Не прохожу мимо• 20 октября 2025
А гоп стоп від бійців третьої штурмової в Тернополі вже обговорили?
Мені цікаво чи це ініціатива окремо взятих людей у формі чи це так заробляє і рекрутує бригада? В чим на вашу думку суд закінчиться?
Для тих хто не в курсі раптом: чуваки в формі на Тернопільщині віджимали машини, вимагали гроші, тих у кого не було що віддати насильно мобілізували. Влада робила вигляд що нічого не відбувається, поки вони кошмарили простих Микол, а як випадково вхопили тренера місцевої футбольної команди, так їх зразу заарештували. Це виявилися бійці третьої штурмової. Не в сзч, а виконували заходи оповіщення і мобілізації. Має бути суд
Латвийские_Номера• 20 октября 2025
Ответ дляКолишня муза
Що сьогодні тільки йшла по вулиці, побачила повільно курсуючу поліцію в 7.00 в пошуках жертви мобілізації і подумала, що кожна жінка чоловіка якої вони спіймали мала б їм , сказати, що коли в них почнуть зникать діти, нехай згадають ща оцього мобілізованого. Тільки страз їх може зупинити знущатися над людьми.
Я кожного разу бачу ці патрулі і думаю, що кожна з них палива виїзджає на кругленьку суму, плюс зп цим лосям. І нічого, крім чоловіків призовного віку, їх не цікавить.
Как нефиг делать• 20 октября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Наверно если бы мобилизации подлежали все мужчины или был их недостаток, подключили женщин.
А так полно ухылянтов, которые не против откупиться
Я вважаю , що жінки на фронті більш потрібна. Бо вони войовничі, безстрашні, сміливі, розумні. Ну справжні амазонки!
Колишня муза• 20 октября 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Так зп їм зараз платять щначно вищі ніж військовим, з них же і премію 40тис не зняли, коли з військових познімали, а їм докинули, знаю, бо родичка працює там
Сегодня я не я• 20 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Не было возможности)
Один мой знакомый выехал за просто «спасибо» в прямом смысле этого слова) в первые дни)))
Был в машине с женой и маленьким ребенком и ночью на непопулярном маленьком блокпосту (это сейчас попробуй доехать даже к этим блокпостам) на него махнули рукой и пропустили. И такое было…
cTpawHoegeJIo• 20 октября 2025
Ответ дляСегодня я не я
Ну повезло) У меня есть питомцы, которых я не брошу.
Не прохожу мимо
• 20 октября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
А Тернополь не Украина, там мобилизация не должна проходить?
А це мобілізація?)
Оновлена версія• 20 октября 2025
А когда Коля котлета ездил в Днепр собирать дань с офис ников в сопровождении военных, а по факту ОПГ, тоже все схавали?
Я тут Живу• 20 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Вы думаете это только было в Тернополе и только 3-я ?
Это везде так происходит, кто откупиться не может, того на фронт кидают, это давно бизнес, у этих титушек ряженых
Доброе утро !
Латвийские_Номера• 20 октября 2025
Ответ дляОновлена версія
Канешна, и будем дальше хавать.
Я тут Живу• 20 октября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
мечтаю только когда вернутся с фронта настоящие учатсники войны и начнут убивать тцкашных шакалов на каждом углу на улице , а зеленского и ермаука и всю эту свору растерзают на куски и найдут везде из под земли достанут из всех
Как они их отличат ? Зеленое им за шакалью службу всем убд дало
cTpawHoegeJIo• 20 октября 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Доброе утро !
Доброе утро) Я знаю((
Виниловая пластинка• 20 октября 2025
Ответ дляУсміхайлик
Це наслідки свавілля дій тцк. Дозволи перше, коли радісно хлопали, так треба, всіх на фронт, то тепер буде і таке. 17 стаття Конституції вийшла з чату(
Если бы только 17-я...
вкрации• 20 октября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Кум когда жив был, вечно как приедет на ротацию и бухнет - так орал ’машина у тебя, квартира? Так она есть, потому что нам пока не надо. А будет нам, военным, надо - да, придем и возьмем. И имеем право. Мы за тебя там подыхаем’
Ну уже право имеет только на цветочки на могилу. Но то, что рассказывал - волосы шевелились. Альтернативная логика
Веселуха Муха• 20 октября 2025
’микола’ - відразу маркер рос.пропаганди. саме там так називають нашизх немолодих мобілізованих. скарга
Веселуха Муха• 20 октября 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Удалено администрацией...
Наивная Хо• 20 октября 2025
Ответ дляВеселуха Муха
О, первый пошел. Сейчас на неугодную тему выпустят пару ботов, и тему закроют. Только какой смысл создавать тогда темы, отличные от тем про давление или салатики?
Україна наше все• 20 октября 2025
вот смотрите все это фото мой сын угроблебленный за неделю , мне привезли его в гробу , моего единственного ребенка ,он был болен и не подлежал мобилизации , а теперь я осталась сама на всем свете будь проклят этот жид проклятый и все его 10 поколений
Попа как у Кардашьян• 20 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Цікаво в формі зі зброєю,на авто і так далеко від 0.Без допомоги керівництва це не було би можливим.Хтось дав команду і забезпечив вільне пересування.
По фактажу виходить ОПГ.
Попа как у Кардашьян• 20 октября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Ви маєте щось проти нашої перемоги? Хлопці все роблять правильно
Замість бити ворога на фронті,в тилу викрадають і катують своїх.Це сприяє перемозі?
Не прохожу мимо
• 20 октября 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
По фактажу виходить ОПГ.
І менти їх бояться
Байрактарна• 20 октября 2025
Ну как бы такое давно уже (с 14го) и здесь писали, и за это банили.
С прозрением
Попа как у Кардашьян• 20 октября 2025
Ответ дляЗасомневаю
Логічні наслідки реформи тцк від зеленського.
Що Ви ждали від піськограя?В нього всее ідіотське від висловлювань до рішень і майже всі другани з рос.паспортами.Вовка їм дав українське громалянство.Що цікаво,отим на фронті хто просив укр.громадянство тим крупна дуля.А от тамбовським ментам - зелене світло.
Попа как у Кардашьян• 20 октября 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Як думаєте, це чуваки вирішили собі на карман заробити чи працювали на кишеню й за завданням бригади?
На кишеню собі.
Попа как у Кардашьян• 20 октября 2025
Ответ дляСегодня я не я
Вопрос русского языка тоже важен, все эти «мовные патрули», акции по сжиганию книг на русском языке, оскорбления русскоязычных тоже должны пресекаться. Нет мелочей, все важно
Якщо,все важливо то рос.мову таки краще переводити на побутовий рівень.І брати приклад з Латвії.
Покорительная• 20 октября 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
я против недолюдей, которые думают, что военная форма дает им привилегии
А они против недолюдей, что прячутся за их спинами.
Кляли ТЦКашников, что они тыловые крысы. Ну вот за вами пришли прямо с линии фронта.
Попа как у Кардашьян• 20 октября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Для того щоб запобігти,наших волею командирів кидають на мясні штурми.Де результат відомий наперед.
Залишать тільки ручних і покірних волі єрмачка.
Попа как у Кардашьян• 20 октября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Удалено администрацией...
Попа как у Кардашьян• 20 октября 2025
Ответ дляКолишня муза
Їх ніхто не зупинить.
Оцей напис поновлювали на берегах Дніпра 8 разів.
Покорительная• 20 октября 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Удалено администрацией...