Я_канеша_извиняюсь• 24 октября 2025
Почему в Англии не свергли монархию
Не произошла революция по типу 1917го года?
Само_достаточная• 24 октября 2025
Ответ дляНезламна
Чоловіком Анни Болейн був Генріх 8))) і вона не була його останньою дружиною.
Генрих 4 была опечатка , я потом написала что генрих 8
KseniyaFomina• 24 октября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Мне про Англию нравится История Генриха 4 и его последней жены Анны Болейн которой он головы отрубил - родители королевы Елизаветы . Фильм шикарный есть Генрих 8.
Генріх 8, взагалі-то Болейн відрубав голову
KseniyaFomina• 24 октября 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
А для чого, в тих монархія - бренд, вони нею гордяться, дивіться під якою пристальною увагою кожен пчих королівськоі сім’ї. Ну і все-таки нам фактично уряд керує, парламент, монархія декоративна.Хоча читала думки що насправді монархія має великий вплив у ВБ і світі, тільки це все підкилимно.
Якби монархія мала б вплив в ВБ - то не кишила б арабами і мусульманами б зараз, ато так можна і без монархії лишитись.
Само_достаточная• 24 октября 2025
Ответ дляKseniyaFomina
Так я и пишу про то что Генрих 8 отрубил голову Анне Болейн