Ластовиння• 21 октября 2025
Шугар. Вам подобається?
Я прям тащусь. Нарешті в нас класна музика.
Не танцую- но пою• 21 октября 2025
Это не музыка, просто юмористическое пение. Голоса у него нет.
Ластовиння
• 21 октября 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну як сказать. Мені саме музика дуже подобається. Особливо в ’Тьоті’.
Ластовиння
• 21 октября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Нарешті в нас класна музика.
а до цього за 30+ років не було?
Деякий час нічого нового й класного не було, так. Щоб на всіх курортах лунало, як зараз.
Закусенец• 21 октября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Нарешті в нас класна музика.
а до цього за 30+ років не було?
Было, Океан Эльзы, например) Но если говорить, про поп, то это Дорофеева, Полякова, Монатик...это ж бяка.
Мамаша в бигудях• 21 октября 2025
Ответ дляКопуша
Хто це?
Дети оттопыриваются под него, у неї є олег. Больше ничего не слышала
Глаголиця• 21 октября 2025
Була в неділю на концерті в палаці спорту. Він робить класну застольну музику, як колись Сердючка була. Я коли йшла на концерт, була впевнена, що там буде більшість мого вікового діапазону (30-40 років), а по суті 80% була молодь 16-22 роки.
Копуша• 21 октября 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Якийсь черговий півун з тікток.