Я не Тролль• Изменено 21 октября в 16:41
Чи можна тут знайти роботу, підробіток онлайн?
Сфера економіки, логістики, планування, досконале знання excell. Таблиц, звіти, картки. Десятирічний досвід роботи на підприємствах. Є вільний час протягом дня через навчання зараз ( шукає чоловік). Пишіть якщо комусь потрібен помічник. Цікавить підробіток від 10 тис.
Я не Тролль
• 21 октября в 16:42
Ответ дляТа прям багіня
Тут только оборжут.
Ну хай вже як буде
Стефанія• 21 октября в 16:44
Сейчас прибежит дама в шляпке и будет предлагать вашему мужу разводить мужиков на бабки в брачке.
Научительница• 21 октября в 16:46
Тут нельзя, здесь нет таких предложений, наоборот, каждый второй здесь в поиске подработки
Стефанія• 21 октября в 16:51
Ответ дляНаучительница
Вот мне, например, нужен смм-маркетолог удалённо, зп на первое время 2000$.
Только мидл и выше.
Только тут обычно в скилах знание косынки и ехел, поэтому тут даже не предлагаю.
Только мидл и выше.
Сливочная пенка• 21 октября в 18:59
Ответ дляСтефанія
Только мидл и выше.
Я один раз виклала хорошу вакансію у нас, 1000+медстраховка+інфляція, треба англійську. Обфукали. Більше не викладаю.