Не за Будка• 24 октября 2025
Пишут, что отопление могут дать не раньше декабря
Леннон_Жив!• 24 октября 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Бюджетний жк в Солом´янському районі, своя котельня, вже тижні два є опалення.
Ну от, значить не тільки Печерськ, а й всі ті, кому пощастило жити в ЖК будуть почуватися комфортно. Всі інші залежать від чиєїсь волі і дружно економлять газ для тих щасливчиків.
...аяприкольная• 24 октября 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
та у всех есть.у многих автономка.частый дом или село или дача
КучМала• 24 октября 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
ЖК Караваевы дачи?
КучМала• 24 октября 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Мені просто цікаво, як воно так відбувається. Розмова на роботі і колега каже, а у нас вже два тижні, як є опалення, бо маємо власну котельню. Тобто одні мають « власну» котельню і користуються газом, інші, звісно переважна більшість, мерзнуть до весни. Думаю на Печерських Липках навряд чи хтось мерзнутиме .
Люди сдали деньги на генераторы и на топливо, организовали ОСББ
Дама_с_караваем• 24 октября 2025
Ответ дляКучМала
На газ тоже деньги сдавали?
КучМала• 24 октября 2025
Ответ дляДама_с_караваем
На газ тоже деньги сдавали?
Топится не газом
Леннон_Жив!• 24 октября 2025
Ответ дляКучМала
Організувати ОСББ можна в нових і відносно нових будинках, нашому вже надцять років, брати його на свої плечі просто фінансово не посильно. Я ввечері часто задивлявся на вікна, наразі світиться не більше 30-40% , готові до якихось сумісних фінансових дій ще менше і таких будинків в місті не одиниці.
Ну і навіть створене ОСББ не запустить нам опалення, бо власна котельня , це поза можливостями ОСББ,
Я_не_аноним_100%• 24 октября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
В КР в прошлом году конкретно нам дали в конце декабря, а многим в городе не дали по итогу вообще. И сейчас город перерыт и идет еле текущая замена труб. В ноябре точно не будет готово.
А как трубы выдержали, если морозы были? И какая температура была в квартире зимой?
...аяприкольная• 24 октября 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
помните как подмосковье замерзало в минус 20 и кострами грелось во дворах?
КучМала• 24 октября 2025
Ответ для...аяприкольная
Моя тетя живёт в подмосковье,у них отопление с 1 октября включают и всегда есть газ ( ну это не удивительно), может там совсем злыдни какие-то в бараках.
Я_не_аноним_100%• 24 октября 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Так з газом теж трабли, якщо не буде електрики, не буде і газу.
Я_не_аноним_100%• 24 октября 2025
Ответ для...аяприкольная
Коли? Не чула такого.
А я с Рио-де-Житомира!• 24 октября 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Поки є. Як не буде, то будемо обговорювати
Я_не_аноним_100%• 24 октября 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Так вже міненерго анонсувало, що у випадку обстрілів, газ буде обмежений та подаватиметься за графіком.
А я с Рио-де-Житомира!• 24 октября 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ще раз, от як тіки, так і поговоримо
зараз обмежень на газ немає.
Файна_зупка• 24 октября 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Задумалась про костер возле подъезда.
Краще на банковій всяке сміття палити.
Файна_зупка• 24 октября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Ну газодобычу нам раша разваляла вроде... В ответ на то, что мы еженощно обстреливаем их НПЗ... И продолжать будем в том же духе, как я понимаю...
Тільки в рашки бензин не закінчився, і по графіках його не дають, а у нас одним обстрілом вимкнули столицю, і опалення не відомо коли буде. Чому було не подумати про людей і не дотримуватись мораторію як в минулому році?
Последний вагон• 24 октября 2025
Коли побачила прогноз погоди на початок листопада, то зразу подумала, що опалення не включать. Навіщо? Буде тепло.
Чучало яблуні• 25 октября 2025
Ответ дляБрюльтик
И что с этого? Война в стране.
ви з Польщі пишете?)
Брюльтик• 25 октября 2025
Ответ дляЧучало яблуні
ви з Польщі пишете?)
Авжеж ні, прифронтове місто.
Брюльтик• 25 октября 2025
Ответ дляФайна_зупка
Тому що був ’договорняк’, а потім він скінчився. Почалися обміни обстрілами - наші по нпз, а русня по енергетиці + газу.
Для простих людей краще якийсь всеж таки договорняк. Але не прості люди це вирішують, за нас все вирішують. Тому маємо що маємо.
Зараз Маня прийде, розкаже як погано стало в раші. Що ще рік- і з горючкою в раші буде плохо. В що з нами буде за цей рік/два/три...? Маня не каже, ми ж сильні, винесемо все.
Брюльтик• 25 октября 2025
Ответ длясказочное_Бали
Так пора заканчивать, хватит людьми прикрываться.
Я не Маня, я реально смотрю на вещи.
Людьми (простым народом) всегда прикрывались. Для нас война с 22 года, и мы прекрасно понимаем и видим что происходит и чего следует ожидать.
А вот многие или делали вид что ничего не происходит, или не понимали- что такое происходит. Команда Мани была на чеку и поддерживала народ- что вот ещё чуть чуть- и перемога.
КАПСЛОЧНИЦА• 25 октября 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Да не выдержали толком трубы , когда пытались давать , то что в квартирах вечно лопались ( у нас в подъезде протечек 20 точно было, писали в общем чате ) , что на улице . Поэтому практически весь город перерыт. Есть еще проблема , что отопление разделено на теплосеть и теплоцентраль( которая не подчиняется городу и в обще морозится и оч долго рассказывала, что все ок и готово отопительному сезону) .
Градусника нет, поэтому в квартире не замеряла , грелись обогревателем, газом, ходили в флисках. Но и квартира хорошо утеплена сама по себе.
Рятівник Малібу• 25 октября 2025
Ответ дляФайна_зупка
Потому что у нас в стране нет президента, которого хоть как-то волновало бы её будущее... Есть ’менеджер войны’ нанятый Западом, для активной войны с рашкой, но нам это не поможет никак...(((
дамаБезСобачки• 25 октября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Зелена гнида взагалі кончене.
Воно навіть свого боса-бандюка Коломойського, котрий з нього людину зробив продало Пінчуку-Джонсонюку, котрі є керманичами цієі війни.
Свого «друга» Саакашвілі він теж благословив на поїздку до Грузії де того посадили, попередньо підклавши під нього шалаву зі своєї партії. А та шалава зробила усе щоб законна дружина Саакашвілі розлучилася з ним і не змогла хоч якось його захистити.
Якщо воно так поводить себе «з друзями», то що чекати людям, плювати йому на людей, воно весь час зриває перемовини.
Я_не_аноним_100%• 25 октября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
У нас сейчас такая же ситуация в городе, не знаю как зиму пережить. Для меня температура ниже 20, это уже собачий холод.