ОхиИВздохи• 20 октября 2025
Звільнення за ініціативою роботодавця
Склалась наступна ситуація, влаштувалась на роботу майже 6 місяців тому, колектив ділиться на тих, хто працює 10+ років, це костяк, всі інші, хто приходять працювати, міняються з періодичністю 3-8 місяців. Зазвичай людей звільняють, робота не налагоджена, керівники це розуміють, все стихійно і бігом. Сьогодні керівник прийшов з наради і сказав, що компанія хоче припинити співпрацю зі мною, це не його рішення, в вищого керівництва. Але, попросив попрацювати до тих пір, поки когось не знайдуть. Я сказала, нічого не маю проти звільнення, але бажано сьогодні, щоб не витрачати час на дорогу, 3 години на день. Досвід по потрібний, щоб рухатись далі я отримала, в принципі, думала весною йти, вийшло раніше, не проблема, про це звісно не казала. Керівник почав кричати, про безвідповідальність і все таке, що я поводжусь, як дитина і йому все подобається, але вище керівництво, він ссикун, ніколи своїх не відстоює. Образи на них нема, я розуміла, що це тимчасово. З одного боку він правий, типу треба обличчя зберегти, можливо у наступному місці рекомендації попросять, але не хочеться час витрачати.
Говорю відверто• 20 октября 2025
Головне отримайте гроші за відпрацьовані дні після остянньої виплати
ОхиИВздохи
• 20 октября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Так а в чем вопрос ?
Питання піти їм на зустріч чи зробити, як мені зручно
ОхиИВздохи
• 20 октября 2025
Ответ дляГоворю відверто
Тут все офіційне, тому проблем не буде.
парИла я парИла• 20 октября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Я бы сделала так , как удобно мне .
Дівчина заглядєніє• 20 октября 2025
Я би не відпрацьовувала, отже як поперти хорошого працівника- так легко, а як працівник хоче розрахунок за один день- так фіг. Хитров..бані.
ОхиИВздохи
• 20 октября 2025
Ответ дляTeonaa
В рамках двох тижнів - це Ваш обов‘язок. Майбутній роботодавець нічого поганого не подумає, якщо Ви не станета відробляти довше. Нехай вкладаються в два тижні у пошуку заміни.
Зараз воєнний стан, такого обов´язку нема, я можу звільнитись, як дружина військовослужбовця, у зв´язку з переміщенням
СкрипяСердцем• 20 октября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Напишіть самі заяву на звільнення згідно з цією підставою, бо можуть тягнути зі звільненням так, як їм вигідно
ОхиИВздохи
• 20 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Та вже написала, керівник не хоче підписувати, піду до власника
заварний look• 20 октября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
А вы уже нашли другую работу?
Перша на селі• 20 октября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Або реєструйте в секретаря, з вхідним і датою.
заварний look• 20 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Ну просто 3 год шляху, це ж не жарти.
Если автор в Киеве, то 1,5 часа в одну сторону обычное явление
ОхиИВздохи
• 20 октября 2025
Ответ длязаварний look
Так, це Київ, але шкода часу
заварний look• 20 октября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Так, це Київ, але шкода часу
Вы работу нашли новую? Вас попросили поработать бесплатно, пока они не найдут человека? Почему 6 месяцев вам не было жаль времени и вы планировали работать до весны, а сейчас стало жаль?
ОхиИВздохи
• 20 октября 2025
Ответ длязаварний look
А вы уже нашли другую работу?
Не знайшла, тільки сьогодні попередили, що розривають співробітництво, але роботу за цю оплату знайду, це не проблема, мій дохід в сім´ї не основний
заварний look• 20 октября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
А будущий работодатель не будет беспокоится, что и от него вы так одним днем уйдете? За это вы не переживаете? Тем более, он увидит, что реального переезда и не было
ОхиИВздохи
• 20 октября 2025
Ответ длязаварний look
Роботу не знайшла, попрацювати просили, звісно платно, я йшла за досвідом, в принципі, він в мене є, весною був би рік і можна йти на краще місце
заварний look• 20 октября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Так договоритесь, что работаете, пока новую работу не найдете с учетом, чтоб отпускали на собеседование
ОхиИВздохи
• 20 октября 2025
Ответ длязаварний look
Так це ж не моя ініціатива, з минулої роботи, коли уходила, попереджала за місяць. З приводу переїзду, він ніяк не побачить.
заварний look• 20 октября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Так в книжке будет стоять с инициативы работника по уважительной причине и дата приказа соответствовать дате увольнения
ОхиИВздохи
• 20 октября 2025
Ответ длязаварний look
На біса мені о 6 ранку з ліжка вилазити? Я краще її вдома пошукаю, займусь власними справами, дитину зі школи заберу, схожу з нею кудись
заварний look• 20 октября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Он не увидит, что из-за переезда, но поймет, что вы не захотели отрабатывать, потому что увольнение будет с инициативы работника по уважительной причине. А если бы без претензий со стороны работодателя, то либо 36, либо 38 неуважительная
заварний look• 20 октября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Тогда к чему этот вопрос? Вы для себя решили. Делайте как считаете нужным 🤷🏻♀️
Почемучка• 20 октября 2025
По якій статі звільняєтесь, раджу по узгодженню сторін. На майбутнє хай шукають персонал заздалегідь, а не роблять із людини посміховисько, як працювати, коли ти вже майже звільнений.
Кицюююня• 20 октября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Охренеть, а потом еще попросят обучить нового человека, да ну на фиг.
ОхиИВздохи
• 20 октября 2025
Ответ дляКицюююня
Тут проблема в тому, що компанія в такому місці знаходиться, що люди не хочуть туди їздити. Говорила з ейчар, вона каже, що тільки сьогодні сказали шукати людину, мене шукали 1,5 місяці. Якось не хочеться стільки відпрацьовувати.
Кицюююня• 20 октября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Тогда это выглядит максимально странно, вы не устраиваете, с вами хотят расстаться, но нового человека найти не могут, поэтому вы пока сидите и ждите, когда вас попросят на выход. Я бы на вашем месте шла к высшему руководству, возможно ситуация вообще не ткая, как донес вам ваш руководитель.