Триндичіха Байрактар• 24 октября 2025
Свириденко повідомила, коли в Україні розпочнеться опалювальний сезон
Станом на 24 жовтня в Україні ще не розпочався опалювальний сезон. Уряд очікує, поки середньодобова температура повітря не спуститься до +8°C.
Таку заяву зробила прем´єр-міністерка України Юлія Свириденко, пише "РБК-Україна". За словами прем´єрки, наразі у нашій країні опалювальний ще не стартує, адже Кабмін очікує, поки середньодобова температура не впаде до крайньої допустимої позначки.
Варто зазначити, що додаткових подробиць щодо запуску опалення в Україні наразі не повідомляють.
Як відомо, 21 жовтня керівник "Укренерго" Віталій Зайченко інформував, що упродовж наступних десяти днів тепло має з’явитися в домівках українців. Наразі ж різке зниження температур призвело до збільшення споживання електроенергії більш ніж на 20% від початку місяця.
Ответ дляTeonaa
Та в курсі ми . Шо ж таке
Зима однако идет.
alenka3108• 24 октября 2025
Опалювальний сезон почнеться тоді, коли почнеться. А не оці всі пуки в калюжу з ротів.
Ответ дляОльга-3882
и шо робить? на майдан???
Я уже тему открыла, так что можно майданить.
Ромашка -3390• 24 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Ну включать на міс пізніше
У мене показує +15 зараз. Нада обігрівать вважаєте?
На улицу предлагаете выходить греться?
Ответ дляРомашка -3390
На улицу предлагаете выходить греться?
На улице сейчас теплее чем в квартире.
Ответ дляTeonaa
Ну зараз явно об‘єктивно можна не опалювати. По всім «канонам»
Завтра тоже