Однозначно• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Мойсєївна?
Залізна тьотя
• 17 октября 2025
Ответ дляМаксХмара
Щось все-таки не так.
Ви щось переплутали ) я такого не писала.
Залізна тьотя
• 17 октября 2025
Ответ дляОднозначно
Мойсєївна?
Ага, Веселка 🤣
Донька сказала, що вона до числа її любимчиків не увійшла, тому їй ’просто потрібно потерпіти, бо вона сюди йшла не заради літератури’ 🤣
Каже ’уявляєш вона сказала, що книги типу Гарі Потера - фуфло’. Я кажу ну нехай скаже який світовий бестселер вона написала 🙈