Варена цибуля• 23 октября в 13:27
Чи можна визначити, коли хтось навів "порчу"?
Доброго здоров"я, форумчанки. Ніколи не могла подумати, що буду таке питати, але вже, як є. Мабуть це остання крапля. В мого мужчини все просто розвалюється, на роботі проблеми, між нами сварки на рівному місці (іншої жінки нема 100%) і так далі. Ну таке враження, що хтось зурочив. Чи можна якось перевірити, чи застосовувалась якась магія/порча проти нього? можливо смішно звучить, ну але от крик відчаю
Варена цибуля
• 23 октября в 13:28
та, я все розумію, і сама б раніше з такого сміялась, і прикладала б руку до обличчя, і вертіла б пальцем біля скроні....
Варена цибуля
• 23 октября в 13:29
Ответ дляКак_б_не_так
Заслужил?
тобто? чи накосячив в житті? та нікого не вбив, не вкрав, на скільки я знаю
Я такая наивная• 23 октября в 13:29
100 відсоткиів ніхто не гарантує.. і до чого тут треті особи? якщо ви сваритесь
Варена цибуля
• 23 октября в 13:29
Ответ дляАнтиТроль
У вас обох просто поганий характер.
Челентано сказав?
Варена цибуля
• 23 октября в 13:30
Ответ дляЯ такая наивная
тут не тільки про сварки. А за що не візьметься - все не йде. То машина посеред дороги стане (третій раз за місяць), то бригаду ТЦК забере - нема ким працювати, а зобов’язання треба виконувати і так далі
Варена цибуля
• 23 октября в 13:33
Ответ дляМалявка ще та
ні, не можна
Ви знаєте, що так не можна зробити, бо знаєте, як можна?
Как_б_не_так• 23 октября в 13:33
Ответ дляВарена цибуля
Был девственником до вас?
Оновлена версія• 23 октября в 13:34
Ответ дляВарена цибуля
И что необычного вы написали? Причем тут магия?
Варена цибуля
• 23 октября в 13:34
Ответ дляКак_б_не_так
Был девственником до вас?
та ж ні, звісно))) але питання підняло настрій)
Как_б_не_так• 23 октября в 13:34
Ответ дляВарена цибуля
вот и думайте, о ком и о чем вы не знаете.
Варена цибуля
• 23 октября в 13:35
Ответ дляОновлена версія
бо раніше все було добре) а останні пів року все пішло по одному місці
Варена цибуля
• 23 октября в 13:35
Ответ дляКак_б_не_так
тобто, якщо він спав з жінками до мене, то це все впливає зараз?
Оновлена версія• 23 октября в 13:36
Ответ дляВарена цибуля
Ну іноді трапляються негаразди. Так влаштоване життя.
сою не люблю• 23 октября в 13:37
Ответ дляВарена цибуля
Викатайте яйцем
Варена цибуля
• 23 октября в 13:37
Ответ дляОновлена версія
та знаю, біла полоса, чорна полоса..... та, деколи хочеться вірити, що то хтось інший винний у тих негараздах
Как_б_не_так• 23 октября в 13:37
Ответ дляВарена цибуля
Он мог обидеть. А женские пожелания бывают очень сильными и спустя время. Ей и делать не надо ничего.
Спать одно, а быть мудаком в отношениях и при расставании - другое.
Или просто пруха у него сейчас не идёт, так что не парьтесь.
Кашка-маняшка• 23 октября в 13:38
Ответ дляВарена цибуля
Что за бред с вашей порчей
Обычные жизненные ситуации
Варена цибуля
• 23 октября в 13:39
Ответ длясою не люблю
Викатайте яйцем
правим чи лівим?
в який бік крутити?
Как_б_не_так• 23 октября в 13:41
Ответ дляВарена цибуля
правим чи лівим?
в який бік крутити?
Он сам подскажет ))
Корсет_на_шурупах• 23 октября в 13:41
Якщо віруючий, нехай сходить в церкву.
І жіноча енергія сильна, ви за нього можете від душі помолитись.
Ще є, хто двері сіллю миє
Варена цибуля
• 23 октября в 13:42
Ответ дляКак_б_не_так
Он сам подскажет ))
я обожнюю порадницю за те, що настрій піднімає)) А от дійсно цікаво, колись баба ті яйця викатувала на голові, потім розбивала і щось там дивилась, звідки то ті старі люди знали.
Варена цибуля
• 23 октября в 13:42
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Якщо віруючий, нехай сходить в церкву.
Ще є, хто двері сіллю миє
а що дає миття дверей сіллю?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 октября в 13:43
всегда легче переложить ответственность на мнимую ведьму, чем на самого себя
Корсет_на_шурупах• 23 октября в 13:44
Ответ дляВарена цибуля
а що дає миття дверей сіллю?
1. Від негативних емоцій і думок
Сіль вбирає енергетичний бруд, який лишається після:
• сварок, образ, плачу, стресу;
• поганого настрою домочадців;
• чужих емоцій, які приносять із вулиці або гостей.
Результат: у домі стає легше дихати, атмосфера спокійніша, менше дратівливості
2. Від “чужої” енергії
Двері — це місце входу не лише людей, а й їхніх енергетичних відбитків.
Через поріг часто “заходить”:
• заздрість, недоброзичливі погляди;
• енергетична втома від гостей;
• енергетичні “хвости” після сторонніх (майстри, кур’єри, сусіди тощо).
Результат: простір очищається, стає “своїм” і затишним знову.
3. Від застою енергії
Якщо в домі довго не було змін, мотивації, радості — це енергетичний застій.
Сіль активізує рух енергії, «пробуджує» потік, відкриває нове.
Результат: з’являються сили, нові ідеї, полегшення, бажання діяти.
4. Від “негативу”, наведень чи пристріту
У народній традиції двері миють сіллю або розчином із освяченою водою, щоб прибрати:
• наслідки пристріту;
• недобрі наміри чи побажання, які могли “причепитись” до порогу;
• страх, тривогу, нічні жахи у дітей.
Результат: спокійний сон, відчуття безпеки, захист дому.
• сварок, образ, плачу, стресу;
• поганого настрою домочадців;
2. Від “чужої” енергії
Через поріг часто “заходить”:
• заздрість, недоброзичливі погляди;
• енергетична втома від гостей;
3. Від застою енергії
• наслідки пристріту;
• страх, тривогу, нічні жахи у дітей.
Оновлена версія• 23 октября в 13:47
Ответ дляВарена цибуля
Ні, все простіше. Іноді, просто щось трапляється. Іноді, це результат нашому мислення і певні наслідки вчинків.
ЯсноВидящая• 23 октября в 13:51
конечно можно: шапочку из фольги надели и сразу все как на ладони
Варена цибуля
• 23 октября в 13:57
Ответ дляЯсноВидящая