Ноунэйм• Изменено 18 октября в 09:41
Треба бюджетно освіжити квартиру
Під недорогу оренду. Кухню і коридор треба поклеїти шпалери. Чи впораюсь сама або с помічником? Звісно, що штукатурити і вирявнювати стіні це дорого. Якщо поклеїти обої, чи буде норм?
Нічний дожор• 18 октября в 09:42
Плісняви нема? Якщо роботи мало, то можете й самі. Але з фахівцем краще, швидше й надійніше
БезВзяток• 18 октября в 09:43
Впораєтеся, але треба той, хто допоможе, притримати, подати, занести,
Ноунэйм
• 18 октября в 09:44
Ответ дляБезВзяток
Напевно сама донесу)) Я нещодавно тащила радіатори опалення. Чоловіка нема
АнтиТанкист• 18 октября в 09:45
Прогнунтувати тільки бажано, а так ми шпалери з мамою клеїли самі, нічого там надскладного немає. В наступному році планую поклеїти де живу сама, думаю що ви впораєтесь і точно буде краще ніж зараз))
БезВзяток• 18 октября в 09:46
Я не про доставку.
Клеїти будете зверху, тримаєте полотно і тут у вас падає рушник чи шпатель, що ви будете робити
Ноунэйм
• 18 октября в 09:47
Ответ дляБезВзяток
Я не про доставку.
Мама допоможе, більше нікому
жінка незаміжня• 18 октября в 09:47
Якщо лиш клеїіти, я з сином підлітком переклеїла, вечорами після роботи по 2-3 години
Місячне Сяйво• 18 октября в 09:47
Ответ дляНоунэйм
поклеїти шпалери - якраз варіант перевірити людину на сумісність ))
БезВзяток• 18 октября в 09:47
Ответ дляНоунэйм
Мама допоможе, більше нікому
Тобто, той, хто буде на підхваті.
Зі стелею, що?
Ms. Анонимная• 18 октября в 09:47
Ответ дляБезВзяток
Я не про доставку.
На пояс это все
Патика-мотика• 18 октября в 09:47
я робила косметику сама, але маю досвід. Якщо ви ніколи не клеїли, може не вийде. Це коридор? Можливо подивіться 3d панелі, самоклеючі.
жінка незаміжня• 18 октября в 09:49
Ответ дляНоунэйм
Иут вже таксі, або попросити знайомих. Купити за раз все що треба, завантажити в авто.
Ms. Анонимная• 18 октября в 09:49
Ответ дляжінка незаміжня
А знакомые тут при чем,если существует доставка?
И тачка
Непонятно• 18 октября в 09:49
Ответ дляПатика-мотика
Ми з дівчатами у гуртожитку клеїли без досвіду і нормально вийшло.
Треба вміти рахувати периметр прямокутника, щоб купити достатньо шпалер, і все.
Ноунэйм
• 18 октября в 09:50
Ответ дляБезВзяток
Тобто, той, хто буде на підхваті.
Зі стелею, що?
В коридорі на стелі були обої. Навіть не знаю що придумати. На кухні старі пластикові плити, незнаю як вони називаються
жінка незаміжня• 18 октября в 09:50
Ответ дляБезВзяток
Тобто, той, хто буде на підхваті.
Зі стелею, що?
По старих шпалерах на стелі я перефабувала водоемульсійною в моєму варіанті
Ноунэйм
• 18 октября в 09:51
Ответ дляМісячне Сяйво
Так немає людини))
жінка незаміжня• 18 октября в 09:51
Ответ дляMs. Анонимная
И тачка
В моєму варіант і доставка з Епіцентру дорожче #600грн) ніж таксі(120грн),
Шпалери не зручно возити кравчучкою, ні велосипедом.
Ноунэйм
• 18 октября в 09:53
Ответ дляжінка незаміжня
Я живу в 10 хв пішки від обойного, може за 2 рази донесу
Нічний дожор• 18 октября в 09:54
Авторе, що за місто? Може реально найміть людини і потім з аренди повернете ті кошти. Може й знімуть житло ті, хто вміє і в рахунок аренди поклеїть. Ми так робили. Але місто має значення
Ms. Анонимная• 18 октября в 09:54
Ответ дляНоунэйм
Натяжной потолок или по грунтовать и покрасить как есть
жінка незаміжня• 18 октября в 09:54
Ответ дляНоунэйм
Я би перефбувала стелю...самостійно поклеїти стелю складнувато. Оті панелі в мене були у ванній, то я їх зняла, де треба попрацювала, погрунтувала стелю, пофарбувала
АгатаХристя• 18 октября в 09:54
Ответ дляНоунэйм
Стіни нормальні.
Я весь час клею шпалери сама. Вдвох це робити зручніше, але і самій реально.
Якщо візьмете на флізеліновій основі (вони трішки дорожчий), то їх легше клеїти та дефекти поклейки можно виправляти роками.
Я такі поклеїла в літньому дачному будинку. Після вологої зими вони місцями відкладаються. Весною - підклеюю без проблем вже років з десять.
Ms. Анонимная• 18 октября в 09:55
Ответ дляжінка незаміжня
На кравчучку коробку и все
Патика-мотика• 18 октября в 09:55
Ответ дляНоунэйм
Пофарбувати, стійкою до миття фарбою. Я зробила так.