Щастя-здоровля• 18 октября в 21:34
У сина на День народження просто треш подарунки. Підлітки
Син святкує ДН і кароче я не знаю , може я така вже тупа і не розумію сучасної молоді, але сподіваюсь ви мені скажете свою думку чи це ок чи ні. Дивіться, одразу пишу - це не про те, щоб повернути чи там відбити подарунками днюшку, це швидше чи друзі це і чи нормально відношення.
Син сказав друзям, що святкуємо з вами - йдемо в кафе, замовив стіл- вечеря і + кіно, боулінг в центрі поруч. Друзі привітати вирішили вночі, він в 12 ночі виходить в під´їзд вниз - облили вершками з балончика. По факту - повернувся брудний - куртка, кофта в вершках, волосся, вуха, в очі , волосся. Ну ок, думаю поржали може то і весело....але по факту допомагала в 1 ночі мити волосся і застірувала куртку, кофту і вже вранці поставила в прання, пішов у школу і зараз на свято в старій бо та мокра,.
Ок, проїхали.
Подарунок вирішили сьогодні вручити вдень не чекаючи часу кафе - коробка , а в ній всяке г...но - лаки для нігтів якісь , мило типу коричневе, паста такого ж плану - сміття кароче. Реально все сміття. Ще й упакували якіст камні чи то шмат асфальту в плівку і теж в коробку поклали. Для чого вони це зробили? Син пішов в кафе, ми дали кілька тис грн на те свято і по факту ну просто треш з цими подарунками. Я не знаю як з сином говорити завтра, я бачила в його очах нерозуміння ситуації, він то так посміхнувся....але.... знаю маму одного друга , думаю чи знає вона про таке прекрасне привітання взагалі. Що це таке? З нього понасміхались ? Чи це так реально прикольно а я не в темі...
Ок, проїхали.
Указка• 19 октября в 00:05
Ответ дляЯниЯ
Дівчата, а ви завжди даєте дітям на подарунок (друзям, однокласникам) якусь конкретну суму, чи відштовхуєтесь від ситуації і це може бути 1000 грн або 3000 грн? Просто цікаво)
В моїх є негласна такса-20 дол, стільки і даю, кращім друзям можу і дорожче щось купити до 50 дол.
КрестьянинДиор• 19 октября в 00:05
Ответ дляНе прохожу мимо
Нет, это вы устраиваете др в надежде отбить потраченное
Ні, це ви огризаєтесь на правду)))) любителі халявы всі однакові, аж нецікаво)))
КрестьянинДиор• 19 октября в 00:08
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
вьі чем читали?
Там про своє, наболіле, відразу в бій)))) ’читали’.... ото скажете
Бешене сарі• 19 октября в 00:13
Похоже, подросли детки тёток, дарящих зефирные букеты, букеты из сухофруктов, букеты из колбасы, торты из памперсов и считающих такие подарки п...ц какими оригинальными.
КрестьянинДиор• 19 октября в 00:11
Ответ дляБяки-козяки
Мамо, шкода вас, не тягнете ви прикол, не на одній хвилі ви з молоддю
А багатьом шкода Вас, що не розрізняєте бидлоту і приколи
ПлюшкамиБалуюсь• 19 октября в 00:15
Пешеходик• 19 октября в 00:40
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Так перепакуйте і їй подаруйте на днюху.
У мами так подруга робила, в ще дарувала книжки, які були вже підписані від когось комусь зі святом. А що такого?...
А я колись подрузі подарувала набір віши для проблемної шкіри з двома умивалками, бо це розхідник. Цукерки, букет і на тоді не дешеву вазу. На що на мене образились, бо я заробляла добре і могла б щось краще подарувати. Ось так.
Вилами по воде• 19 октября в 00:43
Компанія мого сина робить завжди один дивний подарунок, видає його за єдиний подарунок від всіх, а потім дарують щось суттєве. Прикол такий у них.
Це були і червоні стрінги хлопцю, і якісь парфуми за 5 копійок дівчинці, ще й не повна пляшка, шкарпетки з дирклю,
Пакують це в купу паперу, можуть якісь блискітки насипати.
Прикалуються по повній. Це у них така традиція вже не перший рік.
А суттєвий подарунок толковий, той у кого ДН пише список, закидає в групу запрошених, а ті вже на одну карту гроші і купують те що виберуть із списку.
Нещодавно дарували величезне Лего якесь колекційне, так мріяв іменинник, фігурки якісь колекційні, гарні парфуми, пандору шарми, дівчинка хотіла специфічну обручку, вони їй подарували і зробили гравіювання.
Моєму подарували ремінь, малий кидав посилання де купити саме той що він хоче, парфуми Maison Martin Margiela і щось ще, не памʼятаю вже.
Відкушу все що стирчить• 19 октября в 01:11
як на мене ці торти в обличчя (у вашому варіанті вершки), то треш. бачила, як у торті була зубочистка, людину, в якої був день народження, чи то не попередили, чи то навмисне, коротше, окрім торту отримав ще й зубочисткою в око.
дешеві подарунки ми робили у дитячі та студентські роки, студентами могли скинутися та подарувати, наприклад, якусь косметику, лаки подружці, це був подарунок від 2-3 людей водночас. але косметика була якісна
ЗавЛабСнаб• 19 октября в 01:13
Ответ дляЩастя-здоровля
Ні, лаки для нігтів при чому якісь дешеві, рожева мочалка , паста зубна назву якої я вперше бачу - типу якась ромашка, коричневе мило...вот враження, що в Аврорі по приколу взяли всякого гівна...і в коробку і ще камінь якийсь в плівці....все лежить в кімнаті на ліжку...
Камінь, це до комплекту, щоб пʼятки чистити.
Думаю, що це прикол. Подарунок буде. А якщо ні, то так , вони не друзі. Може син їх і вважає друзями, вони ні. Цеж не дитячий садок, ціну святкування дня народження вони вже точно знають.
І не треба тут декому «умнічати» Дітей запросили на свято , оплатили для них свято, має бути повага і більш менш подарунок нормальний, або гроші.
Те , що облили вершками, то це тренд в підлітків , все з Тік току. Можливо і той галімий подарунок теж звідти
Фляшунька• 19 октября в 01:23
Ответ дляНе прохожу мимо
У вас есть дети? Подростки среди них есть?
Багато вас не зрозуміли. Автор теж. Жаль.
НуКаНаКа• 19 октября в 02:49
Ответ дляЧумачечая Весна
Не подарок плохой, а друзья - придурки.
И вот эта нормализация подростковых придурей бесит уже.
это даже не придурки, а мразоты
Личко Невеличке• 19 октября в 02:56
Они бывает чудят, знакомый постарше вашего, его друзья так разыграли, что общаться больше не захотел, вроде пытались извиниться, но с подколами снова, 10 лет дружбы, коту под хвост.
Бяки-козяки• 19 октября в 06:49
Ответ дляКрестьянинДиор
Ви бидлотою назвали коло спілкування авторки і її сина? Але в це коло ви теж входите
Робот Вертер• 19 октября в 06:56
Ответ дляНе прохожу мимо
И что? Сейчас в среде подростков это распространено. Вы не поймете, и я не пойму, ну и не надо. Они между собой понимают. Автор уже перегнула, что прям и сын в недоумении от таких подарков. И в торты лицом макают, и дарят ерунду зачастую. Празднуют вроде не ради подарков, а чтоб друзья и близкие пришли разделить твой праздник с тобой
Можливо в середовищі маргіналів таке і норм
Подмигашка• 19 октября в 07:31
Ответ дляНе прохожу мимо
У меня сын подросток такой фигни ,как у автора не дарили. Либо деньги либо всякие штуки доплачивали для игры
Подмигашка• 19 октября в 07:30
Ответ дляЩастя-здоровля
Це не нормально, друзі шмат гівна в нього
Злюсь до кипіння• 19 октября в 07:31
Ответ дляПузата Хата
Автор, а в каком городе сейчас подростки в полночь ходят по парадным со сливками в баллончиках?
Мы когда были в Черкассах, так вот такое наблюдали, лето жара, окна открыты слышно стало шум, выглянули с дочкой пришли подростки, дом с боку все видно, да комендантский час, кричат, визжат, хлопушки торт, а потом родители всех в дом завели и они праздновали…. У них же не стреляют, как у нас в Харькове
Тётушка Лошадь• 19 октября в 07:52
Ответ дляНе прохожу мимо
Вы хотели, чтоб он праздник отбил суммой подаренных денег и вам их обратно принёс?
То есть вот это дерьмо в коробке это нормально?
Тётушка Лошадь• 19 октября в 07:54
Ответ дляНе прохожу мимо
У мене сину 16, у них велика компанія. Не багаті, але гівно не дарують, одяг не псують. Виправдовувати таке відношення віком може лише мамця таких недолугих.
Тётушка Лошадь• 19 октября в 07:55
Ответ дляНе прохожу мимо
Не мала б підлітка, може б і повірила.
Ядвига Юсьлегко• 19 октября в 07:56
Ответ дляЩастя-здоровля
Напевно так і є. Просто вони дійсно діти трендів і тік токів. І чудять трохи, інколи не думають як воно буде і чи сприйметься як жарт . Кароче, мій пройшов в цій компанії перший отаке . Побачимо як днюшку наступну вони будуть робити, ін друзям. Син прийшов додому на емоціях, все добре було в них. Більше без приколів оцих.
А подарунки були інші?
Тётушка Лошадь• 19 октября в 08:00
Ответ дляБяки-козяки
Щоб над вами так приколювались друзі і родичі на всі ваші свята і ви були щасливі. Це ж зробить вас щасливою і на одній хвилі з молоддю.
Танго утрьох• 19 октября в 08:26
У сына друзей немного, но подарки вообще не дарят друг другу, либо деньги, либо разные предметы покупают в онлайн играх друг другу, в которые вместе и играют. Мне кажется, им даже в голову не прийдет потратить деньги на подобную ерунду
даже ради прикола
Міряно-переміряно• 19 октября в 08:33
У меня дочки. Младшей 15. На дни рождения они обязательно готовят от себя что-то «памятное» - рамка с прикольными совместными фотками и самодельная коробочка-сюрприз с поздравлениями. Или хенд мейд открытка. И подарок к этому - конверт с деньгами или то, что именинница хочет(но сюрпризом, подарки не заказывают). Шарики и торт в лицо тоже, мне эта затея не нравится, особенно когда в школе поздравляют. Хоть и стараются аккуратно.
Деловитая• 19 октября в 09:36
Ответ дляМилота
Он пришел одетый весь заляпанный сливками. Я бы тоже своему ребенку помогла, чтобы пока она будет раздеваться все вокруг не было засрано сливками.
У вас такие вопросы странные ей богу. Это важно, помогала ему мама или нет?
Голову мыть помогали бы? Я в 14 дочери голову мыть помогала единожды, когда в ночь перед выпускным у нас прилет был и ее обломками в постели засыпало. Вытащили - жива, увели на другую квартиру, вечером должен был быть выпускной 9 класс. И вот тогда я помогала от всей этой бетонной пыли и мусора вымывать ей голову и то основная причина этого потому что ей в этот момент нужна была моя поддержка, нужно было осознать что ничего страшного не произошло, все целы и жизнь продолжается. Не основная причина - длинные волосы и отсутствие привычных условий. А от сливок и торта она бы уже как-то сама отмылась.
По теме - автор слишком тревожная мама. Не нужно лезть ни в подарки ни в отношения - дети сами разберутся- вы финансируете праздник для вашего сына а не для его друзей и расчитывать стоит не на подарки, а только на то что дети проведут хорошо время.
ПампушОК• 19 октября в 09:43
Ответ дляЩастя-здоровля
Не переживайте, це прикол просто …
Напишіть, який вік, бо до 16 це норма.
Веселощів таких я не розумію, і вважаю, що такі приколи не від здорової психіки - бажання принижувати мають невпевнені в собі діти. Тож, залежить від компанії, але такі подарунки і вітання зараз є.
А над ціною подарунка зараз також діти не заморочуються, можуть прийти навіть без подарунків.
Напишіть, який вік, бо до 16 це норма.
А я кумедна• 19 октября в 09:46
Ответ дляЯниЯ
Від ситуації. Якщо просто кафе, щоб кілька годин посидіти, то 500 гривень. Якщо ще щось, то 700-1000.
Більше 1000 ніхто ніколи не дарував.
Завжди святкуємо ДН сину. Лише в цьому році було просто гарне кафе, бо у сина було тренування по футболу в ДЮСШ, майже у всіх дітей також тренування.
Раніше ДН було в різному форматі. Дарували 300-1000. Головне, що діти дружать і чудово проводять час.
Дітям 13-14 років. Київ.
Більше 1000 ніхто ніколи не дарував.
Дітям 13-14 років. Київ.