Лиса Патрикевна• 18 октября 2025

Ну что, конец войне? Зеленский согласился с заморозкой по линии фронта

Кто думает, что очередной раунд переговоров что-то даст и действительно все прекратится?
Реверанс• 18 октября 2025
Ответ дляKitkatka
Что-то плохо пока получается не разрешать
Россияне уже никогда не отойдут с тех мест, где они ступили
Їх гарно виганяв Залужний,але посеред нашого наступу зелений вождь його викинув з ЗСУ і два десятки найліпших генералів.Отаке співпадіння.Чи ні...
KriskaA• 18 октября 2025
Ответ дляKrupinkaSs
Удалено администрацией...
Бабах ! ))) котел все ближче до тебе :))) чи ти до котла :))
Kitkatka• 18 октября 2025
Ответ дляNathalie27
У мене є рідні і друзі, які служать. І я хочу, щоб війна припинилася.
Безумний клоун, який хоче продовження війни сидить в Кремлі.
Вы не хотите этого настолько, как другие люди
Потому что вам некого терять
KriskaA• 18 октября 2025
Ответ дляKitkatka
А шо, тобі скабєєва не розказала, як твоі рассєяні драпали в харківської обл і з Хєрсона ?? Как жі так...
Kitkatka• 18 октября 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Підміна понять у вас проста, ви говорите не про причину, а про шанси. Ми воюємо не тому, що впевнені у перемозі, а тому що іншого вибору немає.
Выбор есть всегда
Стрекоза любви• 18 октября 2025
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
Ваші особисті нападки на мене не замінюють аргументів. Мій внесок не потребує вашої оцінки, а тема дискусії - конструктиву, а не моралізацій.
Kitkatka• 18 октября 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Noella_• 18 октября 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
KriskaA• 18 октября 2025
p.s. а про шо взагалі гілка ? Просто кацапури вчергове використовують шанс тошнити: хахлі сдавайтесь.
KriskaA• 18 октября 2025
Ответ дляKitkatka
Удалено администрацией...
В гуглі забанені ? Херсон чий ?
Noella_• 18 октября 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
KriskaA• 18 октября 2025
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
А треба здатися ?
Noella_• 18 октября 2025
Ответ дляKriskaA
А треба здатися ?
Удалено администрацией...
Kitkatka• 18 октября 2025
Ответ дляKriskaA
В гуглі забанені ? Херсон чий ?
Удалено администрацией...
KriskaA• 18 октября 2025
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
не треба блаблабла. Я чітко спитала - пропонуєте здатися кацапам ?
Соседка Маши• 18 октября 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
KriskaA• 18 октября 2025
Ответ дляKitkatka
Удалено администрацией...
Kitkatka• 18 октября 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Тобто, якщо я прийду до вас в квартиру, будинок, в якому ви живете і скажу, що тепер я тут головна, то ви просто зберете свої чумадани і поїдете до Польщі чи Чехії?
Пишіть адресу, як така гулянка.
Вчера как раз была тема в топе про арендодателей и арендаторов, которые не хотят выселяться
То там писали , что силой выгнать могут
Приведут здоровых мужиков и придется таки съехать
Так что да, и вы и другая советчица бы почесал б на вокзал
Kitkatka• 18 октября 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Noella_• 18 октября 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
KriskaA• 18 октября 2025
Ответ дляKitkatka
Удалено администрацией...
Kitkatka• 18 октября 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Домовлятися можна з добропорядними сусідами. З окупантами перемовини виглядають по-іншому: вбивають, гвалтують, виселяють.
Удалено администрацией...
KriskaA• 18 октября 2025
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
Ахаххаха :))) Що і вимагалося довести: кацапи і їх хуйло пропонуть здатися :))
Соседка Маши• 18 октября 2025
Ответ дляРеверанс
Ну если бы он был за Украину он бы наверное не ушел, восстал, защищался ..а так...где он и где мы...все договоренно ..
Noella_• 18 октября 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
KriskaA• 18 октября 2025
Лавров: ’Мы не требуем от Зеленского сдаться, мы требуем прекратить сопротивление’

Коротше, лаптєрилі, нахй - це туди.
Noella_• 18 октября 2025
Ответ дляKriskaA

Коротше, лаптєрилі, нахй - це туди.
Удалено администрацией...
Kitkatka• 18 октября 2025
Ответ дляKrupinkaSs
Удалено администрацией...
Соседка Маши• 18 октября 2025
Ответ дляKriskaA
Чтобы измениться до неузнаваемости - нужно перестать нести чушь :) все просто.
Kitkatka• 18 октября 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Знаєте, в чому проблема? Ви вирішили витратити час на образи, а не на аргументи. Тому, напевно, дискусії й не вийшло.
Окреме дякую за турботу про «котел у пеклі», але я тут хоч для якогось конструктиву, а не просто заради «шоу».
Где ваш конструктив в действиях?