Не прохожу мимо• 20 октября в 11:55
А гоп стоп від бійців третьої штурмової в Тернополі вже обговорили?
Мені цікаво чи це ініціатива окремо взятих людей у формі чи це так заробляє і рекрутує бригада? В чим на вашу думку суд закінчиться?
Для тих хто не в курсі раптом: чуваки в формі на Тернопільщині віджимали машини, вимагали гроші, тих у кого не було що віддати насильно мобілізували. Влада робила вигляд що нічого не відбувається, поки вони кошмарили простих Микол, а як випадково вхопили тренера місцевої футбольної команди, так їх зразу заарештували. Це виявилися бійці третьої штурмової. Не в сзч, а виконували заходи оповіщення і мобілізації. Має бути суд
Джонсонюк• 20 октября в 11:57
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Вы думаете это только было в Тернополе и только 3-я ?
Тоже пострадавший?)
Міряно-переміряно• 20 октября в 11:58
Там же наче мер підключив бойовив підрозділ. Ашотакова? Конституція ж на паузі
Усміхайлик• 20 октября в 11:58
Це наслідки свавілля дій тцк. Дозволи перше, коли радісно хлопали, так треба, всіх на фронт, то тепер буде і таке. 17 стаття Конституції вийшла з чату(
Не прохожу мимо
• 20 октября в 11:59
Ответ дляКак нефиг делать
Не на часі таке обговорювати в публічному просторі
Так всі обговорюють, навіть ТСН вже написало (це те саме що на паркані)
cTpawHoegeJIo• 20 октября в 11:59
Ответ дляДжонсонюк
«Слава Б-гу)», да или нет?
Был бы пострадавшим, явно тут не писал.
Джонсонюк• 20 октября в 11:59
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Был бы пострадавшим, явно тут не писал.
Ну, из учебки тоже пишут
cTpawHoegeJIo• 20 октября в 12:00
Ответ дляДжонсонюк
Ну, из учебки тоже пишут
Не знаю, не был там)
Царевна в уггах• 20 октября в 12:02
Ну, сходіть до дружини Білецького і запитайте, у нього соцмереж немає, а вона активно пише - Тетяна Даниленко.
Тальки згадала, що перший у неї був Каськів… цікаво вона чоловіків вибирає
Яжбоматусяблін• 20 октября в 12:05
Ответ дляКак нефиг делать
нет такое должно обсуждаться и пресекаться
Бяки-козяки• 20 октября в 12:06
Ответ дляЯжбоматусяблін
И поэтому второй день все снова срутся за русский язык. Это ж куда важнее.
Как нефиг делать• 20 октября в 12:07
Ответ дляЯжбоматусяблін
Ви маєте щось проти нашої перемоги? Хлопці все роблять правильно
Яжбоматусяблін• 20 октября в 12:07
Ответ дляБяки-козяки
так это здесь, а так про этот скандал уже перед выходными везде писали
Яжбоматусяблін• 20 октября в 12:07
Ответ дляКак нефиг делать
я против недолюдей, которые думают, что военная форма дает им привилегии
Бяки-козяки• 20 октября в 12:08
Ответ дляКак нефиг делать
А вы с чувством юмора
120-120-120 (не худею)• 20 октября в 12:08
Ответ дляМіряно-переміряно
Дайош кожному меру по бойвому підрозділу
Как нефиг делать• 20 октября в 12:08
Ответ дляЯжбоматусяблін
Не на часі
Бяки-козяки• 20 октября в 12:09
Ответ дляЯжбоматусяблін
Та понятно, что здесь за другое готовы друг друга порвать ))
Не прохожу мимо
• 20 октября в 12:09
Як думаєте, це чуваки вирішили собі на карман заробити чи працювали на кишеню й за завданням бригади?
Как нефиг делать• 20 октября в 12:10
Ответ дляБяки-козяки
А вы с чувством юмора
Якби ще всі наші порадниці багатійки задонатили свої люксові авто та діаманти від коханців на зсу ( краще тцк, ті потім передадуть куди треба) , перемога була би ще вчора
Латвийские_Номера• 20 октября в 12:10
Хто б міг подумати, що якщо дозволити людям у формі викрадати людей з вулиць, то до цього не дойде. Ще і не такі історії випливуть.
Не прохожу мимо
• 20 октября в 12:10
Ответ дляКак нефиг делать
Не на часі
Удалено администрацией...
Яжбоматусяблін• 20 октября в 12:10
Ответ дляНе прохожу мимо
По официальной информации по собственной инициативе. Воевать идут не только достойные люди, но и маргиналы, для которых форма -способ получить общественное одобрении
Сладко-соленая• 20 октября в 12:10
Это только начало. Война закончится, с фронта вернётся масса мужчин с боевым опытом, с незарегистрированным оружием и не все из них смогут прижиться в мирной жизни. Вот тогда начнётся веселье.