Глаза_в_3_карата• 21 октября 2025

Вступ до Словаччини

Тільки мій досвід. Вирішувати вам. Минулого року ми вірішили, що син буде вступати до ТУКЕ( Кошице), сама за кордоном теж, я працюю на 2 роботах, тому звернулись до певного агенства. Education Agency. Паралельно я самостійно займалась підготовкою доків до 2 інших країн. Це не антиреклама, ми активно спілкувались з багатьма батьками. Більшість мовчить, бо просто переживає за дитину плюс агенство обіцяє куратора у Словаччині.
Попразендовна• 22 октября 2025
Ответ дляКотя_люлю
Ще мінус, як з університету відрахують, на прихисток не перейдете. А як показує статистика, то відраховується багато наших студентів ((
Чому? Можна оформляти. Діти, яких відрахували роблять прихисток і перепоступають на наступний рік або йдуть працювати.
IQ 80• 26 октября 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
І ми через це агенство вступали. Були дрібні нюанси, але в принципі - задоволені співпрацею з ними. Мову вчили окремо - з репетитором.
Яке саме агенство?дякую
IQ 80• 26 октября 2025
Ответ дляMorchela
Розкажу про наш досвід. Про ці агенства, мені здається, що всі вже знають і все одно з ними зв´язуються. Ми зараз на 1 курсі в ТУКЕ (технічний університет в Кошиці). вступали через агенство, через comestudy. знаю, що можна було вступати самим і зекономити кучу грошей. але в нас, в батьків, не було часу займатися всім цим, а дитина вчилася і бігати збирати, перекладати, переписуатися ми не хотіли. тому вирішили з агенством, де чітко були надані інструкції. Ним задоволені . Да, можливо якісь там міні нюанси і були, але все вирішувалося. З ними і вчили мову. Вчили протягом 1,5 роки, тому на парах нам норм. Нам пощастило і ми живемо в гуртожитку від університету. як хтось писав, жахливому. Так, він вважається там найгіршим. Але найгірше, це просто старі меблі, видно що старенькі, але нічого не зломане. і немає ’Євро-ремонту’. все працює, все чисте. Шторка на вікнах - тюль, гарча вода завжди, опалення включили ще 30 вересня. блочна система, ванна, туалет, коридорчик з вбудованими шафами на кожну дитину, холодильник і 2 кімнати по 2 дитини. в кімнаті ліжка, тумби, стіл, шафа кухонна. Да не Австрія з гламурним ремонтом, але все дуже нормально. Кухня на поверсі. діти всі собі готують. Але і вартість -85 євро в місяць. там де вже ремонт зроблений ціна вища. Ми в Словаччині вступили не в 1 університет і в деякі ми здавали екзамени, їздили туди, але дитина вибрала саме його. начання перший семестр змішане -дистанційка і очно в університеті. Але що я можу сказати з розповіді дитини. Дуже багато приїхало на шару, бо вступ до цього університету був по оцінкам. Мова - рівень низький, математика нижче плінтусу. На що розраховують обирая технічну спеціальність - незнаю. Бо атестати гарні, куплені. Але тут вчитися потрібно і куплені атестати вже на перших тижнях сипляться. І сказати що фігова Словаччина, ну да, це не багата Європейська країна, але багаті туди і не поїхали. після Києва дитині там незвично, маленьке містечко порівняно з нашою столицею. Але для навчання нормальна країна. Тут потрібно розуміти чого хочете.
Підкажіть будь ласка, що саме дитина каже за циганей?дуже багато їх там?
IQ 80• 26 октября 2025
Ответ дляtereska
Не буду казати за всі виші, але СТУ факультет машинобудування цього н.р. навчає усіх іноземних студентів безкоштовно (мова навчання усіх предметів англійська), на сайті є ця інфо і мій син так навчається. Ще в червні компанія, з якою син вступав озвучувала суму в 3500 євро в рік, але вуз вирішив так.
На якій спеціальності?
tereska• 26 октября 2025
Ответ дляIQ 80
На якій спеціальності?
Механіка та мехатроніка.
Прокачую сідниці• 26 октября 2025
Ответ дляIQ 80
Яке саме агенство?дякую
Сome Study
Буся-9dbf• 09 ноября 2025
Ответ дляЕкатерина27
Словакия дает как-то рандомно. Сыну дали сразу на 3 года.
Добрий день,підкажіть,будь ласка,коли приходить така смс?Мій в Поліції був 29.10 нічого поки не приходило.