Распутница• 24 октября в 11:44
Einstufungstest для підготовчого відділення Австрії
Вітаю дівчата, хто знає як готуватись та здавати цей тест. Чи важко, довго готувались? Може порадите ресурси для підготовки?
Рожайтретьего• 24 октября в 12:53
Тут просто всі сидять в Австрії. На тематичних форумах питайте, а не на мамських
Распутница
• 24 октября в 13:01
Ответ дляРожайтретьего
Мами теж мають якесь життя і дітей і ті діти типу десь мають вчитись. Якраз питання до цільової аудиторії.
Рожайтретьего• 24 октября в 13:59
Ответ дляРаспутница
Я якось не подумала, що тут кожна друга тести в Австрію їздить здавати