Верховная Рада выяснит, знали ли руководители Тернопольской области о зверствах военнослужащих, которых подозревают в незаконном лишении мирных граждан свободы, пытках и вымогательстве денег.
На самом деле и так всё ясно - все действия военных координировались, ведь в области регулярно проводились общие совещания с участием ТЦК.
Вопрос надо ставить иначе - чем отличаются действия банды военных в Тернополе от действий похитителей людей в Одессе, Харькове, Киеве итд?
Ответ дляtotana
Сволочи. Когда это беззаконие прекратится? Чем тогда это лучше чем на россии?
В сенсі «лучше». Про лучше мова не іде взагалі помоєму, якщо відкинути всю ахінею, що чомусь ми повинні бути кращими. Не лучше ні в своюодах, ні в електриці, не в освіті і садочках, ні в спокійних ночах. І так буде до останнього - не знаю чого - чи українця, чи дня війни. Я не вірю, що принципово вже щось колись зміниться: так і будуть псевдо підтримки від країн - на словах , лайно в рот - від влади України, шакали в військовій формі на пару із продавшимися владі шакалами-мусорами. І ця дика нездатність ні на що, крім мобілізаціі. А от фронт - це абсолютно не є заслугою керівництва держави. Фронт - це виключно люди. І вони хоч наізнанку вивернися, - нічого принципово нового вже не зроблять. С т р а т е г і ч н о г о. А ці придурошні не можуть даже захистити тец. 6 нещасних ракет, і вже засипалися. «Найтяжча зима» блть. Я дуже рада, всіх вітаю з черговою перемогопотужністю