на біологія вчителька у 8 класі почала вживати слова "місячні, менструація"?
Ответ дляnutty
А как еще называть? Это ж биология, не химия. Химичка по другому бы назвала может....
як ?
Zvezdochkina• 18 октября в 19:13
Ответ дляНатусик Я
Ні в 8- му класі репродуктивну систему вивчають
Я знаю.
Я так же учила.
Но считаю, что это поздно. Надо в 6 учить
(В Швеции репродуктивную систему в 6 и учат, кстати)
Я так же учила.
Zvezdochkina• 18 октября в 19:20
Ответ дляНатусик Я
У нас в 6- му інфузорії, амеби тільки вивчають
Я тоже знаю :)
Биология только начинается в 6
Инфузорию туфельку и амебу до сих пор помню :))
Но чисто «биологически» и жизнено про ЭТО лучше узнать в 11-12 лет. Как раз у многих начинаются изменения.
А не в 8-9 классе когда уже все изменилось. Выучить «теорию» :))
Чисто учебный подход. Ничего близкого к «жизненному»
Биология только начинается в 6
Galina_vinsport• 18 октября в 19:21
Мой младший сын с 8 лет знает про месячные, как себя вести если у одноклассницы начнутся месячные в школе.. а Вы за 8 класс спрашиваете 🤯🤯
що робити, коли вчитель хоче щоб учні про це говорили на уроці, називаючи все своїми іменами, ставить їм за це оцінки , хоче щоб хлопці при дівчатах говорили слово місячні і про ерекцію розповідає у присутності дівчат, хлопці не хотіли б щоб дівчата про це знали(деякі принаймні )
сладкий_ноябрь• 18 октября в 19:31
Дивне питання.
Нормальні хлопці про це й так знають і нормально реагують. Ну і залишається % маминих синків, які поняття не мають про дозрівання дівчат
їм при дівчатах не зручно про місячні та ерекцію, вони не хотіли б щоб дівчата про це знали
вчителька не сама вживає ті слова, вона ще й хоче щоб діти відповідали