-Ань-• 23 октября в 15:34

На Тернопільщині затримали угрупування, яке викрадало і катувало людей.

Верховная Рада выяснит, знали ли руководители Тернопольской области о зверствах военнослужащих, которых подозревают в незаконном лишении мирных граждан свободы, пытках и вымогательстве денег.

На самом деле и так всё ясно - все действия военных координировались, ведь в области регулярно проводились общие совещания с участием ТЦК.

Вопрос надо ставить иначе - чем отличаются действия банды военных в Тернополе от действий похитителей людей в Одессе, Харькове, Киеве итд?
cTpawHoegeJIo• 23 октября в 15:41
Да быть такого не может... ИПСО
Ольга-3882• 23 октября в 15:44
Дообрий раанок!!!
Реверанс• 23 октября в 16:03
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Да быть такого не может... ИПСО
Якби.
totana• 23 октября в 16:07
Сволочи. Когда это беззаконие прекратится? Чем тогда это лучше чем на россии?
Teonaa• 23 октября в 21:24
Ответ дляtotana
В сенсі «лучше». Про лучше мова не іде взагалі помоєму, якщо відкинути всю ахінею, що чомусь ми повинні бути кращими. Не лучше ні в своюодах, ні в електриці, не в освіті і садочках, ні в спокійних ночах. І так буде до останнього - не знаю чого - чи українця, чи дня війни. Я не вірю, що принципово вже щось колись зміниться: так і будуть псевдо підтримки від країн - на словах , лайно в рот - від влади України, шакали в військовій формі на пару із продавшимися владі шакалами-мусорами. І ця дика нездатність ні на що, крім мобілізаціі. А от фронт - це абсолютно не є заслугою керівництва держави. Фронт - це виключно люди. І вони хоч наізнанку вивернися, - нічого принципово нового вже не зроблять. С т р а т е г і ч н о г о. А ці придурошні не можуть даже захистити тец. 6 нещасних ракет, і вже засипалися. «Найтяжча зима» блть. Я дуже рада, всіх вітаю з черговою перемогопотужністю