Катастрофа• 20 октября в 15:43
Девушки у меня все плохо на фото?
Готов к честной оценке и мнению
СМСница• 20 октября в 16:12
Ответ дляКатастрофа
Психолог, А також закінчив коледж. Так би мовити кухар
Кухар то клас, подобаються чоловіки які вміють
готовити
Рву и мечу• 20 октября в 16:13
Ответ дляСмешнюча
Інтер´єрчик стрьомний. Зачіска так собі. А решта - норм.
Та звичайний інтер´єр.
Шпалери років 10-15 тому клеїлися, вони у гарному стані і нікому не заважають.
Але ж ясно, що якби до них у темі ніхто не причепився, це б означало, що всіх місцевих дівчат інопланетяни викрали.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 20 октября в 16:13
Дайте подуться• 20 октября в 16:13
Ответ дляКатастрофа
Дело в том ещё что я себе не нравлюсь. Я практически не делаю фото. Очень редко. Не нравлюсь себе ни в зеркале ни на Фото. Не принимаю себя в этом виде
У вас хорошие черты лица, но образ в цело ’ обнять и плакать’
Полуничка• 20 октября в 16:14
Ответ дляСтолічна штучка
Может они с Алиной уже нашли друг друга?
А я думаю що Аліні б Віталя підійшов, мірялі б один одному тиск, шіидку б викликали, сподіваючись на інсульт
Дую на вітер• 20 октября в 16:14
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Это Вы про меня ?) На фото не я)
про вас)
ок)
Моторошні троянди• 20 октября в 16:15
Ответ дляКоник-стрибунець
Сергій доречі також симпатичний і навіть Віталька не страшний. Всі хлопці з комплексами, нажаль.
Я знаю таких страшных мужчин, уроды прямо и без комплексов, а тут обычные мужчины и столько тараканов, удивительно
Коник-стрибунець• 20 октября в 16:15
Ответ дляМоторошні троянди
Сто відсотків.
Столічна штучка• 20 октября в 16:15
Ответ дляРаботать надо
Да? Ну най буде.
Для початку викинути все лахміття з квартири. Бо пристойна жінка не прийде туди
С этим согласна. Какой-то притон-гадюшник на фоне.
Все таки мужчина, может и сам руцями, как и некоторые из нас обои переклеивают.
Ну, и мебель даже бу попристойнее можно купить, если нет желания на новую заработать.
У нас в местной группе в Киеве даже отдают мебель максимум 5-летнюю и весьма аккуратные соседи по району.
Я как-то увидела кровать-машинку, что просто просили забрать без денег, сбросила женщине ВПО, и они забрали малому, так им еще и тумбочку отдали в идеальном состоянии, пакеты с одеждой для мальчика.
Дую на вітер• 20 октября в 16:16
Ответ дляКатастрофа
Дякую за добрі поради. А ви фотограф? Синій колір мені подобається. А от в сірому якось незнаю..от дійсно сірий
ні, я не фотограф, але цікавлюся)
Рву и мечу• 20 октября в 16:16
Ответ дляРаботать надо
Я за таким бедолагою замужем була.
Саме страшне що їм ті годинники сєрвант і шпалери то норм.
Йому норм, Вам ні - сказали, пішли у Епік, замінили.
У чому проблема?
Я не в теме• 20 октября в 16:16
Ответ дляКатастрофа
Теж викинуть?
Принаймні не фотографуватися на його фоні.
Дую на вітер• 20 октября в 16:17
Ответ дляКатастрофа
Я не алкоголік якщо ви про це. Нездоровий колір обличчя давно. Блідість. Ще з дитинства
і чорний це підкреслює. одягніть щось інше, не чорне, не біле, не смугасте.
Столічна штучка• 20 октября в 16:17
Ответ дляПолуничка
Их бы всех в одну палату под любым номером )
Полуничка• 20 октября в 16:17
Ответ дляДую на вітер
у совєтчиць немає ніяких вимог щодо зовнішнього вигляду чоловіка. вони дивляться лише на доходи і бажання витрачати їх на жінку.
у вас нормальне фото, але можна і краще.
1) опустіть трохи голову, буквально чуть-чуть.
2) світло повинно бути розсіяним і світити прямо вам в обличчя. станьте навпроти вікна.
3) чорний не зовсім ваш колір. спробуйте сірий, синій.
+ помитися, причесати волосся і погодитися.
Вишневий цвіт• 20 октября в 16:18
Плохо все с ремонтом
И на этом фоне все не очень
Поменять фон, приодеть и сменить ракурс. Даже очень ничего получится
И на этом фоне все не очень
Дую на вітер• 20 октября в 16:19
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Я почти забайтился выложить свое фото))) Но нет) Я еще мало хейта собрал))
але у вас є і прихильниці)
я)
Я не в теме• 20 октября в 16:19
Ответ дляКатастрофа
Откуда вы такие квиточки берётесь?....
Не любовница• 20 октября в 16:19
Так то вроде не плохой, но бляха муха как так можно жить мужику с руками и ногами, пздц просто.
любименькая• 20 октября в 16:19
Ответ дляДоль Чекомбана
Интерьер у вас за спиной печальный. А так, если вас побрить , нормальную причёску сделать, то вы будете вполне нормально выглядеть.
Нормальний інтер´єр.
Работать надо• 20 октября в 16:20
Ответ дляРву и мечу
У чому проблема?
Проблема в тому що такі як на фото вони ж як діти
Я так і робила. Сама хотіла, сама міняла
А він як дитина
Це на початку цікаво підібрати бродяче кошеня, відмити його. Відокремити
В потім роль спасатєлтніци обридає.
З таким ви будете вічно тягнути побут.
Ну а він вас млинців насмажить
А він як дитина
В потім роль спасатєлтніци обридає.
З таким ви будете вічно тягнути побут.
Ну а він вас млинців насмажить
Рву и мечу• 20 октября в 16:20
Ответ дляКоник-стрибунець
Сергій нормальної зовнішності, тільки всі фото псує вираз обличчя, ніби він на ешафот піднімається за власним бажанням, з ідеєю врятувати світ.
У Віталія зачіска невдала.
Авторові ж достатньо розчесатися і поголити під 0 щетину.
У Віталія зачіска невдала.
Работать надо• 20 октября в 16:21
Ответ длялюбименькая
Нормальний інтер´єр.
Сєрвант і жовті обої?
cTpawHoegeJIo• 20 октября в 16:21
Ответ дляДую на вітер
але у вас є і прихильниці)
я)
Как приятно)) Засмущался даже немного)
Работать надо• 20 октября в 16:22
Ответ дляЯ не в теме
Цей?
Він ще точно вздихає, трішки про себе не договору. І зникає в ночі. Це він
Не любовница• 20 октября в 16:22
Ответ длялюбименькая
Нормальний інтер´єр.
Какой он нормальный. Полированый шкаф и обои конца 80х. Я бы поняла бабуля старенькая доживает свой век в такой квартире, но молодой мужик..., фу.
Столічна штучка• 20 октября в 16:24
Ответ дляЯ не в теме
Цей?
если этот, то в его в чс кинула, попёр с мизогинией в темах