графиняВишенка• 22 октября 2025
Хто без світла?
Черкаси, майже весь день без, вже є графіки( Знаю, що Чернігівська область ще...(
Перемелица• 22 октября 2025
Суми. Зранку 7 годин без світла. Тепер черги ввели. Зараз знову вимкнуть на 2 год
графиняВишенка
• 22 октября 2025
Ответ дляПеремелица
Так само і в нас...
Незламна Україна• 22 октября 2025
Ответ дляКошкинДом
Київ теж дівчата писали
Нам 10 минут назад только включили, а через 5 минут уже плановое отключение
графиняВишенка
• 22 октября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Це взагалі жах(
КошкинДом• 22 октября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Жах(
графиняВишенка
• 22 октября 2025
Ответ дляПеремелица
А що ж далі, дівчата....
Та проходили це ж уже. Але все одно важко. Особливо коли весь будинок і вода, опалення працює на світлі. У мене ще й онлайн робота. Ну то викручуюсь через акумулятор
Перемелица• 22 октября 2025
Та ясно,що проходили. Важко це.. не витримую вже. Завжди себе вважала оптимістом,але похоже і я здаюся...
КоКоКоКоКоКо...• 22 октября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Зрозуміла
За весь день не знаю, не скажу
Мене не було зранку
Після 12 дня було
Мене не було зранку
Після 12 дня було
Пацаааааааан• 22 октября 2025
Всьому місту вимикають, а моєму будинку чомусь ні.. Сьогодні з подружкою спілкувалися, їй за день двічі вимикали.
графиняВишенка
• 22 октября 2025
В мене через все вже нервовий зрив стався. Через оцю всю несправедливість. Шкода регіони які страждають, людей, я вже не можу.
графиняВишенка
• 22 октября 2025
Ответ дляПеремелица
Так само. ..
графиняВишенка
• 22 октября 2025
Ответ дляПацаааааааан
Оце так.. Може там лінія якась важлива
Пацаааааааан• 22 октября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Оце так.. Може там лінія якась важлива
на моїй лінії котельня, раніше іноді не вимикали через це, але ж зараз вона не працює все-рівно
графиняВишенка
• 22 октября 2025
Ответ дляЯ Головна
В Чернігівській області якраз є, а в Києві сидим без світла.
О, то добре хоч там є
З родзинкою• 22 октября 2025
Ответ дляПацаааааааан
Прообіцялись - треба йти
Тро Нью-Йорку• 22 октября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Киевская обл, свет был 2 часа за весь день
Так само. Це пздц