Ксерокопия ночи• 24 октября 2025

Где можно найти бесплатный корм для кошек?

Снегопадка• 24 октября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Що не вірите? Що з псоріазом можна працювати? Ви це серйозно?
Удалено администрацией...
Снегопадка• 24 октября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Удалено администрацией...
Маю декілька думок• 24 октября 2025
Ответ дляСнегопадка
Удалено администрацией...
Вам подобається лілеяти свої болячки. Це ще й лінь. Люди без рук і ніг працюють. А Ви в кожній темі про відсутність грошей та кредити пишете, але працювати то ж не царскоє дєло
Снегопадка• 24 октября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Яка ціль ваших коментів що обсирають мене? Для чого ви це пишете? Щоб що?
Снегопадка• 24 октября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Які люди? де? В вас нема рук ніг і ви працюєте? Чи аби ото ляпнути?
Снегопадка• 24 октября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
В якій кожній темі? Перший раз пишу про це. Залиште свої фантазії та токсичність деінде.
Снегопадка• 24 октября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Удалено администрацией...
Джинци на Флісі• 24 октября 2025
Ответ дляСнегопадка
У меня тоже нет денег. И есть нечего.
А что у вас случилось что такая ситуация?
Джинци на Флісі• 24 октября 2025
Ответ дляСнегопадка
Нема роботи. Багато проблем зі здоров´ям, у тому числі тих, що видно ззовні. Наприклад псоріаз від дуже сильного постійного стресу. Він не заразний, це не інфекція. Але працювати не візьмуть у більшість місць. Багато травм.
Напишіть як з вами звязатись , телеграм..? Я відправлю вам продуктову посилку..
Valentina shop2020• 24 октября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Пройдите молча,не трогайте людей,может и правда девушке тяжело,а вы ещё язвите ,идите с Богом своей дорогой
Снегопадка• 24 октября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Да много всего, связанного с войной. Мужчина сразу бросил, как только травмировалась и заболела :)
Ну ничего, есть те, кому хуже.
Джинци на Флісі• 24 октября 2025
Ответ дляСнегопадка
Ну ничего, есть те, кому хуже.
Напишите как с вами связатся пожалуйста , или откройтесь и я напшу в личку..
Снегопадка• 24 октября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Дякую дуже за доброту 🩷 ви чудова людина і дай Бог Вам здоров´я і вашим близьким.
За мене не хвилюйтесь, я аскетична людина і стійко переношу відсутність іжі, одягу абощо. Треба трохи відновити сили, далі буде.
Є багато тих, кому Ваша допомога потрібна більше 🙏 ті ж мами з дітьми без житла та допомоги чи тваринки вуличні.
Снегопадка• 24 октября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Спасибо, милая 🩷🙏
Мне само желание помочь важнее, чем помощь. Прямо до слез. Даже от родственников такого не услышишь.
Пусть у вас все будет хорошо.
Джинци на Флісі• 24 октября 2025
Ответ дляСнегопадка
Якщо вам дійсно ! Немае що їсти і ви відмовляетесь від допомоги , то ви вчиняете гріх
Снегопадка• 24 октября 2025
Ответ дляValentina shop2020
Спасибо за поддержку 🩷
Единая страна!• 24 октября 2025
Ответ дляСнегопадка
Ким (працюють)?
Дивне питання. Кум, для прикладу, працює електриком. Свекруха, вчителька в школі.
Мир Мир Мир!• 25 октября 2025
Про план раздает бесплатный корм. Но нужно, чтобы у животного был паспорт
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3767550
автор Ксерокопия ночи • 25 октября 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Мне немного сегодня в церкви дали и немного моющих