Тільки не про гроші• 19 октября в 11:24
Як часто взагалі потрібно робити перерви між курсами вітамінів?
Ширли-Мырли• 19 октября в 11:26
Я регулярно пью только витамин д. Остальные меняю. Что такое для Вас курс? Вам его врач назначил как лечение?
УжеВотДа• 19 октября в 11:28
Залежить від вітаміну, дози і особисто Вашого дефіциту.
Стандартний курс: 1-3 місяці 1-2 рази на рік.
Але, наприклад, в мене низький вітамін Д3 і в мене проблеми з щитовидкою.
Лікар прописав 2-3 місяці дозу 4000, а потім постійно підтримуючи дозу 1000-2000.
Омега інший лікар сказала просити взимку 1 курс і все. Лише раз на рік сказала пити. Більше не радила.
Часто дефіцит вітамінів краще ніж навпаки
Воленс-неволенс• 19 октября в 11:39
Пью курсами все кроме йода и витамина д их пью в профилактической дозировке
Лукава Кішка• 19 октября в 11:50
Ответ дляКондуктор автобуса
Спросите у gpt, водорастворимые вымываются в день приема
Это В12?