Карамелька• 19 сентября в 08:28

Змінила роботу

Місяць тому звільнилась, коротко ..знизили усім зп на 35%, посада керівна, стресова, обіцянки давали, що все буде ок, але ні
Тиждень працюю в новій компанії, посада теж керівна, але між мною і генеральним є ще "прокладка" , яку позначили моєю начальницею і все наче нічого, але людина сумбур приносить в мою роботу і почала бачити, що коли я озвучую свої ідеї що і як треба зробити, вона перебиває і вставляє свої 5 коп або мої ідеї виставляє за свої і робить вона це не спеціально, це видно, а "неосознано", мені якось ну не дуже приємно, я людина системна, відкрила з 0 відділи, маю досвіду багато, моя керівниця з мого направлення досвіду не має зовсім.Її поставили керівницею наче і номінально але лізе в усі справи і моменти.
Не знаю, що робити навіть ( не звикла так працювати, зазвичай, мене слухають і я даю результати ( тут за тиждень теж дала, навіть за перші 2 дні) але це все одно не те.
Ашолюдискажуть• 19 сентября в 08:31
Крепитесь
Мульйонерша• 19 сентября в 08:31
Можно уже темы сменить, хотя бы, как я провел лето, про начальников , компании уже не интересно.
Девальвация• 19 сентября в 08:31
а чем именно мещает ее болттовня? как это влияет на результаты?
автор Карамелька • 19 сентября в 08:31
Ответ дляАшолюдискажуть
Крепитесь
Дякую) коротко і ясно
автор Карамелька • 19 сентября в 08:34
Ответ дляМульйонерша
До 08.08 працювала, побудувала частину приміщення, поремонтувала 2 офіси від прильотів, з 09.08 10 днів провела на морі,в Затоці, багато спала, їла, потім почала ремонт в квартирі під здачу, сходила 1 одну співбесіду, тепер вийшла туди працювати.
Літо так себе, як бачите
автор Карамелька • 19 сентября в 08:39
Ответ дляДевальвация
Кидається з одного на інше, нема системності в роботі, реально за тиждень хоче, що б я вже була наче я рік працюю, кидає задачі потім відміняє, я кажу як робити потрібно, вона каже ні, давай по іншому..не вдається, каже ой..то давай і розказує так, як я пропонувала з самого початку, в розмовах з іншими перебиває мене і проговорює їм те, що я до цього їй сама казала, в результаті купа якоїсь діяльності і все не доводиться до кінця, ті речі, на які вона не впливає зовсім вже зроблені мною спокійно і люди задоволені
в ще в мене нема робочого місця, є кілька офісів наших, в один прилетіло і я курсую між тими офісами, в мені потрібно зібрати всю інформацію, структурувати, вивчити документи і тд., таке щось
Джем Шакіри• 19 сентября в 08:45
Розставте крапки над І. Одразу.
Вона вам начальниця ’чисто номінально’, чи все ж таки ’кидає задачі і відміняє’.
Мир Мир Мир!• 19 сентября в 08:45
Ви якось пишете не системної не дуже зрозуміло як для керівника з досвідом, а взагалі забити на все та виконувати свою роботу за яку отримуєте гроші, все інше не важливо, але робіть все повільніше та не спішіть з своїми ініціативами
А у нас макарошки• 19 сентября в 08:46
краще одразу все розставити по місцям і обговорити з начальником. Бо потім витратите купа сил, а задоволення не отримаєте і будете злитись самі на себе
А у нас макарошки• 19 сентября в 08:47
або чисто по інерції рухатись, але то не про Вас)
Девальвация• 19 сентября в 08:48
Ответ дляКарамелька
инициируйте трехстороннее собрание с вами, ею и гендиром.
коротко и по сути озвучте свои предложения. с упором на то: на колько я поняла свою задачу, я должна выдать результат: а именно....
по своему столетнему опыту я вижу оптимальное достижение цели в максимально короткие сроки при таких условиях:....
могу ли я придерживаться этой линии?
если нет и мы работаем по алгоритму пани Оли, то кто отвечает за результат? я или мой руководитель. и кто на себе испытывает отсутствие этого результата?
с теткой не ругаться.
склонять к своей точке зрения и своему способу работы.

в качестве подготовки можете законспектировать скачки и смены задания за последнюю неделю
Царевна в уггах• 19 сентября в 08:51
Такая вся результативная жиночка, которая «с нуля открывала отделы» и уже за первые два дня «показывает результаты». А по факту написанного - склочная завистливая особа, которая, вместо работы, ищет недостатки в вышестоящем менеджменте.
Сотрудника, которого не устраивает выстроенная до него иерархия и структура предприятия, я, обычно, не держу до конца испытательного срока.
Стриптизерка• 19 сентября в 08:53
я таку вижила протягом року. виставила її дурепою. ніяких їдей їй. тільки якщо питає отой вищий. дурочкою прикидувалась. а вона як керівник не тягне,бо дурна. от протягом року я її неодноразовано підставила і і показала,що вона нічого не може. продумайте план. от сядьте і напишіть на листочку. дійте хитро. в очі посміхайтесь, а насправді їй мінімум інфи- все робіть мовчки. рано чи пізно вищий керівник побачить її некомпетентність.я так свою і вижила. особливо коли спецом пішла на 2 тижні лікарняного.вона і засипалась і не могла нічого вирішити і зробити. після мого лікарняного її попросили на вихід. але я це зробила спецом.
але дуже може бути,що вона протеже. таких дур прокладками не ставлять. тоді важко буде. моя була нічия. от я її і з´їла.
якщо це не держустанова,а приватна і керівник націлений на результат- дійте
Царевна в уггах• 19 сентября в 08:55
Ответ дляКарамелька
О, так это пятнадцатая тема от одного и того же автора
По легенде, она - секретарь, который строит офисы и делает в них ремонты. Все вокруг нее идиоты и только на ней держится холдинг, Правда, ее отовсюду увольняют и везде режут зарплату.
Там, судя по всему, вавка на всю голову.
Расходимся, девочки.
ПуГоФФка• 19 сентября в 10:02
я теж думаю, що при певних зусиллях з вашого боку керівництво побачить, хто є хто. у вас ще мало часу пройшло. візьміть приклад із Стриптизерки і теж так зробіть. пробуйте неформально спілкуватися з генеральним - от, зустрілися в ліфті чи при кавомашині, ви йому раз - і свою ідею розказали. або спитали щось розумне, що показує, наскільки ви тямите. або схвалення його якесь отримали. так поступово ту прокладку і відстороните.
пьЯНА• 19 сентября в 13:25
За місяць роботи відкрили з 0 відділи??