Глаза_в_3_карата• 21 октября в 00:00
Вступ до Словаччини
Тільки мій досвід. Вирішувати вам. Минулого року ми вірішили, що син буде вступати до ТУКЕ( Кошице), сама за кордоном теж, я працюю на 2 роботах, тому звернулись до певного агенства. Education Agency. Паралельно я самостійно займалась підготовкою доків до 2 інших країн. Це не антиреклама, ми активно спілкувались з багатьма батьками. Більшість мовчить, бо просто переживає за дитину плюс агенство обіцяє куратора у Словаччині.
Прокачую сідниці• 21 октября в 22:13
Ответ дляУспокойся_Успокойся
ужас.а что творится в этих бомжатниках.и на наркоту присаживают и бухают
Маня?
Прокачую сідниці• 21 октября в 22:15
Ответ дляПовітруля
А якщо табель не дуже? Є 6 балів...
У мого табель не дуже. Обирав універ і спеціальність, де треба складати іспит. Який вдало склав і поступив
Екатерина27• 21 октября в 22:17
Ответ дляПрокачую сідниці
Маня?
У вас остались сомнения?)))))
Как бы она не маскировалась, узнаваема с первых букв. Всегда одно и то же: орешки, студенты-наркоманы, несуществующие родственники в Америки, отсутствие войны в ее горном ауле… этот список вечен и непоколебим
Масяня Я• 21 октября в 22:20
кааак? как в такой маленькой стране помещается столько студентов?
Ответ дляПопразендовна
Можна, але треба зловити термін до міграційної. А це неможливо на студентське ВНЖ. Просили допомоги в університета. Поки університет допоміг, то вже закінчився безвіз. Тепер все знову, тільки ловити термін на прихисток.
У нас та же ситуация. А чего только на прихисток? Внж не дадут? Почему?
Залізна тьотя• 21 октября в 22:48
Ответ дляПопразендовна
Майже аналогічна ситуація, тільки з гуртожитком все добре, бо в Братиславу вступили. Компанія bud.sk. Нікому не раджу! Грошей чимало пішло, але весь час на голках, все треба нагадувати, випитувати. Що обіцяли не зробили.
Тоже с ними поступали. Не советую эту компанию.
Попразендовна• 21 октября в 23:15
Ответ дляTannaU
Пройшло 90 днів безвізу. Тепер тільки прихисток, а потім ВНЖ.
Подмигашка• 21 октября в 23:50
Ответ дляЕкатерина27
Автор, вам просто не повезло с агенством. Я посмотрела их вебинар в прошлом году и поняла что это кидалово. Общалась плотно с 3 агентствами и выбрала то, что мне подошло. Сыр поступил и живет а общаге. Вы еще и город выбрали неудачно. В Кошице получить общагв практически нереально. Даже в Братиславе и то легче.
С документами я не парилась вообще. Только справку о несудимости в третьей стране сделали сами. И ее же перевели/апостилиррвали за свой счет. Насчет миграционной полиции, действительно сейчас агентства не помогают с терминами на ДУ или ВНЖ. Но его реально поймать самому( сын сам поймал) да и почти все универы в этом году помогают своим студентам.
Подскажите пожалуйста, вашу кампанию
Подмигашка• 22 октября в 00:02
Ответ дляMorchela
Розкажу про наш досвід. Про ці агенства, мені здається, що всі вже знають і все одно з ними зв´язуються. Ми зараз на 1 курсі в ТУКЕ (технічний університет в Кошиці). вступали через агенство, через comestudy. знаю, що можна було вступати самим і зекономити кучу грошей. але в нас, в батьків, не було часу займатися всім цим, а дитина вчилася і бігати збирати, перекладати, переписуатися ми не хотіли. тому вирішили з агенством, де чітко були надані інструкції. Ним задоволені . Да, можливо якісь там міні нюанси і були, але все вирішувалося. З ними і вчили мову. Вчили протягом 1,5 роки, тому на парах нам норм. Нам пощастило і ми живемо в гуртожитку від університету. як хтось писав, жахливому. Так, він вважається там найгіршим. Але найгірше, це просто старі меблі, видно що старенькі, але нічого не зломане. і немає ’Євро-ремонту’. все працює, все чисте. Шторка на вікнах - тюль, гарча вода завжди, опалення включили ще 30 вересня. блочна система, ванна, туалет, коридорчик з вбудованими шафами на кожну дитину, холодильник і 2 кімнати по 2 дитини. в кімнаті ліжка, тумби, стіл, шафа кухонна. Да не Австрія з гламурним ремонтом, але все дуже нормально. Кухня на поверсі. діти всі собі готують. Але і вартість -85 євро в місяць. там де вже ремонт зроблений ціна вища. Ми в Словаччині вступили не в 1 університет і в деякі ми здавали екзамени, їздили туди, але дитина вибрала саме його. начання перший семестр змішане -дистанційка і очно в університеті. Але що я можу сказати з розповіді дитини. Дуже багато приїхало на шару, бо вступ до цього університету був по оцінкам. Мова - рівень низький, математика нижче плінтусу. На що розраховують обирая технічну спеціальність - незнаю. Бо атестати гарні, куплені. Але тут вчитися потрібно і куплені атестати вже на перших тижнях сипляться. І сказати що фігова Словаччина, ну да, це не багата Європейська країна, але багаті туди і не поїхали. після Києва дитині там незвично, маленьке містечко порівняно з нашою столицею. Але для навчання нормальна країна. Тут потрібно розуміти чого хочете.
Ми теж через цю кампанію будемо вступати, а ви в якому місті?
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Дівчата, електронна заявка коштує 20-30 євро))) Я навіть курс словацької у них придбала, потім екстренно шукала норм репетитора. Я оформила доки на студ візу у січні і могла вже давно зловити той слот. 12 серпня мені (всім) повідомили, що гуртожитку не буде, а міграційні питання’ складні’)
МОжна уточнити навіщо студ віза, якщо є прихисток ?
Аристократка-тунеядка• 22 октября в 00:07
Ответ дляЕкатерина27
Мой сын тоже без проблем поймал термин на внж. И уже даже получил смс о том, что ему дают внж на 3 года ( до 31.08.28). Никаких проблем с этим не было. Агентство подготовило все документы, на нас была только справка о несудимости из той страны, где он жил больше 3 мес за прошлые 3 года. Все.
Кркто что сразу нм 3 года. Восновном все страны дают на год и потом продлять. Первый раз раз слышу такое.
Екатерина27• 22 октября в 00:10
Ответ дляАристократка-тунеядка
Словакия дает как-то рандомно. Сыну дали сразу на 3 года.
Екатерина27• 22 октября в 00:10
Ответ дляПодмигашка
Подскажите пожалуйста, вашу кампанию
Напишите в личку.
Екатерина27• 22 октября в 00:16
Ответ дляПопразендовна
Почему невозможно? Покупаете бота и он вам шлет сообщение, когда появляются свободные слоты. Сын сначала недели три пробовал сам, потом купил бота и на третий день поймал термин. Более того, они с ребятами поймали три термина подряд в одном городе. Это было в конце августа. В конце сентября подали документы и уже смс о получении внж получили. Теперь ждут свои карты
Вільний митець• 22 октября в 08:22
Ответ дляЕкатерина27
Как и за сколько его купить? Подскажите, пожалуйста. Я с Янко-бот не могу поймать, мне нужно на пластик поменять бумажное уточисько
Екатерина27• 22 октября в 08:44
Ответ дляВільний митець
Я про Янко-бот и говорила. Только сын платную версию брал. Не знаю точно. Что-то около 4€ неделя вроде. Но могу путать
Екатерина27• 22 октября в 08:45
Ответ дляВільний митець
Почитайте в группах по каким дня выпадают слоты на термины. Там есть какая-то закономерность.
Вільний митець• 22 октября в 08:47
Ответ дляЕкатерина27
Спасибо. Буду пробовать, это ужас. Меняла номер паспорта в уточиське так в полиции столько помагаторов. Открыто услуги предлагают
Коханозадовільна• 22 октября в 13:10
Ответ дляВільний митець
Я в понеділок сама спокійно піймала термін знайомій. При чому термін в Братиславі висів хвилин 10, мені просто він не підходив.
Вільний митець• 22 октября в 13:32
Ответ дляКоханозадовільна
На пластик ? Сын на рабочее внж со студенческого тоже поймал
Ответ дляПопразендовна
Навчання англійсбкою платне.
Не буду казати за всі виші, але СТУ факультет машинобудування цього н.р. навчає усіх іноземних студентів безкоштовно (мова навчання усіх предметів англійська), на сайті є ця інфо і мій син так навчається. Ще в червні компанія, з якою син вступав озвучувала суму в 3500 євро в рік, але вуз вирішив так.
Happinesss• 22 октября в 13:33
Ответ дляГлаза_в_3_карата
До речі, раз вже пишу, декілька років перекладаю доки в агенстві, Київ. Чудові дівчатка, швидко роблять, недорого. 350 грн атестат. Наталочка, дякую Вам))) Education Agency 20 євро сторінка. Тобто і так купу грошей заплатила, і далі плати. Зараз знайду чек)
Вітаю. Підкажіть, будь ласка, контакти агентства, де ви робите переклад. Буду дуже вдячна.
Ответ дляУспокойся_Успокойся
мои самые близкие родные давныыым давно граждане сша.еще тогда закончили очень приличные высшие учебные заведения за огромнейшие деньги.прошли десятилетия что б стать нормально на ноги.а кому нужны дешевые словацкие дипломы?на стройке работать или курьером диплом не нужен
Ооо, «наша пісня гарна й нова - починаймо її знову».. Ви навіть лінуєтесь самостійно вже відповіді писати, просто копіюєте з попередніх 150 тем критикуючих абсолютно на усе відповіді.
І про ваших видуманих близьких родичів разів з пару вже чула, але ж конкретики нуль, порад нуль…
Нафіга ви стільки свого часу на негатив розкидаєте?
Дівчата, хто ця знаменитість? І заблокувати фіг заблокуєш.
Коханозадовільна• 22 октября в 13:40
Ответ дляВільний митець
Так
Прокачую сідниці• 22 октября в 16:15
Ответ дляMorchela
І ми через це агенство вступали. Були дрібні нюанси, але в принципі - задоволені співпрацею з ними. Мову вчили окремо - з репетитором.
Тут как тут• 22 октября в 18:29
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ірландія, тех.універ, створення штучного інтелекту. Програма Erasmus для українців закрита, подавали на SUSI грант. Подавати треба кожного року. Подавали результати НМТ, здавали тут, додавали призові місця з укр олімпіад і МАНів. Я офіційно працюю, додавала всі справки з доходами. Зараз він найменший на курсі, 17 років.
Подскажите пожалуйста, так Вы в Ирландии живёте и официально работаете или где? Ничего не понятно, где сын, где Вы, поступали в Словакию, в итоге поступили в Ирландию на какой-то грант за особые заслуги на олимпиадах и МАНах в Украине.
Очень увлекательная, но специфическая история поступления, я так понимаю, вашего одаренного (судя по призовым местам в олимпиадах) ребенка. Вряд ли она доступна среднестатистическому украинскому ребенку с обычными баллами 170-180 и без олимпиад.
Хотя специальность однозначно интересная и перспективная, но и жизнь в Ирландии, насколько я наслышана, тоже слишком специфическая. Поступить это одно, а жить и потом найти там работу - это уже совсем другая история, правда же?
Попразендовна• 22 октября в 19:07
Ответ дляKriskaA
Це різні можливості. Прихисток кожен рік треба оновлювати, якщо відмінять , то треба щось швидко вирішувати, із плюсів безкоштовне медичне страхування та можливість працювати. Студентське ВНЖ дають на роки навчання, потім легше зробити робоче ВНЖ, можна здавати на права, купувати машину, якщо в планах отримати постійну посвідку на проживання(треба проживати 5 років), то роки навчання зараховуються наполовину - з прихистком всього цього не зробиш. А з мінусів - треба купувати страховку, пройти медогляд, дозволено менше робочих годин.
Котя_люлю• 22 октября в 20:31
Ответ дляПопразендовна
Ще мінус, як з університету відрахують, на прихисток не перейдете. А як показує статистика, то відраховується багато наших студентів ((