Впораюсь зі всим• 20 октября 2025
Як вам плаття?
Підходить на весілля? Хочу жовте. Гарного знайти не можу....це дуже подобається. Але трикотажне .....і можливо, не дуже наряядне?
Царівна Жабка• 20 октября 2025
только если у вас идеальная фигура)) тонкий трикотаж подчеркнет все что не надо
Фрикаделька• 20 октября 2025
Виглядає святково на темній шкірі і такій фігурі, але мені б точно не пасував такий колір.
Впораюсь зі всим
• 20 октября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Про фігуру теж подумала) ще є час скинути паро кг
Снідаю авокадо• 20 октября 2025
цвет некрасивый, я даже не пойму какому цветотипу он будет к лицу
Впораюсь зі всим
• 20 октября 2025
Ответ дляФрикаделька
Мені дуже пасує жовтий. Тому хочу саме в такому кольорі. Хоча я світла
Впораюсь зі всим
• 20 октября 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Вы невеста, ведущая или гостья?
Гість
Фрикаделька• 20 октября 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Тоді дивіться по своїм параметрам, оскільки трикотаж ще і в жовтому кольорі підкреслить все, навіть те, що не хотілося б підкреслювати.
Впораюсь зі всим
• 20 октября 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Мені пасує😁 Саме жовті і карамельні відтінки
Впораюсь зі всим
• 20 октября 2025
Ответ дляФрикаделька
Так так. Ви праві. Може ще піджак зверху?
Фрикаделька• 20 октября 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Можливо, але треба міряти.
Творог для розжига• 20 октября 2025
Нежное платье. Но обратите внимание. Оно просвечивает. Я бы рекомендовала утягивающее бежевое (не белое) боди. Даже лучше шортиками. Оно и подтянет неровности фигуры.
Стильна штучка• 20 октября 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я теж блондинка і мені пасує жовтий, лимонний) Сукня гарна, але як на мене це більш літній варіант під босоніжки, тобто відкрите взуття. І підібрати жакет поверх буде ще та задача.
мадам Везувий• 20 октября 2025
Штора, якщо коротко😂
Колір вицвілий жовтий на світлу шкіру ще й така тканина підступна. Потім покажіть на собі для порівняння, якщо наважитесь на неї
На циголках• 20 октября 2025
оно ужасно практически для любой фигуры, ну разве что Вы Сальма Хайек или Ева Грин, и то, не факт что и им будет хорошо)) если нет возможности мерять, я бы точно не брала такое. ну и рост имеет значение очень сильно
Впораюсь зі всим
• 20 октября 2025
Ответ дляТворог для розжига
Так так. Маю боді утяжку тілесного відтінку. Взагалі тільки бежеву і чорну білизну ношу
На циголках• 20 октября 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
смуглым и фигуристым, но при этом стройным и высоким
Ответ дляВпораюсь зі всим
тут справа навіть не у фігурі. я важу 53 кг/168, як не вдягну таке - то обов´язково складки якісь видно. треба утягуючу білизну, мабуть. якщо є можливість поміряти - спробуйте, побачите, як воно виглядає
Творог для розжига• 20 октября 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ну тогда исполните своё желание и купите именно то платье, которое у Вас вызвало такие положительные эмоции. Для свадьбы оно более чем уместно.
Играю_на_кларнете• 20 октября 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ясно))) не треба вам то плаття
Стильна штучка• 20 октября 2025
Ответ дляТворог для розжига
Утягуюча білизна десь підтягне, а десь перетягне. Під таку сукню потрібна гарна фігура та безшовна білизна, щоб ніде не перетягнула.
Сизоока бестія• 20 октября 2025
А ви така висока, струнка і тендітна як на фото? Навіть якшо так - ця сукня не для свадьби - трикотаж це не весільна тканина
Творог для розжига• 20 октября 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Он навіть на худющій моделі видно валик зправа
Это трикотажная ткань топорщится. Откуда у худого человека такой валик может быть?
Я тут с краю постою• 20 октября 2025
Ответ дляТворог для розжига
У худої людини є бюст і шкіра
Играю у края• 20 октября 2025
Как идея платье действительно красивое, оно вам нужно, покупайте. Но вот ткань прям совсем не богатая. Это хорошо для медового месяца и фото на пляже, но на церемонии этот трикотажик будет выглядеть бедненько. Примерно каждая первая гостья на фото будет заметнее вас.
Я бы пошла по стандарту и искала шикарные фактуры как сатин и тафта. Тем более время есть.
Кстати, у меня тоже было желтое платье, только золотистое и именно тафта. Шикарные фото были в любом свете.
Куколка-мяуколка• 20 октября 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
А який у вас зріст? Модель явно десь 180