Лиса Патрикевна• 18 октября в 01:47

Ну что, конец войне? Зеленский согласился с заморозкой по линии фронта

Кто думает, что очередной раунд переговоров что-то даст и действительно все прекратится?
Стрекоза любви• 18 октября в 18:02
Ответ дляРеверанс
Як Ви думаєте,то москвороті чи наші маргінали?
Якщо подивитися на заклики і позиції, це точно ті, хто підтримує агресора, а не просто маргінали.
Реверанс• 18 октября в 18:03
Ответ дляNoella_
Маргінали і криси - то ваші, так.
Ви завжди відповідаєте коли звертаються не до Вас?
Реверанс• 18 октября в 18:05
Ответ дляСоседка Маши
Какие то у вас двойные стандарты !?
Так нужно отстаивать свою позицию или сдаваться ?
Один стандарт.
Щира повага Залізному Генералу,він зробив для України максимум.Зелень потім просрала ці території з сирським,коли вирішили гратися в солдатики.Не маючи розуму в голові.
Соседка Маши• 18 октября в 18:05
Ответ дляРеверанс
Якби не викинули найкращих вже би звільнили.Але Зеленський вирішив в наполеончика пограти,тому поки ні.
Я вот одного не понимаю если он такое Г как они такие Герои могут выполнять его преступные приказы ?
Соседка Маши• 18 октября в 18:05
Ответ дляKriskaA
нюню, попробуйте, милочка
Мне не нужно, это ваш запрос :)
Стрекоза любви• 18 октября в 18:06
Ответ дляKitkatka
Удалено администрацией...
Твоя оцінка моєї позиції особиста і не змінює реальності. Я поважаю всі думки, включно з адекватними жінками військових, але твої образи та припущення мене не зачіпають.
Реверанс• 18 октября в 18:06
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Так і думала.
І певне,що школярі бо дуже тупі.
KriskaA• 18 октября в 18:06
Ответ дляСоседка Маши
Мне не нужно, это ваш запрос :)
В сенсі нє нужна ?? що ти пропонуєш ?
Соседка Маши• 18 октября в 18:06
Ответ дляKriskaA
В сенсі нє нужна ?? що ти пропонуєш ?
Я выше написала :)
KriskaA• 18 октября в 18:06
Ответ дляСоседка Маши
Ну рашистське ж м´ясо якось виконє злочинні накази хуйла - і ти нічого проти цього не маєш. Як так ? Подвійні стандарти?
KriskaA• 18 октября в 18:07
Ответ дляСоседка Маши
Я выше написала :)
Нагадай, пліз, це ж не настільки важко.
Kitkatka• 18 октября в 18:07
Ответ дляРеверанс
Так і думала.
І певне,що школярі бо дуже тупі.
Удалено администрацией...
Noella_• 18 октября в 18:07
Ответ дляСтрекоза любви
Лохом називати того, хто добровільно ризикує життям за інших - це сміливо, правда 🙂
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 18 октября в 18:08
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
Слабенько
Реверанс• 18 октября в 18:08
Ответ дляСоседка Маши
Субординація.Народ України вибрав на Головкома Петрушку.Бунт всередині країни,її ще б ослабив.Мусив терпіти це гівно.
Подивіться на обличчя добровольців,коли Зельц їм нагороди вручає,там дуже гарно видно,як вони його ’поважають’
Соседка Маши• 18 октября в 18:09
Ответ дляРеверанс
Один стандарт.
Нет не один, вы кричите как нужно Родину защищать, а сейчас защищаете раболепие генерала !
Солдатики когда поймут, что жизнь не игрушка ?
Реверанс• 18 октября в 18:09
Ответ дляKitkatka
Удалено администрацией...
KriskaA• 18 октября в 18:10
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
Реверанс• 18 октября в 18:10
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
Ще одне накази роздає,кокошник на мізки давить і тему забула.
Соседка Маши• 18 октября в 18:11
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
Ну кто добровольно признается что он дурак.., нет лучше быть героем.
Kitkatka• 18 октября в 18:11
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Noella_• 18 октября в 18:11
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
З таким-то лексиконом, то і не сумніваюсь що ви з під шконки пишете і там ваші))

Адміністрація зверніть увагу, user сам розповідає про себе цю інформацію
Реверанс• 18 октября в 18:11
Ответ дляСоседка Маши
Яке раболепіє?
Здоровий глузд генерала.
Солдати його дуже поважають.
KriskaA• 18 октября в 18:11
Ответ дляNoella_

Удалено администрацией...
Соседка Маши• 18 октября в 18:12
Ответ дляРеверанс
Так не брали бы этих наград ? Зачем берут ?
Noella_• 18 октября в 18:12
Ответ дляKriskaA
В сенсі нє нужна ?? що ти пропонуєш ?
А що пропонувати диванним щурям, які чужими руками воюють і чужою кров´ю омиваються? Кров´ю своїх земляків.
Noella_• 18 октября в 18:12
Ответ дляСтрекоза любви
Слабенько
Ось там так і скажете. Їм дуже важлива ця думка. От ці америкоси, чого тільки не понаписують
KriskaA• 18 октября в 18:13
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
KriskaA• 18 октября в 18:13
Ответ дляСоседка Маши
Так що там з варіантами - не тушуйтесь ! агласітє !
Noella_• 18 октября в 18:14
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Яке навігластво. Маргарет Мітчелл написала ’віднесених вітром’, задовго до появи інтернету, тим паче контактика. Як можна не знати класику світової літератури? Тим паче письменниця американка)