Гуру троллинга• 24 октября 2025
Пожалуйста спустите на землю фантазерку
Девочки у меня к вам один очень нестанларнвй вопрос) но думаю тут таким уже никого не удивишь. Никогда не была за границей поэтому интересует мнение тех кто бывал или сейчас там.
Подскажите, в какой из стран прокатил бы такой вариант :
Чтобы имея простую работу - ну типа уборщица, сиделка, продавец, официант реально иметь возможность снимать квартиру даже самую убогую и маленькую и при этом жить не в проголодь?
Вчителька з мікрорайону• 24 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Я у Шлезвіг-Гольштайні. Так, про це неміряно написано, в моїй землі всі знайшли житло, в Тегелі роками живуть в таборі.
Я ніколи не була в тій частині, хоча до війни мала багато відряджень до Німеччини. Тому нічого про це не скажу і навіть не знаю, чи відкрита земля до прийому. Всі ж прагнуть на Південь-Захід ( Ба-Вю, Баварія). Але там торба з житлом. З іншого боку, я розумію людей, що не хочуть осідати в колишніх землях ГДР і жити поруч з прорашняцькими. Але там житло хоч є..
Борисфенка• 24 октября 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Це сама північ, біля Данії і самий захід Німеччини. Земля приймає вже четвертий рік.
Так, всі прагнуть на південь, і там таки непросто.
В пост-гдрівських землях повно москалів.
Не гоню• 24 октября 2025
Продавцы в Словакии, зарплата от 900 евро грязными, но есть вакансии где зарплата от 1200 грязными + бонусы и премии. 1200 грязными, это на руки чуть больше 900 примерно, квартира однушка 600, можно найти за 550, иногда 500, если комнату снимать, то дешевле. 900-600 аренда, 300 вам хватит не шикуя и не голодая, по акциям все будете покупать. Это Братислава. Ну и вряд ли вы за месяц не заработаете никаких бонусов, так что зарплата будет выше 900 евро. Сегодня в Братиславе 3 вакансии продавца с зарплатой от 1250 грязными, одна 1250 - 1400, вторая 1300 - 1700, третья от 1420 за полный день. Так же сотрудникам магазинов часто даются скидки на покупки, часто работодатели платят дополнительно на обеды примерно 6 евро за рабочий день. Но надо хорошо знать язык. Без знания языка можно найти работу помощника на кухне, там точно не знаю, но вроде 1000 примерно можно заработать, на складах 5 евро в час, но там чтобы ту 1000 заработать надо пахать по 12 часов и в выходные. Есть в европейских странах работа на заводах, уборка в отелях, где работодатель предоставляет жилье в комнате от 2 человек, с небольшой по сравнению с арендой оплатой, такую работу в разных странах можно найти. Поищите группы в телеграмме и вайбере Работа в Европе, там есть работа в разных странах с разными зарплатами, со знанием языка и без него.
Не гоню• 24 октября 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Как там? Язык сложный?
Мне симпатична Венгрия
Венгерский считается одним из самых сложных для изучения.
Зілля до весілля• 25 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Бо треба піти на сайти і німецькою мовою почитати об´яви, сходити на перегляди.
Хто вміє ворушитися - швидко знаходить квартири в оренду, за них платить Джоб-центр.
Дуже часто кімната в соціальному гуртожитку коштує дорожче, чим окрема квартира під оренду.
Мы вообще снимали в Германии в общежитии комнату за 150 евро всего
Зілля до весілля• 25 октября 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ой, я вам на цю тему можу цілу лекцію прочитати) Земля Ба-Вю, місто на 200 тис, зі 100-150 оголошень- жодної відповіді від арендаря . Більшість оголошень йдуть з припискою «не Джоб-центр». Більшість квартир навіть не виставляються на перегляд, бо здаються через знайомих. Люди з нормальними зп і шуфою не можуть знайти житла. Може на Сході з цим простіше.
Не знаю, в якій ви землі і від якого часу, але, повірте, зняти зараз квартиру, (особливо в Західній Німеччині, в містах, де є шанс знайти роботу і хорошу школу дітям) не маючи знайомих і опції сарафанне радіо- це завдання із супер-зірочкою.
Про кімнаті в гуртожитку- згодна, але там у вартість входить безлім води і світла. А ще, це гроші, які повертаються назад у місто і там свої схеми, чому Джобу вигідніше оплачувати соціальне, ніж приватне житло в кишеню приватній особі. Повірте, я стільки цих історій знаю і бачила на тему житлуюа в Німеччині, що мене прям тригерять фрази « значить погано шукали, значить не вміють». Є такі люди, що роками бʼються в пошуках, тоді опускають руки, тоді знов починають. У всіх різні умови.
Мы легко нашли жилье на юге Германии. Всего несколько месяцев жили в общежитии.