Я натуралка• 19 октября в 20:27
Боргова розписка
Вітаю! ПІдкажіть, будь ласка, чи обов´язкова згода дружини, якщо чоловік бере в борг. Помер свекр, телефонує людина і повідомляє про борг. Є боргова розписка у кредитора. Хочу зрозуміти як діяти і чим допомогти свекрусі.
Я натуралка
• 19 октября в 20:31
Ответ дляЩепотка_совести
Умер человек и долг с ним.
Свекровь будет вступать в права наследования, ей скорее всего и долги перейдут
Скорая помощь• 19 октября в 20:32
Позика грошових коштів може посвідчуватися розпискою. Згода дружини не є обовʼязковою
Повертати гроші чи ні, я не підкажу. Треба розбиратися, чи він дійсно їх брав
Позикодавець може стягнути кошти в судовому порядку, якщо є спадкове майно
Барбітта• 19 октября в 20:32
Ответ дляЯ натуралка
Це не офіційні борги
Оскорбляю всячески• 19 октября в 20:33
Ответ дляЯ натуралка
если тот кому должен подаст в суд и выиграет
Щепотка_совести• 19 октября в 20:33
Ответ дляЯ натуралка
Банковские да, а какие то писюльки нет, пусть тот с писюлькой идёт в суд и только если выиграет тогда придется отдавать и то люди даже в судах выигрывают, но денег не видят
Скорая помощь• 19 октября в 20:35
Ответ дляЩепотка_совести
Ну так він і піде до суду. І тоді на свекруху ще й судові витрати покладуть
Бачили, який адміни вам нік дали?
По совісті, якщо свекр брав кошти, то їх треба повернути
Бачили, який адміни вам нік дали?
Щепотка_совести• 19 октября в 20:36
Ответ дляСкорая помощь
Бачили, який адміни вам нік дали?
Пусть идёт в суд.
Я тоже суд выиграла и ничего, денег не увидела
Скорая помощь• 19 октября в 20:37
Ответ дляЩепотка_совести
Пусть идёт в суд.
У автора інша ситуація- є майно, пенсія в людини. Останніми роками виконавча служба почала працювати більш ефективно. Накладається арешт на майно.
Щепотка_совести• 19 октября в 20:38
Ответ дляСкорая помощь
Это расписка, пусть идёт в суд
тогдалия• 19 октября в 20:39
Ответ дляЩепотка_совести
Я виграла суд з розпискою
тогдалия• 19 октября в 20:40
Ответ дляЩепотка_совести
Пусть идёт в суд.
Тут спадщина є. Я теж виграла з розпискою, але позичальник виявився голим і босим
Скорая помощь• 19 октября в 20:40
Ответ дляЩепотка_совести
Это расписка, пусть идёт в суд
Навіщо справу доводити до суда? Щоб ще більше борг був? Але це стосується звісно ситуації, якщо свекр дійсно брав ці кошти
Скорая помощь• 19 октября в 21:14
Ответ дляНекомильфо
Подтереться той распиской..увы
Боже-боже… підіть почитайте цивільний кодекс. Ви, напевно, всі книжки вдома пустили на туалетний папір
Некомильфо• 19 октября в 21:15
Ответ дляСкорая помощь
С кодексом будете долго и грустно топтаться по судам
Скорая помощь• 20 октября в 09:00
Ответ дляНекомильфо
Я - ні, бо є компетентною в цивільних справах, ну і «грустно топтаться» - не про мене, бо ж мені платять гроші за походи в суди, тому чому мені має бути там сумно
Сумно, коли людина має обмежені знання і роздає недієві поради