СкрипяСердцем• 21 октября 2025
Пишуть, що зросла кількість хворих на ГРВІ
Ви хворієте зараз чи хворіли минулого тижня?
Результат:
вже голосів:
25 (71.43%)
Так
10 (28.57%)
Ні
СкрипяСердцем
• 21 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
Зараз нежить, озноб. Вчора сильно чхала з носа лило.
Я давно так не хворіла з класичними симптомами грві. Чхання, соплі річкою, температура 37,6 максимум, горло дуже боліло, потім кашель
Ранковий базар• 21 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Не робили тест на ковід? Я так носа натерла що боляче торкатися)
СкрипяСердцем
• 21 октября 2025
Ответ дляРанковий базар
Ні, а толку від нього. Запах смак на місці, дихається нормально
Nathalie27• 21 октября 2025
Восени це звичайна практика. А зараз ще й опалення довго не вмикають, тому й не дивно.
Ранковий базар• 21 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Ну щоб не пропустити запалення легень.
Якзо дихати ок то добре
Ранковий базар• 21 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Так отож, +17 в квартирі(
Поумничка• 21 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Я месяц назад болела ковидом. Темп 37.5, ни насморка, ни кашля. Только дискомфорт в носоглотке. Чихнула раз 5 утром, а ночью была температура
Причем трусило меня так и плохо было так, как будто температура намного выше
Самохвалова• 21 октября 2025
Я в Германии. Месяц назад пол бюро были с ковидом. Остальные постепенно болеют
Шукаю трусики• 21 октября 2025
Я хворіла місяць тому, температура була до 37.5, але сильний нежить був і горло боліло. Зараз знову хворію, нежить, бронхіт, температури немає. Тиждень лікуюся, але мені не краще.
Морковна• 21 октября 2025
Ответ дляПоумничка
Я сейчас так болею
Еще пульс высокий, очень болят конечности, особенно ноги
Горло вчера начало сильно болеть
А, и начиналось все с легкого пошатывания, головокружения и сильной головной боли
Вообще, какая-то странная фигня
Горло вчера начало сильно болеть
Вообще, какая-то странная фигня
Кукусик• 21 октября 2025
У меня третий день сильно горло болит , из носа льет и чихаю постоянно , скоро подсикивать начну 😂
Поумничка• 21 октября 2025
Ответ дляМорковна
Я сейчас так болею
Горло вчера начало сильно болеть
Вообще, какая-то странная фигня
Горло вчера начало сильно болеть
Вообще, какая-то странная фигня
У меня очень сильно голова болела еще, тошнило, слабость. Сделали с мужем тест - положительный. Сын тоже болел с нами, но ему тест не делали, у него была 39.4 вызывали скорую, т.к. он аутист, не пьет лекарства
Тень льва• 21 октября 2025
Я зараз проходжу лікування у лікаря-імунолога-алерголога, в лікарні на прийомі дуже багато людей, які кашляють, зі страшним нежитем, з температурою сидять. Прийом ведеться у поліклініці, там просто такі натовпи людей, я йду туди і молюсь не захворіти, бо мені і без того зараз важко дуже. В приватну до мого лікаря не записатись, там запис на місяць вперед мінімум, тому доводиться в чергах сидіти.
Тому да, хворих останній місяць дуже багато.