Сегодня не целуюсь• Изменено 19 октября 2025
Один посуд, а фірми різні
Шукала фруктовницю парцелянову, і не зрозуміла. Одна й та сама ваза, а фірми вказані різні (Stenson, Blanc, BonaDi ), і ціна різна.
ЇЇ зробили в Китаї, і продали різним нашим фірмам? Правильно я зрозуміла?
Директор Пляжу• 19 октября 2025
Так, автор)
Можна поїхати в Китай на будь-який завод і вам на ваші гроші наліплять будь-яку торгову марку.
І Ікея так робить, і Юск, і Епіцентр.
Асортимент буває один і той самий.
Наліплять, що хочете.
Я цим займаюся професійно 20 років.
І так в усіх майже категорія товарів, де немає інтелектуальної власності
І Ікея так робить, і Юск, і Епіцентр.
Асортимент буває один і той самий.
Наліплять, що хочете.
Я цим займаюся професійно 20 років.
Сегодня не целуюсь
• 19 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Так, автор)
І Ікея так робить, і Юск, і Епіцентр.
Асортимент буває один і той самий.
Наліплять, що хочете.
Я цим займаюся професійно 20 років.
І Ікея так робить, і Юск, і Епіцентр.
Асортимент буває один і той самий.
Наліплять, що хочете.
Я цим займаюся професійно 20 років.
Перший раз з цим столкнулась, щоб тупо одна й та ж ваза, тільки упаковки різні будуть. Тобто купи найдорожчу, а якість така ж як у найдешевшої....
Директор Пляжу• 19 октября 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Звичайно)
Але це наші українські компанії так тупо паляться.
Відомі міжнародні бренди домовляються про ексклюзив, щоб мати велику маржу і щоб не було такої ситуації, як ви описали.
Конфиденциальность• 19 октября 2025
Нашим.
Зараз все китайське, вони ліплять той бренд, який ви замовите.
Ворую вкусняшки• 19 октября 2025
Так, це китай. В мене так зі взуттям було і ’українськими брендами, які використовують італійські матеріали’. По фото пошуку знаходила декілька таких брендів. А потім ті ж кроссівки на аліку знайшла.
Зайканалужайке• 19 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Так, автор)
І Ікея так робить, і Юск, і Епіцентр.
Асортимент буває один і той самий.
Наліплять, що хочете.
Я цим займаюся професійно 20 років.
І Ікея так робить, і Юск, і Епіцентр.
Асортимент буває один і той самий.
Наліплять, що хочете.
Я цим займаюся професійно 20 років.
А одяг?
Директор Пляжу• 20 октября 2025
Ответ дляЗайканалужайке
А одяг?
Ні, там все складніше, бо є складова інтелектуальної власності.
Хоча китайці не особливо забобонні і копіюють все, що можуть))
Але це вже в суді простіше довести, тому з цим грають менше.
Там навпаки процес.
Якщо тут завод придумує сам і всім продає.
То одяг (особливо брендовий ) придумує дизайнер бренду, а Китай лише шиє.
І то не часто.
Зараз шиє Пакистан, Бангладеш, Румунія, Албанія.
Дешево і якісніше ніж Китай
Там навпаки процес.
І то не часто.
Дешево і якісніше ніж Китай
Зайканалужайке• 20 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Там навпаки процес.
І то не часто.
Дешево і якісніше ніж Китай
Там навпаки процес.
І то не часто.
Дешево і якісніше ніж Китай
Український одяг, і один і той самий мають дві фірми. Скандал в Дж. лондон