Міняйловна• Изменено 24 октября в 07:53

Вы любите сыр?

Сижу в 7:50, завтракаю кофе с сыром и думаю не было ли у меня мышей среди предков. Одного броска сыра хватает на 2 дня максимум, обожаю его
Результат:
вже голосів: 88
59 (67.05%) Люблю
15 (17.05%) Обожаю
11 (12.5%) Нейтрально отношусь
3 (3.41%) Не люблю
Этожзвяздаяегообожаю• 24 октября в 07:54
Да
Ондатрова шуба• 24 октября в 07:56
Как попала в Англию то влюбилась в сир чедар,нигде больше такого нет. В Польше покупаю какой-то французский копчёный. И молоко в Англии было очень вкусное, а вот овощи и фрукты,мясо ужас.
Вірю, я повірив• 24 октября в 08:01
Завжди є в холодильнику,як звичайна їжа,о бажання нема
Марфа Українівна• 24 октября в 08:04
Люблю, сыр всегда у меня есть, особенно черный хлеб, масло, сверху сырок))
Я не в теме• 24 октября в 08:08
Тоже люблю сыр)...рядом открыли магазин с мясом, колбасами и сыром. И с норм ценами. Постоянно там пасусь теперь
Я не в теме• 24 октября в 08:08
Ответ дляМарфа Українівна
А я просто сыр режу и так ем))
Ловлю капці• 24 октября в 08:11
Я тоже любою
Рання пташка• 24 октября в 08:13
Ответ дляОндатрова шуба
+1000.

Але я в Італії.
Сири дуже смачні і маса: голландський, пекоріно, моццарела, пармезан, м´які з пліснявою.
Сир дуже люблю)
М´ясо теж гарне.

Овочі і фрукти - жахливі.
Зелені, несолодкі, завжди тверді.
За 3+ роки смачного не їла нічого і ні разу тут з овочів чи фруктів
Скокмоно - стокнуно• 24 октября в 08:26
Люблю. Сын до 9 лет сыр не ел. Потом взял попробовать и обвинил меня, что я так долго не говорила ему, какой он вкусный🤣
Kittaa• 24 октября в 08:31
Ответ дляРання пташка
+1000.

Але я в Італії.
Сир дуже люблю)
М´ясо теж гарне.

Овочі і фрукти - жахливі.
Зелені, несолодкі, завжди тверді.
В Італії і фрукти не смачні?)
Рання пташка• 24 октября в 08:32
Ответ дляKittaa
В Італії і фрукти не смачні?)
Ви ж теж в Італії?
Ну Ви з півдня, мабуть,а я з півночі.
Біля Венеції.
Так у нас все просто жахливе.
Всі наші про це говорять)
Міні-бікіні• 24 октября в 08:33
Я не ем сыры типо мааздам, гауда и тд.
Творожные или твердые, как пармезан ем.
Kittaa• 24 октября в 08:34
Ответ дляРання пташка
Ви ж теж в Італії?
Ну Ви з півдня, мабуть,а я з півночі.
Біля Венеції.
Так у нас все просто жахливе.
Всі наші про це говорять)
Местре
Мені все смачне, шикарний виноград, полуниця, малина, зараз піде хурма…. Короче всі фрукти смачнющі
Рання пташка• 24 октября в 08:37
Ответ дляKittaa
Местре
Я недалеко від Вас))
Все жахливе.
Полуниця у нас на прилавках от прямо зелена. Зеленюща завжди)
Хурма уже є 3 тижні.
Виноград як пластик.
Несолодкий майже ніколи.
До мене і родичі приїжджали, теж питали, чому так несмачно в плані овочів і фруктів((

А як там ваша мова?
Ви писали мені в темі про cils b2.
Я склала і збираюся вже на cils c1.
3 роки страждань з 0 і колись я подолаю ту мову))
Kittaa• 24 октября в 08:38
Ответ дляРання пташка
Я недалеко від Вас))
Все жахливе.
Хурма уже є 3 тижні.
Виноград як пластик.
Несолодкий майже ніколи.

А як там ваша мова?
Ви писали мені в темі про cils b2.
Я склала і збираюся вже на cils c1.
Вчу) ходжу на курси
Ви вже її подолали😁
Рання пташка• 24 октября в 08:39
Ответ дляKittaa
Вчу) ходжу на курси
Ви вже її подолали😁
Ще ні.
З с1 можу працювати по професії.
Подруга моя ( теж українка) педагог за освітою.
Теж займається верифікацією свого диплому тут.
Але нам обом треба сертифікат с1 для роботи.

Не кидайте!
Все у вас вийде!)
Мочалкин блюз• 24 октября в 08:49
Люблю, но редко могу его себе позволить. Дорого
Замрійлива• 24 октября в 09:46
люблю козиний твердий сир! ім зранку з кавою просто нарізаний, також в тормозку з собою ношу нарізані шматочки, ім іх напротязі дня
Тундиринда• 24 октября в 09:55
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
У брата жена вообще не ела сало. Ей почти 40. Недавно попробовала - говорит, почему вы не сказали, что оно вкусное?
_Helenn_• 24 октября в 10:08
Так,дуже ,тому і почала вчитися і варити сири ,поки є можливість використовувати натуральнє домашнє молоко наших кіз. Люблю безліч видів сирів і вся родина любить,але у кожного свої смаки.Діти -витяжні більше люблять(Чечіл,Сулугуні)тому що добре плавиться,чоловік з солодкуватим присмаком(Маасдам,Канестрато з пажитником) ,а у мене з фаворитів Валансе,Брі ,Брюност і Пармезан
Ондатрова шуба• 24 октября в 12:53
Ответ дляРання пташка
Я недалеко від Вас))
Все жахливе.
Хурма уже є 3 тижні.
Виноград як пластик.
Несолодкий майже ніколи.

А як там ваша мова?
Ви писали мені в темі про cils b2.
Я склала і збираюся вже на cils c1.
В Україні була смачна хурма,наче із Грузії чи з тих країв,за кордоном ні разу ніде не бачила такої хурми як у нас продавали. Хоча дуже люблю. Жила в Англії 2 роки,туди возять все з Іспанії,Італії,але воно несмачне,бо зривають зеленим чи я не знаю,доки доведуть то в´яле,гриле або без смаку зовсім. Я у Польщі цього літа наїлася черешень,малини і полуниці, зараз наїдаюсь яблук,бо за 2 роки жодного смачного яблука не було у Лондоні
младокошкина• 24 октября в 13:17
Обожнюю сир, не люблю тільки кисломолочний, а так бринзу, сулгуні, гауду, грана падано, дор блю.