Єдина Країна• 18 октября в 01:08
Как вы определили свой цветотип?
Жена_КотораяСтена• 18 октября в 07:59
шо там визначати. більшість жінок в Україні - Літо. ви бліда, у вас неконтрастна зовнішність. вас старить чорний і коричневий, вас оживляє рожевий, вам погано у білому і червоному і взагалі пасують неяскраві, припилені відтінки.
є, звичайно, яскраві темноволосі Зими, яким таки гарно в чорному, але їх мало. ще менше рудих Осеней і одиниці Весен. можете їх навтіь не розглядати.
неДодекаэдр• 18 октября в 08:19
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А якщо типаж Холі Бері? Це темна осінь чи зима? Шкіра смуглява, темно-карі очі, чорні брови, волосся -темний шатен....
Жена_КотораяСтена• 18 октября в 12:43
Ответ длянеДодекаэдр
це Зима. осінь - це досить біла шкіра і руде волосся.
Фима Собак• 18 октября в 20:23
Ответ дляЖена_КотораяСтена
О, тож я Осінь. А я думала, що я Весна..