ФФФФристайла• Изменено 21 октября 2025
Криза 30 років. Немає нічого
І бажань вже теж немає.
Просто хочу щоб мене хтось любив. Дітей не народила, в професії не відбулася і життя не миле зовсім
В 18-20 років було багато очікувань, енергії і бажань, на сьогодні порожня
В гости звали?• 21 октября 2025
Ответ дляЗолота орда
Родить можно и в 45
Та й в 50 можна, можна поки клімакс не прийде. Тільки навіщо?
В гости звали?• 21 октября 2025
30 років, автор це чудовий час для вибору партнера, народження дітей,якщо є бажання, для початку чогось нового. У вас вже є досвід, розум і розуміння чого хочеться. Це початок, не кінець.
Не рахую, а вважаю• 21 октября 2025
Ответ дляВ гости звали?
тільки автор перше, що написала, що і бажань вже не має
Коханозадовільна• 21 октября 2025
як ви на мене схожі. Я теж сиділа перед ДН у 29 років і думала, що мало чого добилася.
А 35 років я відзначала у (*бєнях, не маючи навіть того, що було у мене при народженні, бо все залишила в окупації.
Не гнівіть бога, цінуйте, що є. Бо цінувати по справжньому ми починаємо тоді, коли втрачаємо.
В гости звали?• 21 октября 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Сьогодні їх немає, завтра вони є. Життя мінливе.
Инстагра_мерша• 21 октября 2025
В 18-20 у всіх трохи інше сприйняття майбутнього, а потім хоп і ласкаво просимо в доросле життя.
Але варто знаходити приємності навіть зараз і особливо не брати до уваги успішний успіх, який транслюється звідусіль, в більшості випадків - це дешева мішура.
Щебетуха• 21 октября 2025
Те ж саме автор, а ще лякає ейджизм( енергії в радості як у юності вже немає і життя не миле
Бараболька• 21 октября 2025
Та це ж початок життя. Чого нити. Працюйте, відпочивайте. Будьте незалежні. Це порада від 40+. Коли витратила 10 років на дітей і родину а чоловік сказав що не цікава і пішов. От в 40 починати складніше, добре що хоч народжувати вже не буду.
тяжкаялюдина• 21 октября 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Ви пишите ’ навіть зараз’ наче автор на дні.
Вона молода, але вже має життєвий досвід. Вона не обияженна дітьми чи сім´єю.
Та тут життя треба жменями їсти.
тяжкаялюдина• 21 октября 2025
Ответ дляБараболька
Я зараз починаю в 45.
З одним чемоданом і дитиною підлітком.
Але почуваюсь в сотню разів краще ніж останні роки подружнього життя.
З одним чемоданом і дитиною підлітком.
Луковая• 21 октября 2025
с такой позицией - хочу шоб мене любили - найдете козла. это в корне неверно. сами себя не можете полюбить, потому что не видите за что. а другой посторонний человек должен, чтоб вы поверили, что вас есть за что любить.
Copy-Paste• 21 октября 2025
мені 53, але я не здаюсь. мені доводиться працювати, бо чоловік сам не потягне теперішнє життя. у вас ще все буде, не здавайтесь теж! робіть кар´єру, шукайте любов, хай все складеться! і в 35 ще будете нам із швейцарського замку писати, що життя не таке вже й погане) і підбадьорювати інших)
Золота орда• 21 октября 2025
Ответ дляВ гости звали?
Потому что не бывает средств контрацепции,которые дают 100% гарантию. И аборты могут запретить. И от таблеток и спиралей есть побочки. От спиралей месячные более обильные к примеру. Лично я не стала бы ее ставить.
Золота орда• 21 октября 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Кота или собаку заведите будет вас любить.
Кстати да,меня моя кошка просто обожает,с рук не слазит.
Интимная• 21 октября 2025
Автор,ви зовсім молода. Мені 49. Чоловіка зустріла в 29, народила в 35. В вашому віці мені здавалося,що в мене майже все склалося, і кар´єра також, а потім в 33 роки почалася криза ( це був 2008рік) , довелося починати все з початку. А в 43 роки ще раз з початку і в новій сфері,а в 46 ще раз. Ще й в іншій країні і з мовою,яку не знала взагалі.
Якщо ю я була на вашому місці в 30 років, то концентрувалася б не на тому, чого я не зробила, в на тому,чого я хочу досягнути, або ж на тому, що я можу зробити саме сьогодні, щоб завтра було краще і потрошку рухатись до цього. Не треба думати про пошуки чоловіка, він сам прийде в ваше життя,якщо ви будете себе любити і поважати і жити повним життям.
Ответ дляБараболька
Підар! А коли ночі коло дітей малих не спала...а як вони боліли... главне що він завжди цікавий
Черный Ловелас• 21 октября 2025
Ответ дляЗолота орда
Еще коты и собаки стресс лечат. И не предадут.
Ананомчикус• 21 октября 2025
В любом возрасте хочется на ручки и чтоб кружили и баловали. Удалите Инстаграмм и держитесь поближе у реальным земным существам
После 18• 21 октября 2025
Мы сегодня забираем с салона свою первую машину, мне 43, мужу 48. Выше нос.
cTpawHoegeJIo• 21 октября 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
И вы тут)
Чёрный плащ! Только свистни, он появится.))) А что нельзя ?)
Анти-анонім• 21 октября 2025
В 30 не було нічого окрім дитини і розлучення. Але я була такою щасливою.
Найкращі мої роки це 30-35
Не рахую, а вважаю• 21 октября 2025
Ответ дляАнти-анонім
Найкращі мої роки це 30-35
а зараз скільки?
що маєте?