Не будь КакСвета• 19 октября в 09:21
Булінг в садочку
Я в розпачі. Потрібні поради як краще вчинити.
Син пішов в садок в 4 роки, зараз ходить півтора місяця. Так як в маленькому містечку три переповнені дошкільні заклади, нам завідувач запропонував віддати його в старшу групу, де діти 5+.
Моя дитина надзвичайно комунікабельна, всім цікавиться, обожнює знайомитися і гратись з дітьми, хотів потрапити в садочок. Перші два дні аж біг туди.
Потім все гірше, почав весь час перепитувати коли я його заберу, просити вихователя щоб подзвонити мені. Поступово почали залишати на сон, син не спить з 2 років, і не хоче там спати. Ну вранці плаче, не хоче йти, але я не могла розпитати що є причиною.
Вихователь теж запевняла що проблем нема, його ніхто не ображає, типу він просто скучає за мною.
Останні пару тижнів з’явились дуже тривожні симптоми в дитини, які мене надзвичайно лякають. Він може повторювати одне питання по десять разів, хоча отримує відповідь щоразу. З’явились ритуали, типу має бути ось так, тато має робити це, мама має сказати це, і не заспокоюється поки не зробиш так як хоче.
Я бачу якусь величезну тривожність в ньому.
В минулі четвер і пʼятницю, вранці коли я його привела і допомагала роздягатися, то в дверях групи стояв хлопчик і казав: о ні, знов цей прийшов, буде нам концерти робити. Ооо а ми і не мріяли що він прийде!
Моя дитина почувши це починає плакати. Няня запевняє що все добре.
Але вчора дитина призналась мені, що діти називають його «мозоль» і йому це дуже не подобається.
Я дуже засмучена, очевидно таке прізвисько пішло від дорослих, вихователя чи няні, які мали б допомогти адаптуватися, а не навпаки.
Ще він казав, що няня йому подобається, а виховательки він хотів би щоб не було. Згодом я ледве випитала його, і він сказав що вона вдарила його по голові.
Я не знаю чи це справді було. Але факт в тому, що дитина змінилася і стала дуже тривожною.
Що робити? Що казати виховательці? Раніше вона весь час запевняла, що вони його люблять бо він дуже цікавий безпосередній розумний хлопчик. І це нормальний процес адаптації і він звикне.
Але ситуація не стає кращою і він розповідає такі речі.
Які мої дії?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 октября в 09:24
однозначно.. отдавать на борьбу какую-то позже.
если он всем так мозолит, у него хорошее будущее и успешное
Не будь КакСвета
• 19 октября в 09:25
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
В пʼятницю він цього старшого хлопчика, який зустрічав його такими словами, навіть бив, це няня розповіла. Таке вперше, раніше він не бився
Тролю як можу• 19 октября в 09:26
Это не буллинг. 4 года и 5+ огромная разница в восприятии и поведении, вам нужно перевести его в группу по его возрасту.
ЖаннаНеАгузарова• 19 октября в 09:27
Ну и детки в 5+ лет, той прийшов, де они этого понабирались, небось из дому тащат((
БезникаЯ• 19 октября в 09:27
для начала нужно было сразу же забрать оттуда
почему вы это не сделали?
Реанимация• 19 октября в 09:27
В поліцію заяву, потім в суд. Булінг то серйозно.
Ви на заході?
БезникаЯ• 19 октября в 09:28
в дверях групи стояв хлопчик і казав: о ні, знов цей прийшов, буде нам концерти робити. Ооо а ми і не мріяли що він прийде! Моя дитина почувши це починає плакати. Няня запевняє що все добре.
и мамашка с радостью оставляет ребенка и уходит в закат.
жиночка, ваш ребенок нужен только вам
только вы за него отвечаете и по большому счету только вы будете выгребать
как можно было его оставить и уйти?
жиночка, ваш ребенок нужен только вам
как можно было его оставить и уйти?
Не будь КакСвета
• 19 октября в 09:28
Ответ дляБезникаЯ
почему вы это не сделали?
Бо тільки останні дні я зрозуміла, що його таки ображають. А не просто він так адаптовується
Мексиканочка• 19 октября в 09:28
Не хочет ходить в садик и придумывает всякий бред , прям били его по голове . Больше времени с ребенком проводите , а не сбагрили в сад и думаете он там сильно кому-то нужен , это место для проведения времени пока родители на работе и не более .
Глаза_в_3_карата• 19 октября в 09:30
честно?
каждая мама наверное проходила такое пока дети были в саду
переживания за своего ребенка - это нормально, и накручивать себя тоже
каждая считает своего ангелочком
это проходит в определенном возрасте
каждая считает своего ангелочком
это проходит в определенном возрасте
БезникаЯ• 19 октября в 09:30
Ответ дляНе будь КакСвета
полтора месяца адаптируетеся и все хуже?
ТочноБудет• 19 октября в 09:31
Ответ дляМексиканочка
А ось і виховчиня))
Не будь КакСвета
• 19 октября в 09:31
Ответ дляМексиканочка
Він чотири роки був зі мною, після садочку (в якому він тільки до 12 години, бо не лягає спати) він також проводить час зі мною. Хоча я працюю віддалено, намагаюсь по максимуму проводити час з дитиною
Не будь КакСвета
• 19 октября в 09:32
Ответ дляБезникаЯ
Ну десь тижні півтора він хворів з цього часу
Гірчинка• 19 октября в 09:33
Просить перевести в группу по возрасту, с другой воспитательницей.
БезникаЯ• 19 октября в 09:33
Ответ дляНе будь КакСвета
вы же понимаете, что ребенок расценивает это как предательство?
Не будь КакСвета
• 19 октября в 09:33
Ответ дляГлаза_в_3_карата
честно?
каждая считает своего ангелочком
это проходит в определенном возрасте
каждая считает своего ангелочком
это проходит в определенном возрасте
Я ж привела приклади як його дражнять, і як зустрічають діти. Він нікого не ображає, просто плаче за мамою
Мексиканочка• 19 октября в 09:34
Ответ дляТочноБудет
А ось і виховчиня))
Удалено администрацией...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 октября в 09:35
Я считаю, что ребенка нужно сызмальства знакомить с взаимоотношениями людей.. что если ты отличаешься от других, тебя будут давить. Нужно уметь противодействовать таким.
Гірчинка• 19 октября в 09:36
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Так а чем ребенок автора отличается? Возрастом?
Глаза_в_3_карата• 19 октября в 09:36
Ответ дляНе будь КакСвета
вы думаете у меня такого не было?
было конечно
то он там не ест, то не спит, то все играют а мой в углу, то раздетый на улице
бывало шла домой и рыдала
это больше внутрений накрут
плачет за мамой? многие плачут, большая часть точно, а вам кажется что только ваш
было конечно
бывало шла домой и рыдала
это больше внутрений накрут
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 октября в 09:37
Ответ дляГірчинка
своей индивидуальностью
З царем в голові• 19 октября в 09:37
Ответ дляНе будь КакСвета
Нікого не ображає? Да вы что! Вы же сами выше написали, что он в пятницу мальчика бил! Ваш сын задирает других детей, потому его и не любят. Хватит уже считать своего бусинкой и всех вокруг плохими. Воспитывайте своего ребенка лучше и проблем не будет.
Не будь КакСвета
• 19 октября в 09:37
Ответ дляГлаза_в_3_карата
вы думаете у меня такого не было?
было конечно
бывало шла домой и рыдала
это больше внутрений накрут
было конечно
бывало шла домой и рыдала
это больше внутрений накрут
Я привела приклади як він почав поводитися вдома: ритуали і якісь зациклювання. Я дуже хвилююсь
Что мне первое бросилось в глаза в Вашей теме (если Вы не тролль, конечно) это вот эта часть :
’Він може повторювати одне питання по десять разів, хоча отримує відповідь щоразу. З’явились ритуали, типу має бути ось так, тато має робити це, мама має сказати це, і не заспокоюється поки не зробиш так як хоче’.
Насколько нормотипичен Ваш ребенок? Давайте только без позиции страуса.
Не будь КакСвета
• 19 октября в 09:39
Ответ дляЗ царем в голові
Він нікого не задирав, вихователька неодноразово повторює що він нікого не ображає і гарно поводиться.
Те що тільки я на свої очі побачила: останні два дні хлопчик зустрічав його підколами, «задирав» як ви кажете. І в пʼятницю вперше син його бив. Ви зовсім послідовність не розумієте?
Шлях до зірок• 19 октября в 09:40
Все вопросы сначала решаются с воспитателем, если она не реагирует,то с заведующей, если и она не реагирует -писать жалобу выше.
Кто крайний?• 19 октября в 09:40
Ответ дляТролю як можу
Моя дитина була у різновіковій групі, нічого подібного до описаного автором не було, хоча різниця між дітьми була 2,5 роки.
Це 💯 робота вихователя. Вона травить малого і діти за нею переймають таку ж поведінку.
Автор, міняйте садок.