Мстящий за Зайца• 18 октября в 18:22
Чоловік жаліється, що я не взмозі здати ПДР
Один раз ходила ще більше року тому і не здала відразу відповіла неправильно дві помилки і все ,чи то дуже тупа чи то недостатньо часу приділяла навчанню цим тестам постійна якась прокраситнація
Головне ,що колись навпаки не хотів ,щоб я і думала навіть про водійське посвідчення,а зараз навпаки каже треба здати і теорію і практику тобі і поїдеш таксувати гроші для сім´ї заробляти
Я не тону• 18 октября в 18:23
сдают теорию, а не правила дорожного движения
вы хоть немного в теме?
Мстящий за Зайца
• 18 октября в 18:24
Ответ дляЯ не тону
вы хоть немного в теме?
Я це і мала на увазі,не перекручуйте
Дуже дуже вумна• 18 октября в 18:24
Тому що рано йдете не екзамен, не підготувавшись ретельно. Щоб здати його, треба відповідати вдома на білети без помилок або з 1 помилкою в 10 білетах. Якщо помиляєтесь вдома, не здасте з великою долею ймовірності
Не цілуюсь з бодуна• 18 октября в 18:25
Скачайте себе билеты и тренируйтесь. Пдр зубрите, без них никак.
Дуже дуже вумна• 18 октября в 18:25
Просто треба гарно вивчити, особливих розумових здібностей не вимагається. Лише час і праця
Я не тону• 18 октября в 18:26
Ответ дляМстящий за Зайца
Я це і мала на увазі,не перекручуйте
зубрите, запоминайте, тренируйтесь
Мстящий за Зайца
• 18 октября в 18:28
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я ж кажу прокраситнація
То вчила то забила
Мстящий за Зайца
• 18 октября в 18:29
Ответ дляДуже дуже вумна
Так
Неробименінерви• 18 октября в 18:30
Скачайте Грін вей, там один в один питання, як на іспиті з теорії.
В таксі щоб працювати повинен стаж водіння бути 3- ри роки.Т.б не скоро ви копієчку в сім´ю будет приносити
Дуже дуже вумна• 18 октября в 18:31
Про таксувати це смішно.
Але ви спробували прикрити тролізм теми)
Асталависта бэйби• 18 октября в 18:35
Та нащо Вам те посвідчення, щоб таксувати. Йдіть і працюйте, там і навчітся